banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - IV kolejka29.09.2019


28.09.2019 : Ekstraliga - IV kolejka

RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Lublin 33:7 (14:7)  /Dariusz Reks, Piotr Ślubowski, sędzia POZR/
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 8 (4pd), Aleko Gigashvili 5 (P), Sebastian Stolarz 5 (P), Marek Płonka Jr 5 (P), Kacper Krużycki 5 (P), Rafał Janeczko 5 (P).
Punkty Budowlani: Michał Mosur 5 (P), Maciej Grabowski 2 (pd).

RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków 12:35 (6:7)  /Mirosław Szczepański, Dominik Jastrzębski, Justyna Stawicka - sędzia POZR/
Punkty Arka: Vladyslav Adazhynyk 6 (2K), Szymon Sirocki 6 (2K).
Punkty Juvenia: Artur Bryl 10 (5pd), Nestor Aguirre 10 (2P), Juan van der Westhuizen 5 (P), Arkadiusz Korusiewicz 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P).
Żółte kartki: Oskar Cichosz i Oleksandr Lomakin (obaj Arka), Grzegorz Gołębiowski (Juvenia).

MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa 36:17 (14:12)  /Adrian Pawlik, Dariusz Reks, Piotr Ślubowski/
Punkty Ogniwo: Marek Przychocki 10 (2P), Marcin Wilczuk 5 (P), Robert Graban 5 (P), Władysław Grabowski 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Wojciech Piotrowicz 4 (2pd), Łukasz Szablewski 2 (pd).
Punkty Skra: Violeti Kolo 10 (2P), Thaniel Halafihi 7 (P, pd).


29.09.2019 : Ekstraliga - IV kolejka

Master Pharm Rugby Łódź v MKS Pogoń Awenta Siedlce 27:13 (17:8)
  /Dominik Jastrzębski, Dariusz Reks, Hubert Bedyński/

Punkty Master Pharm: Daniel Gdula 12 (3pd, 2K), Vitalii Kramarenko 5 (P), Michał Mirosz 5 (P), David Nibladze 5 (P).
Punkty Pogoń: Patelesio Sili 5 (P), Adrian Chróściel 5 (P), Przemysław Rajewski 3 (K).

RC Orkan Sochaczew - pauzuje

Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z meczu Ogniwo v Skra: SikoraFoto

I Liga - III kolejka II Liga - II kolejka
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 5 24
 02 OKS Skra Warszawa 5 18
 03 RC Lechia Gdańsk 5 14
 04 RC Arka Gdynia 5 13
 05 RC Orkan Sochaczew 5 13
 06 Master Pharm Łódź 5 12
 07 Awenta Pogoń Siedlce 5 12
 08 Edach Budowlani Lublin 5 8
 09 RzKS Juvenia Kraków 5 7
 10 RK Sparta Jarocin 5 0