banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - VII kolejka20.10.2019


19.10.2019 : Ekstraliga - VII kolejka 
 
OKS Skra Warszawa v RC Arka Gdynia 71:14 (33:14)  /Grzegorz Piaskowski, Aneta Bejm, Tomasz Malesa/
Punkty Skra: Thaniel Halafihi 21 (P, 8pd), Martin Mangongo 15 (3P), Violeti Kolo 10 (2P), Ksawery Struss 10 (2P), Sebastian Kostałkowski 5 (P), Vaha Halaifonua 5 (P), Cyprian Majcher 5 (P).
Punkty Arka: Vladyslav Adazhynyk 9 (3K), Giorgi Dzabaxidze 5 (P).
Żółte kartki: Cyprian Majcher (Skra), Patryk Siewert (Arka).
 
KS Budowlani Lublin v MKS Pogoń Awenta Siedlce 8:30 (3:15)  /Dariusz Reks, Grzegorz Michalik, Piotr Ślubowski)
Punkty Budowlani: Tomasz Zduńczuk 5 (P), Maciej Grabowski 3 (K).
Punkty Pogoń: Eduard Vertyletskyi 10 (2P), Przemysław Rajewski 5 (P), Tomasz Biernacki 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Daniel Trybus 5 (P).
Żółta kartka: Isitolo Tuumotooa (Pogoń).
 
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź 14:35 (7:22)  /Daminik Jastrzębski, Mateusz Ingarden, Janusz Wilk/
Punkty Orkan: Joshua Chisanga 5 (P), Mateusz Pawłowski 5 (P), Michał Kępa 4 (2pd).
Punkty Master Pharm: Daniel Gdula 15 (3pd, 3K), Vitalii Kramarenko 5 (P), Mateusz Maryjak 5 (P), Patryk Reksulak 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P).
Żółta kartka: Michał Mirosz (Master Pharm).
 
 
20.10.2019 : Ekstraliga - VII kolejka 
 
RZKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot 36:22 (13:15)  /Tomasz Malesa, Adrian Pawlik, Anddrzej Kamiński-Bator/
Punkty Juvenia: Artur Bryl 21 (3pd, 5K), Krzysztof Gola 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P), 5 (P), Frans Botha 5 (P).
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 7 (2pd, K), Vian Rieket 5 (P), Władysław Grabowski 5 (P), Marek Przychocki 5 (P).
Żółte kartki: Juan van der Westhuizen (Juvenia), Vian Rieket (Ogniwo).

Lechia Gdańsk - pauzuje

Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Zdjęcia z Sochaczewa: W. Święcki z Artmagazine Fotografia Ślubna
 
II Liga - IV kolejka KNK7: Zgrupowanie w Marcoussis
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 5 24
 02 OKS Skra Warszawa 5 18
 03 RC Lechia Gdańsk 5 14
 04 RC Arka Gdynia 5 13
 05 RC Orkan Sochaczew 5 13
 06 Master Pharm Łódź 5 12
 07 Awenta Pogoń Siedlce 5 12
 08 Edach Budowlani Lublin 5 8
 09 RzKS Juvenia Kraków 5 7
 10 RK Sparta Jarocin 5 0