POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.456.513 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Młodzieżowa Skład 2016-2017


Reprezentacja U20
 
Trener: Krzysztof Okapa           Asystent trenera: Karol Czyż
Kierownik: Wiesław Piotrowicz   Fizjoterapeuta: Robert Cajzer
 
Zawodnicy młyna
Adrian Potrykus - Stround RFC /Anglia/
Paweł Pepliński - Ruda Śląska
Tomasz Markiewicz - Orkan Sochaczew
Juliusz Walczak - Budowlani Łódź SA
Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
Dawid Kinast - Posnania Poznań
Milan Kosakowski - Lechia Gdańsk
Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SA
Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
Oskar Gibki - Sparta Jarocin
Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
Zawodnicy ataku
Kacper Włodarek - Sparta Jarocin
Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
Wojciech Brzezicki - Budowlani Lublin
Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
Szymon Twardowski - Skra Warszawa
Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
Adam Dudek - Pogoń Siedlce
Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SA
Paweł Urbaniak - Budowlani Łódź SA
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.456.513 liczba odwiedzin od
01.01.2014