POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7 Młodzieżowa - Skład 2019-2020


Kadra Narodowa Kobiet Development


Trener: Janusz Urbanowicz
Asystent trenera: Karolina Jaszczyszyn
Fizjoterapeuta: Robert Cajzer 
Manager, analiza wideo: Piotr Kwidziński 

Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Leśniak Aleksandra
02. Pamięta Natalia
03. Pietrzak Monika
04. Respondek Klaudia
05. Schuster Julianna
06. Witkowska Sylwia
07. Zawadzka Patrycja
08. Zielińska Malwina
Black Roses Posnania Poznań
09. Morus Marta
RC Legia Warszawa
10. Czumer Tamara
Juvenia Kraków
11. Druzgała Julia
12. Kłak Sandra
KS Budowlani Łódź
13. Rawecka Oliwia

 
Kadra Narodowa Kobiet 7 U18
 
Szkab szkoleniowy 2019
Trenerzy: Chris Hitt, Filip Cackowski
Kierownik: Michał Czerwiowski
Fizjoterapeuta: Karolina Mazurek

Atomówki Łódź
01. Kamińska Sara
02. Pietrzak Wiktoria
03. Robak Antonina
04. Stefanowicz Alicja
Rugby Gietrzwałd
05. Fiszer Natalia
Diablice Ruda Śląska
06. Gliwińska Natalia
07. Sadowska Zuzanna
KS Budowlani Łódź
08. Mamcarz Wiktoria
09. Stokowska Karolina
RC Legia Warszawa
10. Nowak Karolina
11. Szynawa Natalia
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
12. Kołodziejczak Aniela
13. Madaj Dominika
14. Zielińska Malwina
Juvenia Kraków
15. Marszalik Paulina
Black Roses Posnania Poznań
16. Morus Marta
17. Uroda Laura
Tygrysice Orkan Sochaczew
18. Szafaryn Jagoda

Sztab szkoleniowy 2020
Trenerzy: Janusz Urbanowicz, Magdalena Korona
Asystent trenera: Hanna Maliszewska 
Kierownik: Piotr Kwidziński
Fizjoterapeuta: Robert Cajzer

Atomówki Łódź
01. Górska Oliwia
02. Pietrzak Wiktoria
03. Robak Antonina
04. Stefanowicz Alicja
05. Wójcik Nela
Juvenia Kraków
06. Kiełbasa Kinga
KS Budowlani Łódź
07. Mamcarz Wiktoria
08. Stokowska Karolina
RC Legia Warszawa
09. Sadowska Julia
10. Szynawa Natalia
Black Roses Posnania Poznań
11. Uroda Laura
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
12. Madaj Dominika
Tygrysice Orkan Sochaczew
13. Szafaryn Jagoda
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 17 72
 02 Master Pharm Łódź 17 68
 03 OKS Skra Warszawa 17 59
 04 RC Orkan Sochaczew 17 46
 05 Awenta Pogoń Siedlce 17 43
 06 RC Lechia Gdańsk 17 41
 07 Edach Budowlani Lublin 17 36
 08 RC Arka Gdynia 17 25
 09 RzKS Juvenia Kraków 17 24
 10 RK Sparta Jarocin 17 8