POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 U18: Powołania na zgrupowanie i mecze z Niemkami28.09.2020


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U18

Termin:  01-05.10.2020
Miejsce: Noclegi - Wrocław, hotel
                               Heidelberg, hotel
               Treningi - Wrocław, stadion
               Sparingi - Heidelberg, stadion
 
Lista powołanych zawodniczek:
 
Atomówki Łódź
1. Pietrzak Wiktoria (nr licencji  10251)
2. Stefanowicz Alicja (nr licencji 8467)
3. Wójcik Nela (nr licencji 9606)
 
Juvenia Kraków
4. Kiełbasa Kinga (nr licencji 10987)
5. Uroda Laura (nr licencji 8091)
 
KS Budowlani Łódź
6. Rawecka Oliwia (nr licencji 8390)
7. Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
 
RC Legia Warszawa
8. Szynawa Natalia (nr licencji 11129)
 
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
9. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
10. Madaj Dominika (nr licencji 9701)
11. Morus Marta (nr licencji 8080)
12. Zielińska Malwina (nr licencji 8982)
 
Diablice Ruda Śląska
13. Starowicz Klaudia (nr licencji 10403)
 
Rezerwa:
Robak Antonina (nr licencji 10939) - Atomówki Łódź
Solarska Paula (nr licencji 9881) - Biało-Zielone Ladies Gdańsk
Szarek Laura (nr licencji) - Juvenia Kraków
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Korona Magdalena - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  01.10.2020 r (czwartek) we Wrocławiu o godz. 11.00
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny paszport lub dowód osobisty
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną i sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- zawodniczki niepełnoletnie - pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 05.10.2020 r w godzinach popołudniowych
 
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 27.09.2020 r 
 
Harmonogram zgrupowania:
01.10 (czwartek)
 - dojazd do Wrocławia
 - 2 x trening
 - 2 x zajęcia teoretyczne
02.10 (piątek)
 - podróż do Heidelbergu i zakwaterowanie
03.10 (sobota)
 - mecze kontrolne z reprezentacją Niemiec
04.10 (niedziela)
 - mecze kontrolne z reprezentacją Niemiec
05.10 (poniedziałek)
 - powrót z Heidelbergu i zakończenie zgrupowania
 
Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

KNK7: Powołania na zgrupowanie i mecze z Niemkami Weryfikacja meczu Ogniwo v Skra
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 3 15
 02 RC Lechia Gdańsk 4 15
 03 Up Fitness Skra Warszawa 4 13
 04 Edach Budowlani Lublin 4 12
 05 Master Pharm Łódź 2 10
 06 RC Orkan Sochaczew 4 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 4 9
 08 RC Arka Gdynia 4 7
 09 Awenta Pogoń Siedlce 4 2
 10 KS Posnania Poznań 3 0