POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 166

8.482.229 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Juniorzy Skład

Trener: Krzysztof Okapa                             Asystent trenera: Karol Czyż

Fizykoterapeuta: Robert Cajzer                  Kierownik: Wiesław Piotrowicz

Zawodnicy:

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Pozycja

Klub

Wzrost/waga

1

Jakub Pietrasiak

1996

I linia

BBRC Łódź

187/98

2

Kamil Palasik

1996

I linia

Orkan Sochaczew

183/97

3

Daniel Pamięta

1996

I linia

Orkan Sochaczew

180/88

4

Paweł Pepliński

1997

I linia

Budowlani Łódź

179/110

5

Daniel Kosiorek

1996

I linia

Skra Warszawa

178/105

6

Marcin Gulka

1996

I linia

Czarni w Bytomiu

175/95

7

Bartłomiej Kozak

1996

I linia

Juvenia Kraków

180/89

8

Maciej Kociński

1996

II linia

Budowlani Łódź

188/85

9

Oskar Zyper

1996

II linia

Arka Gdynia

196/93

10

Jakub Mańkowski

1996

II linia

RC Ruda Śląska

189/103

11

Marecel Frątczak

1997

II linia

Czarni w Bytomiu

195/90

12

Mateusz Popiołek

1997

III linia

Orkan Sochaczew

189/78

13

Przemysław Serafin

1997

III linia

Budowlani Łódź

182/75

14

Dominik Nowiński

1997

III linia

Budowlani Łódź

181/86

15

Paweł Gajowniczek

1996

III linia

Czarni Pruszcz Gd.

183/95

16

Dawid Radwański

1996

III linia

Budowlani Łódź

191/102

17

Paweł Adamski

1996

III linia

Sparta Jarocin

184/94

18

Mateusz Nitschke

1997

III linia

Posnania Poznań

182/84

19

Marek Miśkiewicz

1996

łącznik młyna

Budowlani Łódź

171/60

20

Wojciech Lubisz

1996

łącznik młyna

Budowlani Lublin

166/64

21

Mateusz Plichta

1997

łącznik młyna

Orkan Sochaczew

183/74

22

Michał Kępa

1996

łącznik ataku

Orkan Sochaczew

181/71

23

Karol Skrzypiński

1997

łącznik ataku

Lechia Gdańsk

185/80

24

Łukasz Król

1996

łącznik ataku

Skra Warszawa

176/75

25

Jakub Młyńczak

1996

środkowy ataku

Orkan Sochaczew

186/78

26

Bartosz Kubalewski

1996

środkowy ataku

Posnania Poznań

182/78

27

Paweł Urbaniak

1997

środkowy ataku

Budowlani Łódź

189/78

28

Maciej Grabowski

1997

środkowy ataku

Budowlani Lublin

179/74

29

Oskar Soczewica

1996

środkowy ataku

Posnania/Francja

178/75

30

Jarosław Wójcik

1997

skrzydłowy

Budowlani Lublin

183/91

31

Robert Wójtowicz

1997

skrzydłowy

Lechia Gdańsk

186/79

32

Szymon Mrozewski

1996

skrzydłowy

Lechia Gdańsk

174/74

33

Andrzej Szczęscy

1997

skrzydłowy

Lechia Gdańsk

186/80

34

Krystian Pogorzelski

1996

obrońca

Budowlani Łódź

188/87

35

Jędrzej Nowicki

1996

obrońca

Skra Warszawa

174/78

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 8% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 24% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 166

8.482.229 liczba odwiedzin od
01.01.2014