POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 U18: Powołania na zgrupowanie do Warszawy10.06.2021


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U18
 
Termin:  12-13.06.2021.
Miejsce: Noclegi - Hotel Meksyk, Warszawa, ul. Marymoncka 34.
               Treningi - boisko AZS AWF, Warszawa, ul. Marymoncka 34.
 
 
Lista powołanych zawodniczek:
AZS AWF Warszawa
01. Szafaryn Jagoda (nr licencji 10588)
02. Sulisz Aleksandra (nr licencji 11861)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
03. Madaj Dominika (nr licencji 9701)
Diablice Ruda Śląska
04. Starowicz Klaudia (nr licencji 10403)
Juvenia Kraków
05. Kiełbasa Kinga (nr licencji 10987)
06. Uroda Laura (nr licencji 8091)
07. Wodarka Katarzyna (nr licencji 9823)
KS Budowlani Łódź
08. Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
RC Legia Warszawa
09. Sadowska Julia (nr licencji 9145)
10. Szynawa Natalia (nr licencji 11129)
Venol Atomówki Łódź
11. Wójcik Nela (nr licencji 9606)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Korona Magdalena - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu 12.06.2021 r (sobota) o godz. 13:30 w Hotelu Meksyk, Warszawa, ul. Marymoncka 34.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- zawodniczki niepełnoletnie: pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na dojazd i uczestnictwo w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 13.06.2021 r około godz. 13.00.
 
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub kierownika kadry do dnia 11.06.2021 r. 
 
Harmonogram zgrupowania:
12.06 (sobota)
1 x trening
1 x zajęcia teoretyczne
13.06 (niedziela)
1 x trening

Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

KNK7 U16: Powołania na zgrupowanie do Warszawy KNM XV: Plan na sezon 2021/2022
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 17 72
 02 Master Pharm Łódź 17 68
 03 OKS Skra Warszawa 17 59
 04 RC Orkan Sochaczew 17 46
 05 Awenta Pogoń Siedlce 17 43
 06 RC Lechia Gdańsk 17 41
 07 Edach Budowlani Lublin 17 36
 08 RC Arka Gdynia 17 25
 09 RzKS Juvenia Kraków 17 24
 10 RK Sparta Jarocin 17 8