POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 73

9.993.241 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 Młodzieżowa - Skład 2016-2017


Kadra Narodowa Kobiet 7 U16
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Makina 
Kierownik: Mateusz Sławecki 
 
Zawodniczki:
01. Stawicka Justyna - Arka Rumia
02. Sadowska Zuzanna II - Arka Rumia
03. Kuźma Martyna - Arka Rumia
04. Juźwicka Wiktoria - BBRC Łódź
05. Gregowska Aleksandra - BBRC Łódź
06. Sadowska Zuzanna I - Juvenia Kraków
07. Kowalczyk Klaudia - KS Gietrzwałd
08. Lazzari Stasy - Orkan Sochaczew
09. Kłak Sandra - Orkan Sochaczew
10. Furman Natalia - Posnania Poznań
11. Knowa Magdalena - RC Gorce
12. Warzecha Karolina - RC Gorce
13. Juszczak Beata - RC Gorce
14. Szymańska Izabela - Rugby Tur Chojnice
15. Zakrzewska Patrycja - Rugby Tur Chojnice
16. Gronowska Paula - Toruński Klub Rugby
17. Marszalik Paulina - UKS Lubień
18. Morus Anna - UKS Lubień
19. Orłowska Julia - Posnania Poznań
20. Ładocha Magdalena - GSZS Nowogrodziec
21. Bancer Wiktoria - GSZS Nowogrodziec
22. Madoń Urszula - KS Rugby Gietrzwałd
23. Bednarczyk Adrianna - MKS Pogoń Siedlce


Kadra Narodowa Kobiet 7 U18
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Makina 
Fizjoterapeuta: Barbara Koperska 
 
Zawodniczki: 
Stawicka Justyna - Arka Rumia
Sadowska Zuzanna - Juvenia Kraków
Knowa Magdalena - Juvenia Kraków
Pamięta Natalia - Orkan Sochaczew
Furman Natalia - Posnania Poznań
Michalak Paulina - Posnania Poznań
Beszterda Sandra - Posnania Poznań
Matuszewska Julia - Posnania Poznań
Pospieszczyk Nicola - Diablice Ruda Śląska
Juszczak Beata - RC Gorce
Warzecha Karolina - RC Gorce
Madoń Urszula - KS Rugby Gietrzwałd
Kowalczyk Klaudia - KS Rugby Gietrzwałd
Sadowska Zuzanna - Arka Rumia
Ładocha Magdalena - GSZS Nowogrodziec
Marszalik Paulina - RC Gorce

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 73

9.993.241 liczba odwiedzin od
01.01.2014