POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 294

7.452.019 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwo Polski 2014-2015 : Rozgrywki

 
Podział regionalny i klasyfikacja:
POŁUDNIE
KLASYFIKACJA: 1.Budowlani Lublin 52/4 pkt.; 2.KS Rugby Ruda Śląska 41/4 pkt.; 3.RC Częstochowa 30/4 pkt.; 4.Juvenia Kraków 24/3 pkt.; 5.AZS Rzeszów 15/3 pkt.; 6.Rugby Bielsko 12/3 pkt.; 7.Biało-Czarni Nowy Sącz 11/1 pkt.; 8.Czarni w Bytomiu 6/2 pkt.; 9.RC Sanok 5/3 pkt. + AZS Kraków (nk).
CENTRUM
KLASYFIKACJA: 1.RC Orkan Sochaczew 37/3 pkt.; 2.Legia Warszawa 31/4 pkt.; 3.GRC Łódź 30/4 pkt.; 4.Rugby Białystok 22/4 pkt.; 5.Skra Warszawa 14/1 pkt.; 6.AZS Haka Warszawa 12/4 pkt.; 7.RK Zduńska Wola 7/1 pkt.; 8.Fabrykanci Pabianice 3/3 pkt. + Rugby Olsztyn (nk); Orkan II Sochaczew (nk); RC Bełchatów (nie grał); BBRC Łódź (nie grał).
ZACHÓD
KLASYFIKACJA: 1.Tytan Gniezno 57/4 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 43/4 pkt.; 3.AZS ZUT Szczecin 28/3 pkt.; 4.Sparta Jarocin 22/4 pkt.; 5.Kaskada Szczecin 20/4 pkt.; 6.Miedziowi Lubin 14/4 pkt.; 7.Posnania Poznań 11/1 pkt.; 8.Chaos Poznań 9/1 pkt.; 9.Black Gryffin Świdnica 6/4 pkt.; 10.Lokomotywa Wolsztyn  6/2 pkt. + Rumburk (nk); Rumburk II (nk), RC Radwiliszki (nk); Dragons Żmigród (nie grał).
PÓŁNOC
KLASYFIKACJA: 1.Lechia Gdańsk 52/4 pkt; 2.Arka Gdynia 51/4 pkt; 3.AZS AWFiS Gdańsk 41/4 pkt; 4.RK Unisław 36/4 pkt; 5.Ogniwo Sopot 24/4 pkt; 6.Szarża Grudziądz 22/4 pkt; 7.RK Szczecinek 7/3 pkt; 8.Czarni Pruszcz Gdański 3/1 pkt; 9.Toruński Klub Rugby 2/2 pkt.
 
Terminarz turniejów i zgłoszone imprezy
1. Turniej Regionalny - 14 września 2014 r.
Południe: RC Częstochowa
Kolejność: 1.KS Igloo Rugby Ruda Śląska 18 pkt.; 2.KS Budowlani Lublin 13 pkt.; 3.Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz 11 pkt.; 4.Rugby Club Częstochowa 9 pkt.; 5.AZS Rzeszów 7 pkt.; 6.Rugby Club Bielsko-Biała 5 pkt.; 7.Czarni w Bytomiu 3 pkt.; 8.Rugby Klub Sanok 1 pkt.
Centrum: AZS AWF Warszawa (22.03.2015)
Kolejność: 1.RC Orkan Sochaczew 14 pkt; 2.Rugby Białystok 9 pkt; 3.GRC Łódź 7 pkt; 4.RC Legia Warszawa 5 pkt; 5.AZS AWF Warszawa 3 pkt; 6.Fabrykanci Pabianice 1 pkt.
Zachód: Husar Bolesławiec
Kolejność: 1.Husar Bolesławiec 14 pkt.; 2.Tytan Gniezno 9 pkt.; 3.Sparta Jarocin 7 pkt.; 4.Miedziowi Lubin 5 pkt.; 5.Kaskada Szczecin 3pkt.; 6.RC Świdnica 1 pkt.; 7.Rumburk I (Czechy); 8.Rumburk II (Czechy).
Północ: RC Lechia Gdańsk
Kolejność: 1.RC Lechia Gdańsk 16 pkt.; 2.RC Arka Gdynia 11 pkt.; 3.KS Unisław 9 pkt.; 4.AZS AWFiS Gdańsk 7 pkt.;5.Szarża Grudziądz 5 pkt.; 6.Czarni Pruszcz Gdański 3 pkt.; 7.MKS Ogniwo Sopot 1 pkt.
 
2. Turniej Regionalny - 12 października 2014 r.
Południe: KS Igloo Rugby Ruda Śląska
Kolejność: 1.Budowlani Lublin 16 pkt; 2.Igloo Ruda Śląska 11 pkt; 3.AZS Rzeszów 9 pkt; 4.RC Częstochowa 7 pkt; 5.RC Bielsko-Biała 5 pkt; 6.RC Sanok 3 pkt; 7.Juvenia Kraków 1 pkt.
Centrum: RK Zduńska Wola
Kolejność: 1.Legia Warszawa 14 pkt; 2.GRC Łódź 9 pkt; 3.RK Zduńska Wola 7 pkt; 4.AZS Haka Warszawa 5 pkt; 5.Rugby Białystok 3 pkt; 6.Fabrykanci Pabianice 1 pkt.
Zachód: Kaskada Szczecin (11.10.2014)
Kolejność: 1.Tytan Gniezno 16 pkt; 2.AZS ZUT Szczecin 11 pkt; 3.Kaskada Szczecin 9 pkt; 4.Husar Boleslawiec 7 pkt; 5.Miedziowi Lubin 5 pkt; 6.Black Gryffin Świdnica 3 pkt; 7.Lokomotywa Wolsztyn 1 pkt.
Północ: MKS Ogniwo Sopot
Klasyfikacja: 1.Arka Gdynia 18 pkt; 2.RK Unisław 13 pkt; 3.Lechia Gdańsk 11 pkt; 4.AZS AWFiS Gdańsk 9 pkt; 5.Szarża Grudziądz 7 pkt; 6.Ogniwo Sopot 5 pkt; 7.RK Szczecinek 3 pkt; 8.Toruński Klub Rugby 1 pkt.
 
3. Turniej Regionalny - 16 listopada 2014 r.
Południe: Juvenia Kraków
Kolejność: 1.Juvenia Kraków 14 pkt; 2.Budowlani Lublin 9 pkt; 3.Igloo Ruda Ślaska 7 pkt; 4.RC Częstochowa 5 pkt; 5.Czarni w Bytomiu 3 pkt; 6.RC Bielsko Biała 1 pkt; 7.AZS Kraków (nk).
Centrum: Orkan Sochaczew (15.11.2014)
Kolejność: 1.Skra Warszawa 14 pkt; 2.RC Orkan Sochaczew 9 pkt; 3.Legia Warszawa 7 pkt; 4.GRC Łódź 5 pkt; 5.Rugby Białystok 3 pkt; 6.AZS Haka Warszawa 1 pkt; 7.Orkan II Sochaczew (nk).
Zachód: Tytan Gniezno (11.11.2014)
Kolejność: 1.Tytan Gniezno; 2.Husar Bolesławiec; 3.Posnania Poznań; 4.Chaos Poznań; 5.Sparta Jarocin; 6.Lokomotywa Wolsztyn; 7.Miedziowi Lubin; 8.RC Świdnica; 9. RC Radwiliszki (Litwa).
Północ: RK Unisław
Kolejność: 1.Lechia Gdańsk 18 pkt; 2.Arka Gdynia 13 pkt; 3.RK Unisław 11 pkt; 4.AZS AWFiS Gdańsk 9 pkt; 5.Ogniwo Sopot 7 pkt; 6.Szarża Grudziądz 5 pkt; 7.RK Szczecinek 3 pkt; 8.Toruński Klub Rugby 1 pkt.
 
4. Turniej Regionalny - 12 kwietnia 2015 r.
Południe: KS Budowlani Lublin (18.04.2015)
Kolejność: 1.Budowlani Lublin 14 pkt.; 2.Juvenia Kraków 9 pkt.; 3.RC Częstochowa 7 pkt.; 4.KS Rugby Ruda Śląska 5 pkt.; 5.AZS Rzeszów 3 pkt.; 6.RC Sanok 1 pkt.
Centrum: Rugby Białystok (19.04.2015)
Kolejność: 1.RC Orkan Sochaczew 14 pkt.; 2.GRC Łódź 9 pkt.; 3.Rugby Białystok 7 pkt.; 4.Legia Warszawa 5 pkt.; 5.AZS Haka Warszawa 3 pkt.; 6.Fabrykanci Pabianice 1 pkt.; 7.Rugby Olsztyn (nk).
Zachód: Sparta Jarocin
Kolejność: 1.Tytan Gniezno 14 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 9 pkt. 3.AZS ZUT Szczecin 7 pkt.; 4.Sparta Jarocin 5 pkt.; 5.Kaskada Szczecin 3 pkt.; 6.Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
Północ: RC Arka Gdynia
Kolejność: 1.AZS AWFiS Gdańsk 16 pkt.; 2.Ogniwo Sopot 11 pkt.; 3.Arka Gdynia 9 pkt.; 4.Lechia Gdańsk 7 pkt.; 5.Szarża Grudziądz 5 pkt.; 6.KS Unisław 3 pkt.; 7.RK Szczecinek 1 pkt.
 
5. Turniej Regionalny
Zachód: Kaskada Szczecin (19.04.2015)
Kolejność: 1.AZS ZUT Rugby Szczecin 10 pkt.; 2.Kaskada Szczecin Rugby Klub 5 pkt.; 3.Rugby Klub Sparta Jarocin 3 pkt.; 4.Klub Rugby Miedziowi Lubin 1 pkt.
Centrum: Orkan Sochaczew (25.04.2015)
Południe: Juvenia Kraków (26.04.2015)
 
Turnieje Półfinałowe - 1 maja 2015 r.
Grupa centralno-południowa: RC Częstochowa
Klasyfikacja: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.KS Rugby Ruda Śląska; 4.RC Częstochowa; 5.Juvenia Kraków; 6.Legia Warszawa; 7.AZS Haka Warszawa; 8.Gentlemen's RC Łódź; 9.Rugby Białystok; 10.Fabrykanci Pabianice.
Grupa zachodnio-północna: Husar Bolesławiec
Klasyfikacja: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tytan Gniezno; 4.Husar Bolesławiec; 5.RK Unisław; 6.Ogniwo Sopot; 7.Szarża Grudziądz; 8.Black Gryffin Świdnica; 9.Kaskada Szczecin; 10.Sparta Jarocin; 11.Miedziowi Lubin.
 
Turniej Finałowy MP - 11-12 czerwca 2015 r
Organizator Tytan Gniezno
Klasyfikacka końcowa XXI Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7: 
1. RC Lechia Gdańsk; 2. MKS Ogniwo Sopot; 3. RC Orkan Sochaczew; 4. KS Budowlani Lublin; 5. Tytan Gniezno; 6. Husar Bolesławiec; 7. RC Arka Gdynia; 8. RC Legia Warszawa; 9. RK Unisław; 10. KS Rugby Ruda Śląska; 11. RC Częstochowa.


NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Praga, 28.10.2017

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 MKS Ogniwo Sopot 12 51
2 MKS Pogoń Siedlce  13 51
3 Budowlani Łódź SA 12 50
4 RC Arka Gdynia 13 32
5 RC Lechia Gdańsk 12 25
6 KS Budowlani Lublin 12 25
7 RzKS Juvenia Kraków 12 5
8 KS Budowlani Łódź 12 1

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 10% 50-lecie 6% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 294

7.452.019 liczba odwiedzin od
01.01.2014