POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 131

10.811.701 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U17/Kadeci - Skład 2015-2016


Reprezentacja Polski U16


Kadra trenerska
1. Przemysław Pustkowski
2. Łukasz Kościelniak
3. Bogdan Lewandowski
 
Zawodnicy 
01 Dawid Tuczyński           Arka Gdynia              2000
02 Mirosław Żywulko          Arka Gdynia              2000
03 Michał Jurczyński          Juvenia Kraków        2000
04 Jakub Rapacz               Juvenia Kraków        2000
05 Robert Knowa               Juvenia Kraków        2000
06 Marcjan Krzykawski      Juvenia Kraków        2000
07 Marcin Morus                Juvenia Kraków        2001
08 Hubert Szmigiel            KS Budowlani Łódź   2000         
09 Rafał Ilczak                   KS Budowlani Lublin 2000
10 Patryk Olejnik               KS Budowlani Łódź   2000
11 Igor Białek                    KS Budowlani Łódź   2000
12 Jakub Szmajewski        KS Budowlani Łódź   2000
13 Hubert Lewandowski     KS Budowlani Łódź  2000
14 Jakub Markowski          Lechia Gdańsk          2000
15 Mikołaj Wieczorkowski  Lechia Gdańsk          2000
16 Wiejak Jakub                Lechia Gdańsk          2000
17 Kacper Grynder            Lechia Gdańsk          2000
18 Jakub Burek                 Ogniwo Sopot            2000
19 Kacper Szufliński          Orkan Sochaczew     2000
20 Patryk Książek              Orkan Sochaczew     2000
21 Hubert Wiśniewski        Orkan Sochaczew     2000
22 Sebastian Misiak          Orkan Sochaczew     2001
23 Adrian Nowakowski      Orkan Sochaczew     2000
24 Jan Mroziński               Orkan Sochaczew      2001
25 Kamil Gochnio             Pogoń Siedlce            2000
26 Oskar Dębiński           UKS Koziołki Biskupice 2000
 
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 14% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 131

10.811.701 liczba odwiedzin od
01.01.2014