POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.304.484 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U19/Juniorzy 7 - Skład 2016-2017

 
KADRA U18
 
Trener- Jakub Seklecki
Trener II- Jakub Lisiewski
Fizjoterapeuta- Robert Bulik
 
Skład:
01. Kossakowski Milan - RC Lechia Gdańsk
02. Zieliński Oskar - RC Lechia Gdańsk
03. Bracik Miłosz - RC Lechia Gdańsk
04. Żarczyński Maciej - Sparta Jarocin
05. Sadowski Bartłomiej - RC Orkan Sochaczew
06. Mechecki Krystian - RC Orkan Sochaczew
07. Niemiec Adrian - RC Orkan Sochaczew
08. Czarnecki Piotr - RC Orkan Sochaczew
09. Lazzari Mauro - RC Orkan Sochaczew
10. Brzezicki Wojciech - KS Budowlani Lublin
11. Kamiński Jakub - KS Budowlani Lublin
12. Musur Jakub - KS Budowlani Lublin 
13. Pustkowski Bartłomiej - KS Budowlani Łódź
14. Drewczyński Kacper - Ogniwo Sopot
15. Ciechanowicz Artur - Ogniwo Sopot
16. Krystian Olejek - Pogoń Siedlce
17. Korusiewicz Arkadiusz - Juvenia Kraków
 
 
KADRA U16
 
Trenerzy- Bartosz Włodarek, Łukasz Kościelniak
 
Skład:
01. Jurczyński Michał - Juvenia Kraków
02. Rapacz Jakub - Juvenia Kraków
03. Janeczko Bartłomiej - Juvenia Kraków
04. Krzykawski Marcjan - Juvenia Kraków
05. Knowa Robert - Juvenia Kraków
06. Książek Patryk - Orkan Sochaczew
07. Nowakowski Adrian - Orkan Sochaczew
08. Dębiński Oskar - Posnania Poznań/Koziołki Biskupice
09. Białek Igor - KS Budowlani Łódź
10. Olejnik Patryk - KS Budowlani Łódź
11. Lewandowski Hubert - KS Budowlani Łódź
12. Gochnio Kamil - Pogoń Siedlce
13. Wieczorkowski Mikołaj - Lechia Gdańsk
14. Wolszon Marcin - Arka Gdynia
 

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.304.484 liczba odwiedzin od
01.01.2014