POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.325.242 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Juniorzy Skład

Trener: Krzysztof Okapa                             Asystent trenera: Karol Czyż

Fizykoterapeuta: Robert Cajzer                  Kierownik: Wiesław Piotrowicz

Zawodnicy:

Lp.

Imię i nazwisko

Rocznik

Pozycja

Klub

Wzrost/waga

1

Jakub Pietrasiak

1996

I linia

BBRC Łódź

187/98

2

Kamil Palasik

1996

I linia

Orkan Sochaczew

183/97

3

Daniel Pamięta

1996

I linia

Orkan Sochaczew

180/88

4

Paweł Pepliński

1997

I linia

Budowlani Łódź

179/110

5

Daniel Kosiorek

1996

I linia

Skra Warszawa

178/105

6

Marcin Gulka

1996

I linia

Czarni w Bytomiu

175/95

7

Bartłomiej Kozak

1996

I linia

Juvenia Kraków

180/89

8

Maciej Kociński

1996

II linia

Budowlani Łódź

188/85

9

Oskar Zyper

1996

II linia

Arka Gdynia

196/93

10

Jakub Mańkowski

1996

II linia

RC Ruda Śląska

189/103

11

Marecel Frątczak

1997

II linia

Czarni w Bytomiu

195/90

12

Mateusz Popiołek

1997

III linia

Orkan Sochaczew

189/78

13

Przemysław Serafin

1997

III linia

Budowlani Łódź

182/75

14

Dominik Nowiński

1997

III linia

Budowlani Łódź

181/86

15

Paweł Gajowniczek

1996

III linia

Czarni Pruszcz Gd.

183/95

16

Dawid Radwański

1996

III linia

Budowlani Łódź

191/102

17

Paweł Adamski

1996

III linia

Sparta Jarocin

184/94

18

Mateusz Nitschke

1997

III linia

Posnania Poznań

182/84

19

Marek Miśkiewicz

1996

łącznik młyna

Budowlani Łódź

171/60

20

Wojciech Lubisz

1996

łącznik młyna

Budowlani Lublin

166/64

21

Mateusz Plichta

1997

łącznik młyna

Orkan Sochaczew

183/74

22

Michał Kępa

1996

łącznik ataku

Orkan Sochaczew

181/71

23

Karol Skrzypiński

1997

łącznik ataku

Lechia Gdańsk

185/80

24

Łukasz Król

1996

łącznik ataku

Skra Warszawa

176/75

25

Jakub Młyńczak

1996

środkowy ataku

Orkan Sochaczew

186/78

26

Bartosz Kubalewski

1996

środkowy ataku

Posnania Poznań

182/78

27

Paweł Urbaniak

1997

środkowy ataku

Budowlani Łódź

189/78

28

Maciej Grabowski

1997

środkowy ataku

Budowlani Lublin

179/74

29

Oskar Soczewica

1996

środkowy ataku

Posnania/Francja

178/75

30

Jarosław Wójcik

1997

skrzydłowy

Budowlani Lublin

183/91

31

Robert Wójtowicz

1997

skrzydłowy

Lechia Gdańsk

186/79

32

Szymon Mrozewski

1996

skrzydłowy

Lechia Gdańsk

174/74

33

Andrzej Szczęscy

1997

skrzydłowy

Lechia Gdańsk

186/80

34

Krystian Pogorzelski

1996

obrońca

Budowlani Łódź

188/87

35

Jędrzej Nowicki

1996

obrońca

Skra Warszawa

174/78

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.325.242 liczba odwiedzin od
01.01.2014