POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.543.559 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Szeroka kadra na GPS7 w Exter i Gdyni24.06.2016

Szeroka kadra na Mistrzostwa Europy seniorów rugby 7, turnieje GPS w Exter i Gdyni
Przed turniejami GPS (po finałach ekstraligi do 28 czerwca 2016) wg poniższej listy zostanie powołanych 18-22 zawodników. 
 
Zgrupowania:
Konsultacja przed turniejem w Exter odbędzie się w Ossa w dniach 5-8.07.2016
Turniej w Exter dn. 9-10.07.2016
Konsultacja przed turniejem w Gdyni odbędzie się w Gdyni w dniach 10-15.07.2016
Turniej w Gdyni dn. 16-17.07.2016
 
Grupa Biała 
RC Lechia Gdańsk:  Zajkowski Mateusz, Kevin Bracik,
Budowlani Łódź SA: Reksulak Patryk,  Pogorzelski Krystian
KS Budowlani Łódź: Krześniak Marcin
RC Orkan Sochaczew: Plichta Dawid, Kępa Michał, Gasik Tomasz       
MKS Ogniwo Sopot: Przychocki Marek, Hodura Sławosz, Szczepański Grzegorz, Zeszutek Piotr  
Tytan Gniezno: Bosiacki Robert  
KS Posnania Poznań: Nitschke Mateusz, Gdula Daniel
RC Arka Gdynia: Sirocki Szymon, Rakowski Radosław, Banaszek Dawid  
MKS Pogoń Siedlce: Lament Mateusz
 
Grupa Czerwona   
MKS Ogniwo Sopot: Łukasz Szablewski, Wojciech Piotrowicz, Mrowca Mateusz
RC Lechia Gdańsk: Popławski Miłosz, Wójtowicz Robert, Bracik Miłosz, Kwiatkowski Robert, Janeczko Rafał
Budowlani Łódź SA: Grabowski Marek   
RC Orkan Sochaczew: Plichta Mateusz, Wawrzyńczak Piotr
RC Arka Gdynia: Szrejber Rafał 
MKS Pogoń Siedlce:  Bobruk Jakub, Antoszczuk Paweł, Dybowski Dawid, Panasiuk Maciej 
RC Rugby Białystok: Twarowski Wojciech
KS Budowlani Lublin: Wiśniewski Piotr
KS Posnania Poznań: Najdul Dawid, Trybus Daniel  
KS Budowlani Łódź: Pustkowski Bartosz

Maciej Misiak
Darmowe bilety na EuroRugby w Gdyni GPS7 Gdynia: Odbiór biletów dla klubów

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.543.559 liczba odwiedzin od
01.01.2014