POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U17/Kadeci - Skład 2013-2014

.
Kadra U16
Kadra szkoleniowa:
Krzysztof Okapa - trener, Krzysztof Krzewicki - Ogólnopolski Oficer Rozwoju, Rafał Matusiak - trener, Paweł Kachlicki - trener, Bartosz Włodarek - trener, Łukasz Kościelniak - trener, Robert Cajzer - fizjoterapeuta.
 
Zawodnicy:
Budowlani Łódź: Bartosz Pustkowski, Maksymilian Bączyński, Kamil Brzozowski, Kacper Olejniczak, Robert Kacprowicz, Patryk Pietrakowski;
Orkan Sochaczew: Bartłomiej Sadowski, Kamil Wróblewski, Norbert Okoniewski, Piotr Szkop, Piotr Niżnik;
Lechia Gdańsk: Dawid Wesołowski, Miłosz Bracik, Adrian Sajdowski, Jakub Możejko, Rafał Rutkowski;
Sparta Jarocin: Maciej Żarczyński, Adrian Byczwarow, Michał Soliński;
Miejski Klub Rugby Siedlce: Maciej Stefaniuk;
Budowlani Lublin: Wojciech Brzezicki, Arkadiusz Dankiewicz;
Marlin Ozorków: Daniel Głasek;
Arka Gdynia: Oskar Cichosz;
Posnania Poznań: Dominik Machlik.
 
 
Kadra U17
Sztab szkoleniowy: Krzysztof Krzewicki - trener, Mirosław Żórawski - trener, Robert Cajzer - fizjoterapeuta, Wiesław Piotrowicz - kierownik reprezentacji.
 
Zawodnicy:
Budowlani Łódź: Aleksandrer Michaus, Dorian Kozłowski, Paweł Urbaniak, Szymon Witkowski, Przemysław Serafin, Dominik Nowiński, Maciej Kolasa, Aleksander Walczak, Kamil Brzozowski, Paweł Pepliński /RC Ruda Śląska/;
Lechia Gdańsk: Paweł Boczulak, Robert Wójtowicz, Patryk Topór, Mateusz Rymon-Lipiński;
Budowlani Lublin: Bartłomiej Gawroński, Jarosław Wójcik, Marcel Frątczak /Czarni w Bytomiu/;
Orkan Sochaczew: Mateusz Popiołek, Oskar Korzeniewski;
Posnania Poznań: Dawid Najdul, Mariusz Adamski, Mateusz Nitschke;
Skra Warszawa: Oskar Chudon, Damian Koszla, Kajetan Maracewicz;
Juvenia Kraków: Konrad Czepiec.
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11