POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Europejska Liga Mistrzów - III-IV runda17.12.2018

 
Za nami dwie następne kolejki (07-09.12.2018 i 14-16.12.2018) Heineken European Rugby Champions Cup czyli Europejskiej Ligi Mistrzów. Dwadzieścia drużyn w fazie grupowej gra o osiem miejsc premiowanych awansem do ćwierćfinałów.
 
Grupa 1
Bath Rugby v Leinster Rugby 10:17 
Wasps RFC v Stade Toulousain 16:24 
Stade Toulousain v Wasps RFC 42:27 
Leinster Rugby v Bath Rugby 42:15 
Klasyfikacja: 1. Stade Toulousain (Francja); 2. Leinster Rugby (Irlandia); 3. Bath Rugby (Anglia); 4. Wasps RFC (Anglia).
 
Grupa 2
Exeter Chiefs v Gloucester Rugby 19:27
Munster Rugby v Castres Olympique 30:5 
Gloucester Rugby v Exeter Chiefs 17:29 
Castres Olympique v Munster Rugby 13:12 
Klasyfikacja: 1. Munster Rugby (Irlandia); 2. Castres Olympique (Francja); 3. Exeter Chiefs (Anglia); 4. Gloucester Rugby (Anglia). 
 
Grupa 3
LOU Rugby Lyon v Glasgow Warriors 22:42
Saracens London v Cardiff Blues 51:25 
Cardiff Blues v Saracens London 14:26 
Glasgow Warriors v LOU Rugby Lyon 21:10 
Klasyfikacja: 1. Saracens London (Anglia); 2. Glasgow Warriors (Szkocja); 3. Cardiff Blues (Walia); 4. LOU Rugby Lyon (Francja).
 
Grupa 4
Scarlets v Ulster Rugby 24:25
Racing 92 Metro Paris v Leicester Tigers 36:26 
Ulster Rugby v Scarlets 30:15
Leicester Tigers v Racing 92 Metro Paris 11:34
Klasyfikacja: 1. Racing 92 Metro Paris (Francja); 2. Ulster Rugby (Irlandia); 3. Leicester Tigers (Anglia); 4. Scarlets (Walia).
 
Grupa 5
Edinburgh Rugby v Newcastle Falcons 31:13
RC Toulon v Montpellier Herault Rugby 38:28
Newcastle Falcons v Edinburgh Rugby 8:13
Montpellier Herault Rugby v RC Toulon 29:13
Klasyfikacja: 1. Edinburgh Rugby (Szkocja); 2. Montpellier Herault Rugby (Francja); 3. Newcastle Falcons (Anglia); 4. RC Toulon (Francja). 

Zdjęcia: www.epcrugby.com

SLRT: Rugby Tag na Torwarze Olsztyn: Mecz Charytatywny Rugby
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1