POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Seniorzy 7: Rozgrywki 2020-2021


Kadra Narodowa Development
 
01-06.09.2020 - Konsultacja i turniej Kraków 7’s
Polska Development - Polska U18 43:0
Juvenia - Polska Development 17:21
Polska Development - Polska U18 15:17
Juvenia - Polska Development 17:12
Kolejność: 1.Juvenia Kraków, 2.Polska Development; 3.Polska U18.
Mecze towarzyskie
Polska Development - Polska U18 26:5
Juvenia - Polska Development 19:29
 
10-15.11.2020 - Konsultacja, Siedlce
 
27-29.11.2020 - Konsultacja i turniej Poznań 7’s
Polska 3 v Barbarians Polska  35:7
Polska 1 v Polska 2  17:5
Polska 1 v Polska 3  14:12
Polska 2 v Barabarians Polska  26:19
Posnania v Polska 3  26:7   
Polska 1 v Barbarians Polska   19:14
Polska 2 v Polska 3   36:7
Posnania v Polska 2   38:0
Posnania v Polska 1  35:14 
Kolejność: 1.Posnania Poznań; 2.Polska 1; 3.Polska 2; 4.Polska 3; 5.Barbarians.

18-20.12.2020 - Konsultacja, Poznań
 
 
Kadra Narodowa 7
 
15-17.01.2021 - Konsultacja, Warszawa

22-25.04.2021 - Konsultacja, Lubawa
 
01-07.06.2021- Konsultacja i Mistrzostwa Europy 7, Lizbona (Portugalia)
Hiszpania v Polska  22:17
Włochy v Polska  17:14
Rosja v Polska  17:0
Ćwierćfinał: Niemcy v Polska  17:7
Półfinał: Gruzja v Polska  12:0
Finał o VII miejsce: Litwa v Polska  43:5.
Kolejność: 1.Hiszpania; 2.Niemcy; 3.Rosja; 4.Portugalia; 5.Gruzja; 6.Włochy; 7.Litwa; 8.Polska.
 
21-28.06.2021- Konsultacja i Mistrzostwa Europy 7, Moskwa (Rosja)
Hiszpania v Polska  33:0
Portugalia v Polska  36:0
Gruzja v Polska  42:0
Ćwierćfinał: Niemcy v Polska  42:5
Półfinał: Włochy v Polska  43:0
Finał o VII miejsce: Portugalia v Polska  48:0.
Kolejność: 1.Hiszpania; 2.Litwa; 3.Niemcy; 4.Rosja; 5.Gruzja; 6.Włochy; 7.Portugalia; 8.Polska.
Kolejność ME 7: 1.Hiszpania; 2.Niemcy; 3.Rosja; 4.Litwa; 5.Gruzja; 6.Portugalia; 7.Włochy; 8.Polska.
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Gdynia, 13.11.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 5 25
 02 RC Lechia Gdańsk 6 25
 03 Up Fitness Skra Warszawa 6 22
 04 Edach Budowlani Lublin 6 22
 05 RC Orkan Sochaczew 6 20
 06 Master Pharm Łódź 4 10
 07 RC Arka Gdynia 6 9
 08 RzKS Juvenia Kraków 6 9
 09 Awenta Pogoń Siedlce 6 2
 10 KS Posnania Poznań 5 0