POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - VI kolejka12.10.2019

 
12.10.2019 : Ekstraliga - VI kolejka
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v OKS Skra Warszawa 34:14 (24:0)  /Dominik Jastrzębski, Mateusz Ingarden/
Punkty Pogoń: Isitolo Tuumotooa 5 (P), Norbert Kargol 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Sili Patelesio 5 (P), Adam Dudek 5 (P), Paweł Tokarski 5 (P), Przemysław Rajewski 4 (2pd).
Punkty Skra: Violeti Kolo 7 (P, pd), Kamil Matysiak 5 (P), Thaniel Halafihi 2 (pd).
Żółte kartki: Paweł Antoszczuk i Sili Patelesio (Pogoń), Thaniel Halafihi i Jakub Słowik (Skra).
 
RC Lechia Gdańsk v RZKS Juvenia Kraków 19:34 (12:10)  /Tomasz Malesa, Dariusz Reks, Grzegorz Michalik/
Punkty Lechia: Igor Górniewicz 5 (P), Grzegorz Buczek 5, Marek Płonka Jr 5 (P), Rafał Janeczko 4 (2pd).
Punkty Juvenia: Artur Bryl 14 (4pd, 2K), Frans Botha 10 (2P), Michał Jurczyński 5 (P), Bartłomiej Janeczko 5 (P).
Żółte kartki: Maksim Malini i Igor Olszewski (Lechia), Maciej Dorywalski (Juvenia).
 
Master Pharm Rugby Łódź v KS Budowlani Lublin 80:8 (42:8)  /Monika Macoń, Andrzej Kamiński-Bator)
Punkty Master Pharm: Daniel Gdula 35 (3P, 10pd), Vitalii Kramarenko 10 (2P), Michał Mirosz 5 (P), Patryk Reksulak 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P), Paweł Urbaniak 5 (P), Krystian Pogorzelski 5 (P), Tomasz Kozakiewicz 5 (P), Jakub Szmajewski 5 (P).
Punkty Budowlani: Robizon Kelberashvili 5 (P), Maciej Grabowski 3 (K).
 
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew 34:13 (15:13)  /Dariusz Reks, Tomasz Malesa, Grzegorz Michalik/
Punkty Ogniwo: Marek Przychocki 20 (4P), Roman Zhuk 5 (P), Vian Rieket 5 (P), Wojciech Piotrowicz 2 (pd), Łukasz Szablewski 2 (pd).
Punkty Orkan: Michał Kępa 8 (pd, 2K), Taniela Samita 5 (P).
Żółta kartka: Razhdni Bagatliria (Orkan).
 
Arka Gdynia - pauzuje
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Siedlec: Maciej Sztajnert - SportSiedlce.pl
RWC 2019: Irlandia planowo wygrała z Samoa RWC 2019: Tylko Namibia v Kanada odwołany
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1