POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 345

7.890.434 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga 2014-2015 - Tabela, wyniki

 FAZA II
 
  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Gdynia 19 17 1 1 69 639-291 13/6
2 Budowlani Łódź  19 13   0 46  529-363  8/5 
3 Lechia Gdańsk 19 8 1 10 32 517-384 11/4
4 Ogniwo Sopot 19 6 0 13 22 371-507 7/3
  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
5 Pogoń Siedlce 19 13 1 5 55 568-360 12/2
6 Orkan Sochaczew 19  11 30  385-641 6/1 
7 Juvenia Kraków 19 6 0 13 27 325-592 7/1
8 Posnania Poznań 19 4 1 14 25 434-630 7/1
 
Finał 05.07.2015
Arka Gdynia - Budowlani Łódź SA 24:19 (18:9)

Runda XII - 27/28.06.2015
Grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 34:19 (24:7)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA 31:23 (7:8)
Grupa spadkowa
Juvenia Kraków v Pogoń Siedlce 26:27 (13:11)
Orkan Sochaczew v Posnania Poznań 17:12 (8:9)


Runda XI - 13.06.2015
Grupa mistrzowska
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 21:14 (10:7) 
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 23:21 (20:13)
Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 34:26 (17:5)
Juvenia Kraków v Posnania Poznań 36:28 (0:7)
 
Runda X – 30/31.05.2015 
Grupa mistrzowska
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź S.A. 21:26 (15:20) 
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 30:31 (22:18)
Grupa spadkowa
Posnania Poznań v Pogoń Siedlce 36:26 (13:19)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 20:8 (15:8)
 
Runda IX – 16/17.05.2015
Grupa mistrzowska 
Budowlani Łódź S.A. v RC Arka Gdynia 12:37 (0:13)  
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 26:20 (16:8) 
Grupa spadkowa 
Posnania Poznań v Orkan Sochaczew 20:35 (17:8)
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 31:16 (14:11)
 
Runda VIII – 25/26.04.2015
Grupa mistrzowska 
Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź S.A. 37:19 (27:7)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 5:46 (0:17) 
Grupa spadkowa 
Posnania Poznań v Juvenia Kraków 33:19 (26:7)  
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 29:29 (16:14)
 
Runda VII - 11/12.04.2015
Grupa mistrzowska
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 44:5 (27:5)
Budowlani Łódź S.A. v Ogniwo Sopot 45:5 (40:0)
Grupa spadkowa
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew 33:30 (14:21)
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań 72:6 (36:6) 
 
Runda VI - 04.04.2015
Grupa mistrzowska
Arka Gdynia v Budowlani Łódź S.A. 32:10 (18:10) 
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 23:6 (10:3) 
Grupa spadkowa
Juvenia Kraków v Pogoń Siedlce 5:58 (0:36)
Orkan Sochaczew v Posnania Poznań 30:30 (27:6)
 
Runda V - 28.03.2015
Grupa mistrzowska
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot 41:12 (24:7)
Budowlani Łódź S.A. v Lechia Gdańsk 25:16 (22:6)
Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 34:5 (15:5)
Juvenia Kraków v Posnania Poznań 26:25 (19:15)
 
Runda IV - 22/23.11.2014
Grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 26:29 (3:17)
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź S.A. 13:28 (3:11)
Grupa spadkowa
Posnania Poznań v Pogoń Siedlce 17:29 (3:12)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 37:0 (5:0)
 
Runda III - 08/09.11.2014
Grupa mistrzowska
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 25:23 (10:10)
Budowlani Łódź S.A. v Arka Gdynia 13:15 (5:9) 
Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków  27:5 (10:0)
Posnania Poznań v Orkan Sochaczew 96:0 (49:0)
 
Runda II - 02.11.2014
Grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź S.A. 9:30 (9:3)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 12:16 (12:13)
Grupa spadkowa
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 3:38 (3:19)
Posnania Poznań v Juvenia Kraków 19:12 (14:0)
 
Runda I - 25.10.2014
Grupa mistrzowska
Budowlani Łódź S.A. v Ogniwo Sopot 25:20 (5:9) 
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 32:11 (12:6)
Grupa spadkowa
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew 45:8 (14:5)
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań 34:14 (12:0) (rozegrany 02.05.2015)
 
FAZA I
 
  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani Łódź SA 7 6 0 1 29 252-113 5
2 Arka Gdynia 7 5 1 1 28 262-111 6
3 Lechia Gdańsk 7 5 1 1 26 269-77 4
4 Ogniwo Sopot 7 4 0 3 19 186-157 3
5 Pogoń Siedlce 7 14  129-172 
6 Juvenia Kraków  7 2 0 5 94-249
7 Orkan Sochaczew 5 145-262
8 Posnania Poznań 7 0 0 7 1 98-294 1
 
Runda VII - 11/12.10.2014
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 25:23 (10:20)
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 23:14 (6:12)
Posnania Poznań v Lechia Gdańsk 12:48 (7:12)  
Budowlani Łódź SA v Juvenia Kraków 71:12 (50:5)
 
Runda VI - 04/05.10.2014
Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 88:0 (29:0)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA 33:13 (19:5)
Juvenia Kraków v Posnania Poznań 21:0 (7:0)
Pogoń Siedlce v Ogniwo Sopot 29:21 (19:7)
 
Runda V - 28/29.09.2014
Orkan Sochaczew v Posnania Poznań 53:33 (31:7)  
Arka Gdynia v Juvenia Kraków 61:15 (26:3)  
Budowlani Łódź SA v Pogoń Siedlce 48:3 (36:3) 
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk 14:29 (7:13) 
 
Runda IV - 20.09.2014
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew 24:7 (7:0) 
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 13:39 (6:15) 
Posnania Poznań v Ogniwo Sopot 15:32 (10:13) 
Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź S.A. 3:9 (0:3)
 
Runda III - 13/14.09.2014
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 13:7 (6:0)
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 20:20 (6:3)
Budowlani Łódź S.A. v Posnania Poznań 36:19 (14:6)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 37:20 (14:5)
 
Runda II - 30/31.08.2014
Posnania Poznań v Arka Gdynia 5:57 (5:24)
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 3:36 (0:29) 
Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce 20:10 (6:10)
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź 22:37 (17:12)
 
Runda I - 23/24.08.2014
Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków 61:12 (35:9)
Pogoń Siedlce v Posnania Poznań 47:14 (21:0)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 29:20 (22:3)
Budowlani Łódź SA v Ogniwo Sopot 38:21 (33:14)

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 6% 55-lecie 6% 60-lecie 77%

Wszystkich głosów 345

7.890.434 liczba odwiedzin od
01.01.2014