POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

U19/U18/U17/U16 7: Skład 2020-2021


KADRA U18
 
KS Budowlani Łódź
1.Bieliński Grzegorz
2.Owczarek Alan
3.Stańczykowski Adrian
Juvenia Kraków
1.Hostiuk Nykyta
2.Lavtakov Andrii
3.Pastukhov Arsenii
4.Yavorschchuk Rodion
Lechia Gdańsk
1.Czerniak Aleksander
Ogniwo Sopot
1.Głownia Paweł
2.Sawicki Olgierd
Orkan Sochaczew
1.Rogowski Damian
Pogoń Siedlce
1.Skup Kacper
Skra Warszawa
1.Chain Eryk
2.Chain Patryk
 
Sztab Szkoleniowy:
Andrzej Kozak - Trener
Paweł Stempel - Trener LA
Artur Mrowicki - Trener
Jacek Jasiński - Trener/covid menager
Sebastian Szyba - Fizjoterapeuta
Witczak Grzegorz - Kierownik
 
 
KADRA U16
 
KS Budowlani Łódź
01. Pietrzak Bartłomiej
02. Michałek Bartłomiej
03. Sikora Bartosz  
04. Czekalski Mateusz 
05. Stańczykowski Mateusz 2006
06. Kalwinek Sergiusz 2006
07. Wilk Eryk 2006 
Juvenia Kraków
08. Polgun Artur
09. Robakowski Filip M
10. Babich Viktor
11. Chornyj Oleg 2006
12. Nowicki Patryk 
13. Ligner Antoni 2006
Rezerwa:
Grabowski Oliwer 2006  
Arka Gdynia
14. Turzyński Damian 
15. Lebioda Piotr M
16. Król Karol
17. Kuzimski Tymoteusz 
Rezerwa:
Nowak Adam 2006
Orkan Sochaczew
18. Kryś Bartosz
19. Łagowski Wiktor
20. Wasilewski Alan
21. Wąsowicz Michał  2006
22. Budner Jakub
23. Dubielecki Bartosz
Rezerwa:
Kamiński Jakub 2006
Mikołajczyk Antoni 2006
Szydłowski Bartłomiej 2006
Budowlani Lublin
24. Król Janusz
Ogniwo Sopot
25. Lis Wiktor 2006
26. Błażuk Oskar 2006
Rezerwa:
Żelezik Wojciech 2006
AZS AWF Warszawa
27. Tkaczuk Tomasz 2006
Husaria Kalisz
28. Kuczyński Cyprian
Rugby Białystok
Rezerwa:
Borkowski Oskar 2006
 
Kadra Trenersko - medyczna:
Misiak Maciej - trener
Maciejewski Marek - trener
Walczak Szymon - kierownik, trener
Mateusz Mróz - fizjoterapeuta
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Ukraina Polska

Rugby Europe Trophy
Lwów, 09.10.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 3 15
 02 RC Lechia Gdańsk 4 15
 03 Up Fitness Skra Warszawa 4 13
 04 Edach Budowlani Lublin 4 12
 05 Master Pharm Łódź 2 10
 06 RC Orkan Sochaczew 4 10
 07 RzKS Juvenia Kraków 4 9
 08 RC Arka Gdynia 4 7
 09 Awenta Pogoń Siedlce 4 2
 10 KS Posnania Poznań 3 0