POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Młodzieżowa: Skład 2019-2020


Reprezentacja U20

 
Sztab szkoleniowy:
 
Trener: Grzegorz Kacała               II Trener: Krzysztof Krzewicki
Kierownik: Zbigniew Górniewicz    Fizjoterapeuta: Kajetan Baryła
 
Zawodnicy:
 
KS Budowlani Lublin
01. Dominik Tomaszewski - nr licencji 7413
02. Paweł Siedlecki - nr licencji 7538
03. Jakub Dec - nr licencji 8022
 
RC Orkan Sochaczew  
04. Michał Szwarc - nr licencji 7552
05. Sebastian Misiak - nr licencji 7557
06. Jan Mroziński - nr licencji 7542
07. Kamil Zieliński - nr licencji 8039
08. Patryk Romanowski  nr licencji 8135    
09. Przemysław Dobijański - nr licencji 7934  
10. Antoni Gołębiewski - nr licencji 7056
11. Mateusz Panek - nr licencji 7547
12. Bartosz Popławski - nr licencji  

MKS Ogniwo Sopot
13. Jakub Burek - nr licencji 6769
14. Wiktor Wilczuk - nr licencji 8349

RC Lechia Gdańsk
15. Igor Górniewicz - nr licencji 6831
16. Olaf Niespodziany - nr licencji 7408
17. Mikołaj Wieczorkowski - nr licencji 4962
 
MKS Pogoń Siedlce
18. Krystian Adamiak - nr licencji 77525
19. Igor Pątek - nr licencji 7830
20. Adrian Skrzydlewski - nr licencji 9494
 
KS Budowlani Łódź
21. Łaszcz Michał - nr licencji 7937
 
RC Arka Gdynia
22. Mohyła Dominik - nr licencji 8129
 
OKS Skra Warszawa
23. Ksawery Struss - nr licencji 8041

RzKS Juvenia Kraków
24. Artur Bryl - nr licencji 5393
25. Jakub Kijak - nr licencji 10456
26. Marcin Morus - nr licencji 3596
27. Mateusz Polakiewicz - nr licencji 7249
28. Bartosz Janeczko - nr licencji 2654
29. Michał Jurczyński - nr licencji 2655
 
Master Pharm Rugby Łódź
30. Hubert Lewandowski - nr licencji 6588
31. Jakub Szmajewski - nr licencji 6590
 
Poznania Poznań
32. Oskar Dębiński - nr licencji 7201
 
Alfa Bydgoszcz
33  Dawid Wołoch - nr licencji 7259

NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin