44th Amsterdam 7's Rugby24.05.2015

Reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn zagrały w 44 międzynarodowym turnieju Amsterdam 7’s Rugby, który odbył się w dniach 22-24 maja na National Rugby Stadium Geuzenveld. W sześciu kategoriach (plus Women's Sevens Series) rywalizowało ponad sto zespołów z całego świata.

W turnieju kobiet startowało 32 drużyny, Polki zajęły II miejsce w eliminacjach awansując do ćwierćfinałów, ale przegrywając tam wszystkie mecze zajęły miejsca 13-16 w ogólnej klasyfikacji.

W turnieju mężczyzn startowało 46 drużyn, Polacy zajęli I miejsce w eliminacjach awansując do ćwierćfinałów, wygrali pierwszy mecz, ale w 11 minucie drugiego przy stanie 12:24 czerwoną kartkę za spóźnioną szarżę dostał Radosław Rakowski. Przewinienie karane karnym lub żółtą kartką tu zaprzepaściło szansę na awans do półfinału. Ostatecznie tak jak przed rokiem drużyna zakończyła turniej na miejscach 5-8 w ogólnej klasyfikacji.