POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.304.474 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U17/Kadeci - Skład 2016-2017


Reprezentacja Polski U16
 
Kadra trenerska
Choduń Piotr - trener koordynator

Zawodnicy
01. Morus Marcin - 2001 - Juvenia Kraków
02. Polakiewicz Mateusz - 2001 - Juvenia Kraków
03. Bryl Artur - 2001 - Juvenia Kraków
04. Blaski Filip - 2001 - Juvenia Kraków
05. Adamiak Krystian - 2001 - Pogoń Siedlce
06. Mroziński Jan - 2001 - RC Orkan Sochaczew
07. Misiak Sebastian - 2001 - RC Orkan Sochaczew
08. Sobański Mateusz - 2001 - RC Orkan Sochaczew
09. Kitliński Sebastian - 2001 - RC Orkan Sochaczew
10. Szwarc Michał - 2001 - RC Orkan Sochaczew
11. Dobijański Przemysław - 2001 - RC Orkan Sochaczew
12. Sałatka Karol - 2001 - Budowlani Lublin
13. Tomaszewski Dominik - 2001 - Budowlani Lublin
14. Kędzierski Grzegorz - 2001 - Budowlani Lublin
15. Siedlecki Paweł - 2001 - Budowlani Lublin
16. Wiszniewski Louis - 2001 - Anglia
17. Wielądek Mateusz - 2001 - Legia Warszawa
18. Piórkowski Filip - 2001 - Budowlani Łódź
19. Szerment Jakub - 2001 - Budowlani Łódź
20. Syska Jakub - 2001 - BBRC Łódź
21. Derwis Oskar - 2001 - Arka Gdynia
22. Niespodziany Olaf - 2001 - Lechia Gdańsk
23. Stenka Daniel - 2001 - Ogniwo Sopot
24. Wołowczyk Nikolas - 2001 - Ogniwo Sopot
25. Kozioł Jacek - 2001 - Husar Bolesławiec
26. Jasiński Bartek - 2001 - Husar Bolesławiec
 
Rezerwa
01. Ignaczak Jakub - 2001 - BBRC Łódź
02. Puchalski Tomasz - 2001 - Budowlani Łódź
03. Bayoumy Adam - 2001 - Lechia Gdańsk
04. Kubacki Konrad - 2001 - Lechia Gdańsk
05. Mazurkiewicz Sylwester - 2001 - Lechia Gdańsk
06. Wołkanowski Jakub - 2001 - Lechia Gdańsk
07. Panek Mateusz - 2001 - RC Orkan Sochaczew
08. Szymerski Dawid - 2001 - RC Orkan Sochaczew
09. Getka Kacper - 2001 - RC Orkan Sochaczew
10. Starak Kacper - 2001 - Pogoń Siedlce
11. Mucha Aleksander - 2001 - Budowlani Lublin
12. Brożek Gabriel - 2001 - Budowlani Lublin
13. Gąska Sylwester - 2002 - Budowlani Lublin
14. Lysakowski Aleksander - 2001 - Legia Warszawa
15. Skrzydlewski Adrian - 2002 - Legia Warszawa

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.304.474 liczba odwiedzin od
01.01.2014