POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.472.687 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwo Polski 2014-2015 : Rozgrywki

 
Podział regionalny i klasyfikacja:
POŁUDNIE
KLASYFIKACJA: 1.Budowlani Lublin 52/4 pkt.; 2.KS Rugby Ruda Śląska 41/4 pkt.; 3.RC Częstochowa 30/4 pkt.; 4.Juvenia Kraków 24/3 pkt.; 5.AZS Rzeszów 15/3 pkt.; 6.Rugby Bielsko 12/3 pkt.; 7.Biało-Czarni Nowy Sącz 11/1 pkt.; 8.Czarni w Bytomiu 6/2 pkt.; 9.RC Sanok 5/3 pkt. + AZS Kraków (nk).
CENTRUM
KLASYFIKACJA: 1.RC Orkan Sochaczew 37/3 pkt.; 2.Legia Warszawa 31/4 pkt.; 3.GRC Łódź 30/4 pkt.; 4.Rugby Białystok 22/4 pkt.; 5.Skra Warszawa 14/1 pkt.; 6.AZS Haka Warszawa 12/4 pkt.; 7.RK Zduńska Wola 7/1 pkt.; 8.Fabrykanci Pabianice 3/3 pkt. + Rugby Olsztyn (nk); Orkan II Sochaczew (nk); RC Bełchatów (nie grał); BBRC Łódź (nie grał).
ZACHÓD
KLASYFIKACJA: 1.Tytan Gniezno 57/4 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 43/4 pkt.; 3.AZS ZUT Szczecin 28/3 pkt.; 4.Sparta Jarocin 22/4 pkt.; 5.Kaskada Szczecin 20/4 pkt.; 6.Miedziowi Lubin 14/4 pkt.; 7.Posnania Poznań 11/1 pkt.; 8.Chaos Poznań 9/1 pkt.; 9.Black Gryffin Świdnica 6/4 pkt.; 10.Lokomotywa Wolsztyn  6/2 pkt. + Rumburk (nk); Rumburk II (nk), RC Radwiliszki (nk); Dragons Żmigród (nie grał).
PÓŁNOC
KLASYFIKACJA: 1.Lechia Gdańsk 52/4 pkt; 2.Arka Gdynia 51/4 pkt; 3.AZS AWFiS Gdańsk 41/4 pkt; 4.RK Unisław 36/4 pkt; 5.Ogniwo Sopot 24/4 pkt; 6.Szarża Grudziądz 22/4 pkt; 7.RK Szczecinek 7/3 pkt; 8.Czarni Pruszcz Gdański 3/1 pkt; 9.Toruński Klub Rugby 2/2 pkt.
 
Terminarz turniejów i zgłoszone imprezy
1. Turniej Regionalny - 14 września 2014 r.
Południe: RC Częstochowa
Kolejność: 1.KS Igloo Rugby Ruda Śląska 18 pkt.; 2.KS Budowlani Lublin 13 pkt.; 3.Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz 11 pkt.; 4.Rugby Club Częstochowa 9 pkt.; 5.AZS Rzeszów 7 pkt.; 6.Rugby Club Bielsko-Biała 5 pkt.; 7.Czarni w Bytomiu 3 pkt.; 8.Rugby Klub Sanok 1 pkt.
Centrum: AZS AWF Warszawa (22.03.2015)
Kolejność: 1.RC Orkan Sochaczew 14 pkt; 2.Rugby Białystok 9 pkt; 3.GRC Łódź 7 pkt; 4.RC Legia Warszawa 5 pkt; 5.AZS AWF Warszawa 3 pkt; 6.Fabrykanci Pabianice 1 pkt.
Zachód: Husar Bolesławiec
Kolejność: 1.Husar Bolesławiec 14 pkt.; 2.Tytan Gniezno 9 pkt.; 3.Sparta Jarocin 7 pkt.; 4.Miedziowi Lubin 5 pkt.; 5.Kaskada Szczecin 3pkt.; 6.RC Świdnica 1 pkt.; 7.Rumburk I (Czechy); 8.Rumburk II (Czechy).
Północ: RC Lechia Gdańsk
Kolejność: 1.RC Lechia Gdańsk 16 pkt.; 2.RC Arka Gdynia 11 pkt.; 3.KS Unisław 9 pkt.; 4.AZS AWFiS Gdańsk 7 pkt.;5.Szarża Grudziądz 5 pkt.; 6.Czarni Pruszcz Gdański 3 pkt.; 7.MKS Ogniwo Sopot 1 pkt.
 
2. Turniej Regionalny - 12 października 2014 r.
Południe: KS Igloo Rugby Ruda Śląska
Kolejność: 1.Budowlani Lublin 16 pkt; 2.Igloo Ruda Śląska 11 pkt; 3.AZS Rzeszów 9 pkt; 4.RC Częstochowa 7 pkt; 5.RC Bielsko-Biała 5 pkt; 6.RC Sanok 3 pkt; 7.Juvenia Kraków 1 pkt.
Centrum: RK Zduńska Wola
Kolejność: 1.Legia Warszawa 14 pkt; 2.GRC Łódź 9 pkt; 3.RK Zduńska Wola 7 pkt; 4.AZS Haka Warszawa 5 pkt; 5.Rugby Białystok 3 pkt; 6.Fabrykanci Pabianice 1 pkt.
Zachód: Kaskada Szczecin (11.10.2014)
Kolejność: 1.Tytan Gniezno 16 pkt; 2.AZS ZUT Szczecin 11 pkt; 3.Kaskada Szczecin 9 pkt; 4.Husar Boleslawiec 7 pkt; 5.Miedziowi Lubin 5 pkt; 6.Black Gryffin Świdnica 3 pkt; 7.Lokomotywa Wolsztyn 1 pkt.
Północ: MKS Ogniwo Sopot
Klasyfikacja: 1.Arka Gdynia 18 pkt; 2.RK Unisław 13 pkt; 3.Lechia Gdańsk 11 pkt; 4.AZS AWFiS Gdańsk 9 pkt; 5.Szarża Grudziądz 7 pkt; 6.Ogniwo Sopot 5 pkt; 7.RK Szczecinek 3 pkt; 8.Toruński Klub Rugby 1 pkt.
 
3. Turniej Regionalny - 16 listopada 2014 r.
Południe: Juvenia Kraków
Kolejność: 1.Juvenia Kraków 14 pkt; 2.Budowlani Lublin 9 pkt; 3.Igloo Ruda Ślaska 7 pkt; 4.RC Częstochowa 5 pkt; 5.Czarni w Bytomiu 3 pkt; 6.RC Bielsko Biała 1 pkt; 7.AZS Kraków (nk).
Centrum: Orkan Sochaczew (15.11.2014)
Kolejność: 1.Skra Warszawa 14 pkt; 2.RC Orkan Sochaczew 9 pkt; 3.Legia Warszawa 7 pkt; 4.GRC Łódź 5 pkt; 5.Rugby Białystok 3 pkt; 6.AZS Haka Warszawa 1 pkt; 7.Orkan II Sochaczew (nk).
Zachód: Tytan Gniezno (11.11.2014)
Kolejność: 1.Tytan Gniezno; 2.Husar Bolesławiec; 3.Posnania Poznań; 4.Chaos Poznań; 5.Sparta Jarocin; 6.Lokomotywa Wolsztyn; 7.Miedziowi Lubin; 8.RC Świdnica; 9. RC Radwiliszki (Litwa).
Północ: RK Unisław
Kolejność: 1.Lechia Gdańsk 18 pkt; 2.Arka Gdynia 13 pkt; 3.RK Unisław 11 pkt; 4.AZS AWFiS Gdańsk 9 pkt; 5.Ogniwo Sopot 7 pkt; 6.Szarża Grudziądz 5 pkt; 7.RK Szczecinek 3 pkt; 8.Toruński Klub Rugby 1 pkt.
 
4. Turniej Regionalny - 12 kwietnia 2015 r.
Południe: KS Budowlani Lublin (18.04.2015)
Kolejność: 1.Budowlani Lublin 14 pkt.; 2.Juvenia Kraków 9 pkt.; 3.RC Częstochowa 7 pkt.; 4.KS Rugby Ruda Śląska 5 pkt.; 5.AZS Rzeszów 3 pkt.; 6.RC Sanok 1 pkt.
Centrum: Rugby Białystok (19.04.2015)
Kolejność: 1.RC Orkan Sochaczew 14 pkt.; 2.GRC Łódź 9 pkt.; 3.Rugby Białystok 7 pkt.; 4.Legia Warszawa 5 pkt.; 5.AZS Haka Warszawa 3 pkt.; 6.Fabrykanci Pabianice 1 pkt.; 7.Rugby Olsztyn (nk).
Zachód: Sparta Jarocin
Kolejność: 1.Tytan Gniezno 14 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 9 pkt. 3.AZS ZUT Szczecin 7 pkt.; 4.Sparta Jarocin 5 pkt.; 5.Kaskada Szczecin 3 pkt.; 6.Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
Północ: RC Arka Gdynia
Kolejność: 1.AZS AWFiS Gdańsk 16 pkt.; 2.Ogniwo Sopot 11 pkt.; 3.Arka Gdynia 9 pkt.; 4.Lechia Gdańsk 7 pkt.; 5.Szarża Grudziądz 5 pkt.; 6.KS Unisław 3 pkt.; 7.RK Szczecinek 1 pkt.
 
5. Turniej Regionalny
Zachód: Kaskada Szczecin (19.04.2015)
Kolejność: 1.AZS ZUT Rugby Szczecin 10 pkt.; 2.Kaskada Szczecin Rugby Klub 5 pkt.; 3.Rugby Klub Sparta Jarocin 3 pkt.; 4.Klub Rugby Miedziowi Lubin 1 pkt.
Centrum: Orkan Sochaczew (25.04.2015)
Południe: Juvenia Kraków (26.04.2015)
 
Turnieje Półfinałowe - 1 maja 2015 r.
Grupa centralno-południowa: RC Częstochowa
Klasyfikacja: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.KS Rugby Ruda Śląska; 4.RC Częstochowa; 5.Juvenia Kraków; 6.Legia Warszawa; 7.AZS Haka Warszawa; 8.Gentlemen's RC Łódź; 9.Rugby Białystok; 10.Fabrykanci Pabianice.
Grupa zachodnio-północna: Husar Bolesławiec
Klasyfikacja: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tytan Gniezno; 4.Husar Bolesławiec; 5.RK Unisław; 6.Ogniwo Sopot; 7.Szarża Grudziądz; 8.Black Gryffin Świdnica; 9.Kaskada Szczecin; 10.Sparta Jarocin; 11.Miedziowi Lubin.
 
Turniej Finałowy MP - 11-12 czerwca 2015 r
Organizator Tytan Gniezno
Klasyfikacka końcowa XXI Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7: 
1. RC Lechia Gdańsk; 2. MKS Ogniwo Sopot; 3. RC Orkan Sochaczew; 4. KS Budowlani Lublin; 5. Tytan Gniezno; 6. Husar Bolesławiec; 7. RC Arka Gdynia; 8. RC Legia Warszawa; 9. RK Unisław; 10. KS Rugby Ruda Śląska; 11. RC Częstochowa.


NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.472.687 liczba odwiedzin od
01.01.2014