POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Informacje techniczne, adresy klubów12.08.2014

W najbliższy weekend ze względu na przeniesienie domeny na nowy serwer może nastąpić rozsynchronizowanie strony pzrugby.pl.

Dla osób, które już odwiedzały adres pzrugby.pl po zmianie serwera, na który domena ta wskazuje czas odświeżenia to około 24 godziny, a nawet dłużej, zależy to od konfiguracji komputera, systemu operacyjnego, dostawcy internetu itp. Natomiast dla nowych użytkowników, którzy pierwszy raz odwiedzają stronę, nowy serwer odpowie od razu po zmianie w konfiguracji domeny. Tym samym rozjazd wersji, które będą widzieli różni użytkownicy strony, to nawet ponad doba.

 

W związku z awansami i spadkami uaktualniono zakładkę adresy w menu bocznym strony pzrugby.pl prosimy wszystkie kluby o zapoznanie się z danymi teleadresowymi tam zamieszczonymi oraz ich uaktualnienie bądź zmianę jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dokładamy starań żeby dane były aktualne, ale nie wszystkie informacje o zmianie loga klubu, telefonu, siedziby czy składu osobowego Zarządu lub sztabu szkoleniowego do nas docierają.

Nowe kluby, których adresy nie figurują w bazie proszone są o przesłanie podstawowych informacji: pełna nazwa klubu, adres do korespondencji, telefon kontaktowy, adres e.mail oraz wykaz grup wiekowych.

 

Przed startem nowego sezonu Zgłoszenia do MPS w rugby 7
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1