POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 Młodzieżowa - Skład 2016-2017


Kadra Narodowa Kobiet 7 U16
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Makina 
Kierownik: Mateusz Sławecki 
 
Zawodniczki:
01. Stawicka Justyna - Arka Rumia
02. Sadowska Zuzanna II - Arka Rumia
03. Kuźma Martyna - Arka Rumia
04. Juźwicka Wiktoria - BBRC Łódź
05. Gregowska Aleksandra - BBRC Łódź
06. Sadowska Zuzanna I - Juvenia Kraków
07. Kowalczyk Klaudia - KS Gietrzwałd
08. Lazzari Stasy - Orkan Sochaczew
09. Kłak Sandra - Orkan Sochaczew
10. Furman Natalia - Posnania Poznań
11. Knowa Magdalena - RC Gorce
12. Warzecha Karolina - RC Gorce
13. Juszczak Beata - RC Gorce
14. Szymańska Izabela - Rugby Tur Chojnice
15. Zakrzewska Patrycja - Rugby Tur Chojnice
16. Gronowska Paula - Toruński Klub Rugby
17. Marszalik Paulina - UKS Lubień
18. Morus Anna - UKS Lubień
19. Orłowska Julia - Posnania Poznań
20. Ładocha Magdalena - GSZS Nowogrodziec
21. Bancer Wiktoria - GSZS Nowogrodziec
22. Madoń Urszula - KS Rugby Gietrzwałd
23. Bednarczyk Adrianna - MKS Pogoń Siedlce


Kadra Narodowa Kobiet 7 U18
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Makina 
Fizjoterapeuta: Barbara Koperska 
 
Zawodniczki: 
Stawicka Justyna - Arka Rumia
Sadowska Zuzanna - Juvenia Kraków
Knowa Magdalena - Juvenia Kraków
Pamięta Natalia - Orkan Sochaczew
Furman Natalia - Posnania Poznań
Michalak Paulina - Posnania Poznań
Beszterda Sandra - Posnania Poznań
Matuszewska Julia - Posnania Poznań
Pospieszczyk Nicola - Diablice Ruda Śląska
Juszczak Beata - RC Gorce
Warzecha Karolina - RC Gorce
Madoń Urszula - KS Rugby Gietrzwałd
Kowalczyk Klaudia - KS Rugby Gietrzwałd
Sadowska Zuzanna - Arka Rumia
Ładocha Magdalena - GSZS Nowogrodziec
Marszalik Paulina - RC Gorce
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11