POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.970.837 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet Rozgrywki

W sezonie 2014/2015 w Mistrzostwach Polski Kobiet wzięła udział rekordowa liczba 12 drużyn, do uczestników z ubiegłego sezonu dołączyły Czarne Pruszcz Gdański i Lakers Olsztyn. Rozgrywki składały się z siedmiu turniejów: 20.09.2014 Poznań; 04.10.2014 Łódź; 18.10.2014 Wrocław; 11.04.2015 Olsztyn; 25.04.2015 Pruszcz Gdański; 09.05 Ruda Śląska i 27.06.2015 Warszawa (Turniej Finałowy, organizator Legia).

I Turniej, Poznań 20.09.2014 
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 12 punktów; 02.Black Roses Posnania Poznań 10; 03.Tygrysice Orkan Sochaczew 8; 04.Diablice Igloo Ruda Śląska 7; 05.Legia Warszawa 6; 06.Syrenki AZS AWF Haka Warszawa 5; 07.Delia Atomówki Łódź 4; 08.Warsaw Ladies Frogs 3; 09.Czarne Pruszcz Gdański 2; 10.Błyskawice Wrocław 1; 11.Rugby Olsztyn Lakers 0,5; 12.Barbarians.
 
II Turniej, Łódź 04.10.2014 
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 12 punktów; 02.Black Roses Posnania Poznań 10; 03.Diablice Igloo Ruda Śląska 8; 04.Legia Warszawa 7; 05.Tygrysice Orkan Sochaczew 6; 06.Syrenki AZS AWF Haka Warszawa 5; 07.Delia Atomówki Łódź 4; 08.RzKS Juvenia Kraków 3; 09.Ladies Frogs Warszawa 2; 10.Czarne Pruszcz Gdański 1; 11.Rugby Olsztyn Lakers 0,5; 12.Barbarians.
 
III Turniej, Wrocław 18.10.2014
01.Black Roses Posnania Poznań 12 punktów; 2.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 10; 03.Diablice Rugby Ruda Śląska 8; 04.Legia Warszawa 7; 05.RC Tygrysice Orkan Sochaczew 6; 06.AZS AWF Syrenki Warszawa 5; 07.Warsaw Ladies Frogs 4; 08.Rugby Lakers Olsztyn 3; 09.Delia Atomówki Łódź 2; 10.Błyskawice Rugby Wrocław 1; 11.Jura Barbarians; 12.Barbarians.
 
IV Turniej, Olsztyn 11.04.2015
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 12 punktów; 02.Black Roses Posnania Poznań 10; 03.Legia Warszawa 8; 04.RC Tygrysice Orkan Sochaczew 7; 05.Diablice Rugby Ruda Śląska 6; 06.AZS AWF Syrenki Warszawa 5; 07.Juvenia Kraków 4; 08.Warsaw Ladies Frogs 3; 09.Rugby Lakers Olsztyn 2.
 
V Turniej, Pruszcz Gdański 25.04.2015
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 12 punktów; 02.Black Roses Posnania Poznań 10; 03.Diablice Rugby Ruda Śląska 8; 04.Legia Warszawa 7; 05.RC Tygrysice Orkan Sochaczew 6; 06.Delia Atomówki Łódź 5; 07.AZS AWF Syrenki Warszawa 4; 08.Czarne Pruszcz Gdański 3; 09.Rugby Lakers Olsztyn 2.
 
VI Turniej, Ruda Śląska 09.05.2015
01.Black Roses Posnania Poznań 12 punktów; 02.Diablice Rugby Ruda Śląska 10; 03.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 8; 04.RC Tygrysice Orkan Sochaczew 7; 05.Legia Warszawa 6; 06.Delia Atomówki Łódź 5; 07.Warsaw Ladies Frogs 4; 08.AZS AWF Syrenki Warszawa 3; 09.Juvenia Kraków 2.

Finałowy VII Turniej, Warszawa 27.06.2015
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 14 punktów; 2.Black Roses Posnania Poznań 12; 3.Legia Warszawa 10; 4.Diablice Ruda Śląska 9; 5.Tygrysice Orkan Sochaczew 8; 6.Juvenia Kraków 7; 7.Delia Atomówki Łódź 6; 8.Syrenki Azs Awf Warszawa 5; 9.Lakers Olsztyn 4; 10.Ladies Frogs Warszawa 3.
 
 

LP

Zespół

Punkty

Razem

1

Biało-Zielone Ladies Gdańsk

12 + 12 + 10 +12 + 12 + 8 + 14

80

2

Black Roses Poznań

10 + 10 + 12 + 10 + 10 +12 + 12

76

3

Diablice Ruda Śląska

8 + 7 + 8 + 6 + 8 + 10 + 9

56

4

Legia Warszawa

7 + 6 + 7 + 8 + 7 + 6 + 10

51

5

Tygrysice Sochaczew

6+ 8 + 6 + 7 + 6 + 7 + 8

48

6

AZS AWF Syrenki Warszawa

5 + 5 + 5 + 5 + 4 + 3 + 5

32

7

Atomówki Łódź

4 + 4 + 2 + 0 + 5 + 5 + 6

26

8

Warsaw Ladies Frogs

2 + 3 + 4 + 3 + 0 + 4 + 3

19

9

Juvenia Kraków

0 + 3 + 0 + 4 + 0 + 2 + 7

16

10

Rugby Lakers Olsztyn

0,5 + 0,5 + 3 + 2 + 2 + 0 + 4

12

11

Czarne Pruszcz Gdański

2 + 1 + 0 + 0 + 3 + 0 + 0

6

12

Błyskawice Wrocław

1 + 0 + 1 + 0 + 0 + 0 + 0

2

13

Barbarians

NK

NK

 

Jura Barbarians

NK

NK

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.970.837 liczba odwiedzin od
01.01.2014