POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.472.950 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga 2016-2017 - Tabela, wyniki

LIGA - RUNDA II

  O miejsce I Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Rumia 4 3 0 1 16 178-64 4
2 AZS AWF Warszawa 4 3 0 1 16 127-104 4
3 Rugby Ruda Śląska 4 0 0 4 0 27-164 0
  O miejsce IV Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Wataha Zielona Góra 4 4 0 0 120 159-79 4
2 Sparta Jarocin 4 1 0 3 7 103-114 3
3 Legia Warszawa 4 1 0 3 5 94-163 1
  O miejsce VII Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Rugby Białystok 4 3 0 1 15 91-80 3
2 Alfa Bydgoszcz 3 2 0 1 11 149-62 3
3 RC Częstochowa      3 0 0 3 1 51-149 2
  O miejsce X Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Chaos Poznań 4 3 0 1 15 99-47 3
2 Miedziowi Lubin 3 2 0 1 10 59-47 2
3 Mazovia Mińsk Maz. 3 0 0 3 0 26-90 0

28-29.10.2017 - Runda II - Kolejka VI
O I miejsce: Rugby Ruda Śląska v Arka Rumia 0:26 (0:5)
O IV miejsce: Wataha Zielona Góra v Sparta Jarocin 32:26 (15:21)
O VII miejsce: RC Częstochowa v Alfa Bydgoszcz - nie odbył się
O X miejsce: Miedziowi Lubin v Chaos Poznań 24:21 (19:16)

14.10.2017 - Runda II - Kolejka V
O I miejsce: AZS AWF Warszawa v Rugby Ruda Śląska 35:12 (14:0)
O IV miejsce: Legia Warszawa v Wataha Zielona Góra 17:43 (5:13)
O VII miejsce: Rugby Białystok v RC Częstochowa 25:0 vo
O X miejsce: Mazovia Mińsk Mazowiecki v Miedziowi Lubin 13:25 (8:6)

07-08.10.2017 - Runda II - Kolejka IV
O I miejsce: Arka Rumia v AZS AWF Warszawa 32:33 (10:14)
O IV miejsce: Sparta Jarocin v Legia Warszawa 34:10 (15:5)
O VII miejsce: Alfa Bydgoszcz v Rugby Białystok 39:13 (22:3)
O X miejsce: Chaos Poznań v Mazovia Mińsk Mazowiecki 29:10 (10:3)

23-24.09.2017 - Runda II - Kolejka III
O I miejsce: Arka Rumia v Rugby Ruda Śląska 75:0 (53:0)
O IV miejsce: Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 19:22 (12:5)
O VII miejsce: Alfa Bydgoszcz v RC Częstochowa 93:27 (56:12)
O X miejsce: Chaos Poznań v Miedziowi Lubin 13:10 (8:10)

16-17.09.2017 - Runda II - Kolejka II
O I miejsce: Rugby Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 15:28 (10:15)
O IV miejsce: Wataha Zielona Góra v Legia Warszawa 62:17 (36:0) 
O VII miejsce: RC Częstochowa v Rugby Białystok 24:31 (7:14)
O X miejsce: Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki - mecz odwołany, decyzję podejmie KGiD
 
09-10.09.2017 - Runda II - Kolejka I
O I miejsce: AZS AWF Warszawa v Arka Rumia 31:45 (19:14)
O IV miejsce: Legia Warszawa v Sparta Jarocin 50:24 (33:10) 
O VII miejsce: Rugby Białystok v Alfa Bydgoszcz 22:17 (5:0) - rozegrany 04.11.2017
O X miejsce: Mazovia Mińsk Mazowiecki v Chaos Poznań 3:36 (0:17) 

LIGA - RUNDA I

  Grupa Wschodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 AZS AWF Warszawa 6 5 0 0 30 349-64 6
2 Legia Warszawa 6 4 0 2 20 315-87 4
3 Rugby Białystok 6 2 0 4 10 201-191 2
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 0 0 6 0 30-553 0

 

  Grupa Zachodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Rumia 6 6 0 0 30 296-63 6
2 Sparta Jarocin 6 3 0 3 15 131-126 3
3 Alfa Bydgoszcz 6 3 0 3 15 134-174 3
4 Chaos Poznań 6 0 0 6 1 51-247 1

 

  Grupa Południowa Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Rugby Ruda Śląska 8 7 0 1 36 2468-104 8
2 Wataha Zielona Góra 7 4 0 3 21 221-170 5
3 RC Częstochowa 8 3 0 5 16 207-279 5
4 Biało-Czarni Nowy Sącz 7 3 0 4 13 140-158 3
5 Miedziowi Lubin 8 2 0 6 11 141-223 3

02.09.2017 - Runda I - Kolejka X
Gr. Południowa
Miedziowi Lubin v RC Częstochowa 46:35 (15:21) 
Wataha Zielona Góra v Biało-Czarni Nowy Sącz - nie odbył się

01.07.2017 - Runda I - Kolejka IX
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin 42:12 (27:6) 
RC Częstochowa v Biało-Czarni Nowy Sącz 0:25 vo 

24.06.2017 - Runda I - Kolejka VIII
Gr. Południowa
Wataha Zielona Góra v RC Częstochowa 75:31 (28:12) 
Biało-Czarni Nowy Sącz v Rugby Ruda Śląska 0:25 vo

10.06.2017 - Runda I - Kolejka VII
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v Wataha Zielona Góra 26:19 (12:7) 
Miedziowi Lubin v Biało-Czarni Nowy Sącz 25:0 vo 

03-04.06.2017 - Runda I - Kolejka VI
Gr. Południowa
Wataha Zielona Góra v Miedziowi Lubin 44:20 (22:3) 
RC Częstochowa v Rugby Ruda Śląska 28:20 (14:10) 
18.06.2017 - Runda I - Kolejka VI
Gr. Wschodnia
Rugby Białystok v Legia Warszawa 7:39 (0:17) /rozegrany 15.06.2017/
AZS AWF Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki 125:3 (80:0)
Gr. Zachodnia
Sparta Jarocin v Arka Rumia 10:45 (5:26)
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań 31:18 (19:13)

21.05.2017 - Runda I - Kolejka V

Gr. Południowa
RC Częstochowa v Miedziowi Lubin 50:7 (16:0)
Biało-Czarni Nowy Sącz v Wataha Zielona Góra 17:38 (10 :21) 
27-28.05.2017 - Runda I - Kolejka V
Gr. Wschodnia
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Białystok 13:84 (5:35)
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 33:19 (14:12) 
Gr. Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin 12:15 (0:5)
Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz 43:14 (14:14)

13-14.05.2017 - Runda I - Kolejka IV
Gr. Wschodnia

Rugby Białystok v AZS AWF Warszawa 6:35 (6:15)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Legia Warszawa 5:108 (5:49) /rozegrany 25.06.2017/
Gr. Zachodnia

Chaos Poznań v Arka Rumia 12:72 (12:31)
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz 36:17 (12:05)
Gr. Południowa

Biało-Czarni Nowy Sącz v RC Częstochowa 50:14 (26:7)
Miedziowi Lubin v Rugby Ruda Śląska 16:36 (13:24)

29-30.04.2017 - Runda I - Kolejka III

Gr. Wschodnia

Legia Warszawa v Rugby Białystok 49:14 (15:9)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v AZS AWF Warszawa 3:79 (0:29)

Gr. Zachodnia
Chaos Poznań v Alfa Bydgoszcz 7:31 (0:5)

Arka Rumia v Sparta Jarocin 33:5 (12:0) /rozegrano 23.04.2017/
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v Biało-Czarni Nowy Sącz 51:0 (22:0)

RC Częstochowa v Wataha Zielona Góra 37:10 (22:5)

08-09.04.2017 - Runda I - Kolejka II

Gr. Wschodnia

AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 25:12 (15:0)
Rugby Białystok v Mazovia Mińsk Mazowiecki 69:3 (38:3)
Gr. Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Arka Rumia 22:55 (0:31)
Sparta Jarocin v Chaos Poznań 50:0 (10:0)
Gr. Południowa
Biało-Czarni Nowy Sącz v Miedziowi Lubin 48:5 (24:0)
Wataha Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska 17:22 (5:5)

01-02.04.2017 - Runda I - Kolejka I
Gr. Wschodnia
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok 52:21 (31:14)
Legia Warszawa v Mazovia Mińsk Mazowiecki 88:3 (38:0)
Gr. Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Sparta Jarocin 19:15 (7:15)
Arka Rumia v Chaos Poznań 48:0 (17:0)
Gr. Południowa
Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa 46:12 (29:0)
Miedziowi Lubin v Wataha Zielona Góra 17:18 (14:12)


PUCHAR POLSKI

  Grupa Wschodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 AZS AWF Warszawa 3 3 0 0 15 89-20 3
2 Frogs Warszawa 3 1 0 2 6 56-64 2
3 Legia Warszawa 3 1 0 2 5 62-85 1
4 Rugby Białystok 3 1 0 2 3 29-68 1
  Grupa Południowa Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Rugby Ruda Śląska 3 3 0 0 15 224-21 3
2 RC Częstochowa 3 2 0 1 10 85-76 2
3 Miedziowi Lubin 3 1 0 2 5 40-149 1
4 Rugby Wrocław 3 0 0 3 0 23-126 0
  Grupa Zachodnia Mecz Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Posnania Poznań 4 4 0 0 20 270-13 4
2 Sparta Jarocin 4 3 0 1 14 83-110 2
3 Alfa Bydgoszcz 4 2 0 2 10 120-132 2
4 Wataha Zielona Góra 4 1 0 3 6 89-142 2
5 Chaos Poznań 4 0 0 4 0 37-202 0

Finał - 11.11.2016
Posnania Poznań v KS Rugby Ruda Śląska 38:0 (12:0)

Połfinały - 29.10.2016
Posnania Poznań v AZS AWF Warszawa 22:9 (12:6)

KS Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa 29:19 (17:0)

V kolejka - 23.10.2016
Grupa Zachodnia

Wataha Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz 31:34 (15:17)
Posnania Poznań v Sparta Jarocin 74:0 (48:0)

IV kolejka - 15/16.10.2016
Grupa Zachodnia

Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań 62:3 (24:3)  
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 19:7 (12:0)

III kolejka - 08/09.10.2016
Grupa Wschodnia

Rugby Białystok v Legia Warszawa 29:18 (7:18)  
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa 5:34 (0:20)
Grupa Południowa
KS Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin 106:7 (48:0)
Rugby Wrocław v RC Częstochowa 17:34 (0:22)
Grupa Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin 12:34 (6:14)
Wataha Zielona Góra v Posnania Poznań 3:70 (0:36)

II kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Wschodnia

Legia Warszawa v Frogs Warszawa 29:26 (10:7)  
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok 22:12 (15:0)
Decyzją KGiD zweryfikowany jako walkower dla AZS AWF Warszawa 25:0
Grupa Południowa
Miedziowi Lubin v Rugby Wrocław 26:6 (7:6)
RC Częstochowa v KS Rugby Ruda Śląska 14:52 (7:22)
II kolejka - 01/02.10.2016
Grupa Zachodnia

Posnania Poznań v Chaos Poznań 58:3 (31:0)
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz 30:17 (22:3) 

I kolejka - 17/18.09.2016
Grupa Wschodnia

AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 30:15 (6:8)
Rugby Białystok v Frogs Warszawa 13:13 (3:8)
Decyzją KGiD zweryfikowany jako walkower dla Frogs Warszawa 0:25
Grupa Południowa

RC Częstochowa v Miedziowi Lubin 37:7 (22:0)
Rugby Ruda Śląska v Rugby Wrocław 66:0 (28:0)
I kolejka - 24/25.09.2016
Grupa Zachodnia

Alfa Bydgoszcz v Posnania Poznań 7:68 (0:35)
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra 19:48 (7:19)

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.472.950 liczba odwiedzin od
01.01.2014