POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 166

8.479.792 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Liga Rugby 7 Rozgrywki

Polska Liga Rugby 7, klasyfikacja po XX turniejach: 
1.Husar Bolesławiec  90/7 pkt; 2.RC Częstochowa I  75/8 pkt; 3.Tytan Gniezno  66/7 pkt; 4.RK Unisław  66/5 pkt; 5.Kaskada Szczecin  64/8 pkt; 6.AZS ZUT Szczecin  50/5 pkt; 7.Gentlemen's RC Łódź  43/7 pkt; 8.Miedziowi Lubin  33/5 pkt; 9.Roland Iwano-Frankiwsk  31/3 pkt; 10.RC Igloo Ruda Śląska  23/2 pkt; 11.Dragon's Żmigród  23/5 pkt; 12.Czarni w Bytomiu  23/7 pkt; 13.Szarża Grudziądz  22/4 pkt; 14.Ogniwo Sopot  22/2 pkt; 15.Posnania Poznań  20/1 pkt; 16.Arka Gdynia  20/1 pkt; 17.Lechia Gdańsk  16/1 pkt; 18.AZS AWFiS Gdańsk  14/2 pkt; 19.RC Horken Kittlitz  14/2 pkt; 20.Skra Warszawa  13/1 pkt; 21.AZS Rzeszów  13/3 pkt; 22.Obeliks I Bełchatów  13/2 pkt; 23.RK Zduńska Wola  11/3 pkt; 24.Budowlani Lublin  11/1 pkt; 25.KS Budowlani Łódź  10/1 pkt; 26.Frog's Warszawa  10/2 pkt; 27.BBRC Łódź  9/1 pkt; 28.Alfa Bydgoszcz  8/2 pkt; 29.Biało-Czarni Nowy Sącz  5/1 pkt; 30.RC Legia Warszawa  5/1 pkt; 31.RC Karlhoffen  5/1 pkt; 32.Lokomotywa Wolsztyn  4/2 pkt; 33.Górnik Nowe Miasto Wałbrzych  3/1 pkt; 34.Czarni Pruszcz Gdański  3/1 pkt; 35.RC Rumburk  3/1 pkt; 36.RC Bielsko Biała  3/1 pkt; 37.RC Szczecinek  3/1 pkt; 38.Black Gryffin Świdnica  3/3 pkt; 39.RC Brandis  1/1 pkt; 40.Obeliks II Bełchatów  1/1 pkt; 41.RC Częstochowa II  1/1 pkt.
 
Turniej Finałowy PLR 7, Częstochowa 05.07.2014
Klasyfikacja: 1.RC Igloo Ruda Śląska; 2. RK Unisław; 3. Tytan Gniezno; 4.BBRC Łódź; 5.RC Częstochowa; 6.Husar Bolesławiec; 7.Miedziowi Lubin; 8.Gentlemen's RC Łódź.
 
XX Turniej PLR 7 "Dragon Sevens", Żmigród 29.06.2014
Klasyfikacja: 1.Husar Bolesławiec 14 pkt; 2.AZS ZUT Szczecin 9 pkt; 3.Kaskada Szczecin 7 pkt; 4,Dragon's Żmigród 5 pkt; 5.Lokomotywa Wolsztyn 3 pkt; 6.Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
 
XIX Turniej PLR 7, Częstochowa 14.06.2014 
Klasyfikacja: 1.RC Częstochowa I 10 pkt do PLR 7; 2.RC Igloo Ruda Śląska 5 pkt; 3.RC Bielsko Biała 3 pkt; 4.RC Częstochowa 1 pkt.
 
XVIII Turniej PLR 7, Szczecin 14.06.2014
Klasyfikacja: 1. AZS ZUT Szczecin 14 pkt; 2. Kaskada Szczecin 9 pkt; 3.Miedziowi Lubin 7 pkt; 4.Tytan Gniezno 5 pkt; 5.Rugby Szczecinek 3 pkt; 6.Dragons Żmigród 1 pkt.
 
XVII Turniej PLR 7, Unisław/Stablewice 07.06.2014
Klasyfikacja: 1.RK Unisław 12 pkt; 2. Alfa Bydgoszcz 7 pkt; 3. Szarża Grudziądz 5 pkt; 4.Gentlemen's RC Łódź 3 pkt; 5.RK Toruń n/kl.
 
XVI Turniej PLR 7 "Złote Drzwi Gnieźnieńskie", Poznań 25.05.2014
Klasyfikacja: 1.RK Unisław 18 pkt; 2.Tytan Gniezno 13 pkt; 3.AZS ZUT Szczecin 11 pkt; 4.Kaskada Szczecin 9 pkt; 5.Szarża Grudziądz 7 pkt; 6.Dragon's Żmigród 5 pkt; 7.Obeliks Bełchatów 3 pkt; 8.Lokomotywa Wolsztyn 1 pkt.
  
XV Turniej PLR 7, Lubin 17.05.2014
Klasyfikacja: 1.Tytan Gniezno 18 pkt; 2.Husar Bolesławiec 13 pkt; 3.RC Częstochowa 11 pkt; 4.Kaskada Szczecin 9 pkt; 5.AZS ZUT Szczecin 7 pkt; 6.Miedziowi Lubin 5 pkt; 7.Dragon;s Żmigród 3 pkt; 8.Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
 
XIV Turniej PLR 7, Bolesławiec 03.05.2014
Klasyfikacja: 1.Husar Bolesławiec 18 pkt; 2.Kaskada Szczecin 13 pkt; 3.Miedziowi Lubin 11 pkt; 4.Dragons Żmigród 9 pkt; 5.RC Horken Kittlitz 7 pkt; 6.RC Karlhoffen 5 pkt; 7.RC Rumburk 3 pkt; 8.RC Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
 
XIII Turniej PLR 7, Wojsławice 03.05.2014
Klasyfikacja: 1.RCC Częstochowa 14 pkt; 2.BBRC Łódź 9 pkt; 3.Tytan Gniezno 7 pkt; 4.Czarni w Bytomiu 5 pkt; 5.GRC Łódź 3 pkt; 6.RK Zduńska Wola 1 pkt.
 
XII Turniej PLR 7, Bytom 26.04.2014
Klasyfikacja: 1.RC Ruda Śląska 18 pkt; 2.Tytan Gniezno 13 pkt; 3.RC Częstochowa 11 pkt;
4.AZS Rzeszów 9 pkt; 5.GRC Łódź 7 pkt; 6.Husar Bolesławiec 5 pkt; 7.Czarni w Bytomiu 3 pkt; 8.Miedziowi Lubin 1 pkt.
 
XI Turniej PLR 7, Częstochowa 12.04.2014
Klasyfikacja: 1.Husar Bolesławiec 10 pkt; 2.RC Częstochowa 5 pkt; 3.GRC Łódź 3 pkt; 4.Czarni w Bytomiu 1 pkt.
 
X Turniej PLR 7 „Baltic Cup, Gdańsk 12.04.2014
Klasyfikacja: 1.RC Lechia Gdańsk 16 pkt; 2.Roland Iwano-Frankowsk 11 pkt; 3.RK Unisław 9 pkt;  4.Ogniwo Sopot 7 pkt; 5.AZS AWFiS Gdańsk 5 pkt; 6.Szarża Grudziądz 3 pkt; 7.AMW Gdynia n/kl.
 
IX Turniej PLR 7, Rzeszów 16.11.2013
Klasyfikacja: 1.Roland Iwano Frankowsk 10 pkt; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz 5 pkt; 3.AZS Rzeszów 3 pkt.
 
VIII Turniej PLR 7, Warszawa 11.11.2013 (Turniej Niepodległości)
Klasyfikacja: 1.Polska; 2.Polska U19; 3.Roland Iwano Frankowsk; 4.Legia Warszawa; 5.Frogs&Co Warszawa; 6.AZS Rzeszów.
 
VII Turniej PLR 7, Gniezno 11.11.2013
Klasyfikacja: 1.Posnania Poznań 20 pkt; 2.RK Unisław 13 pkt; 3.Gentlemen’s RC Łódź 11 pkt; 4.AZS ZUT Szczecin 9 pkt; 5.Obeliks I Bełchatów 7 pkt; 6.Tytan Gniezno 5 pkt; 7.Kaskada Szczecin 3 pkt; 8.Obeliks II Bełchatów 1 pkt.
 
VI Turniej PLR 7, Częstochowa 27.10.2013 
Klasyfikacja: 1.RC Częstochowa 10 pkt; 2.Czarni w Bytomiu 5 pkt; 3.RK Zduńska Wola 3 pkt.
 
V Turniej PLR 7, Unisław 26.10.2013
Klasyfikacja: 1.RK Unisław 14 pkt; 2.Genlemen’s RC Łódź 9 pkt; 3.Szarża Grudziądz 7 pkt; 4.Tytan Gniezno 5 pkt; 5.Kaskada I Szczecin 3 pkt; 6.Kaskada II Szczecin n/kl.
 
IV Turniej PLR 7, Zduńska Wola 20.10.2014
Klasyfikacja: 1.Budowlani Łódź 10 pkt; 2.RK Zduńska Wola 5 pkt; 3.Obelix Bełchatów 3 pkt; 4.Czarni w Bytomiu 1 pkt.
 
III Turniej PLR 7, Warszawa 13.10.2013 (Turniej barażowy)
Klasyfikacja: 1.Arka Gdynia; 2.Ogniwo Sopot; 3.Skra Warszawa; 4.Budowlani Lublin; 5.AZS AWFiS Gdańsk; 6.Frogs Warszawa; 7.RC Częstochowa; 8.Czarni Pruszcz Gdański; 9.Alfa Bydgoszcz.
 
II Turniej PLR 7, Częstochowa 06.10.2013
Klasyfikacja: 1.Husar Bolesławiec 12 pkt; 2.RC Częstochowa 7 pkt; 3.Gentlemen’s RC Łódź 5 pkt; 4.RK Zduńska Wola 3 pkt; 5.Czarni w Bytomiu 1 pkt.
 
I Turniej PLR 7, Bolesławiec 21.09.2013
Klasyfikacja: 1.Husar Bolesławiec 16 pkt; 2.Kaskada Szczecin 11 pkt; 3.Miedziowi Lubin 9 pkt; 4.SV Horken Kittlitz RC 7 pkt; 5.Czarni w Bytomiu 5 pkt; 6.Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3 pkt; 7.RC Brandis 1 pkt.

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 8% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 24% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 166

8.479.792 liczba odwiedzin od
01.01.2014