POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 325

7.743.032 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kadra 7 w Warszawie od 24 maja!18.05.2016


Najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski w rugby 7, która w dniach 28-29 maja zagra na turnieju w Petersburgu, odbędzie się w Warszawie. Podopieczni Blikkiesa Groenewalda zamieszkają w hotelu Partner, który jak zwykle wspiera PZR oferując wyjątkowo preferencyjne ceny pobytu (nieosiągalne w żadnym innym obiekcie tej klasy w Warszawie i okolicach). 
Hotel już nie raz gościł naszą „siódemkową” kadrę, organizowano w nim także kursy i szkolenia dla trenerów PZR. 
Kadra będzie trenować na obiektach AWF Warszawa. 
Pierwsze treningi w środę 25 maja, ale trener Groenewald chce, by zawodnicy zjawili się w Warszawie dzień wcześniej tj. 24 maja do godziny 16. 
Już na godz. 20 zaplanował bowiem pierwszą sesję wideo. Kolejne dwa dni to już bardzo intensywna praca od 6.30 rano do wieczora. W piątek kadra odleci do St. Petersburga. Powrót w poniedziałek. 

Plan zgrupowania:
Wtorek 24 maja:
16h00:   Przyjazd zawodników, meldunek w hotelu Partner (Marywilska 16, 03-228 Warszawa)

19h00:   Kolacja
20h00:   Spotkanie zawodników i sztabu reprezentacji połączone z pierwszą sesją video

Środa 25 maja 
6h30: Trening – stałe fragmenty gry: młyn i aut
8h00:  Śniadanie
10h30: Spotkanie zawodników i sztabu reprezentacji
11h00: Trening: 
- Obrona indywidulana 
- Gra po stałych fragmenmtach 
13h30:  Obiad
16h30:  Spotkanie zawodników i sztabu reprezentacji
17h00:  Trening
- Wzór gry w defensywie 
- Gra po stałych fragmentach
19h00:  Kolacja 
20h00:  Video
- Analiza gry reprezentacji Polski
- Budowa playbooka dla reprezentacji

Czwartek 26 maja

6h30:   Trening 
- Stałe fragmenty
- Rozpoczęcia  
8h00:   Śniadanie
10h30: Spotkanie trenerów i zawodników 
11h00:   Trening 
- Rozpoczęcia
- Obrona                  
- Struktura 
13h30:   Obiad
16h30:   Spotkanie zawodników i sztabu 
17h00:   Trening
- Strategia po stałych fragmentach gry 
- Atak 
- Obrona 
19h00:   Kolacja
20h00:   Spotkanie zawodników i trenerów

Piątek 27 maja
11.00 Wylot do St. Petersburga   

13.55 Przylot do St. Petersburga 
Sobota 28 maja 
I dzień turnieju 
Niedziela 29 maja 
II dzień turnieju
Poniedziałek 30 maja
14.40 Przylot na lotnisko Okęcie w Warszawie

Przypominamy listę powołanych na zgrupowania przed turniejami w St. Petersburgu i Moskwie.  

Powołania na zgrupowanie przed turniejem w St. Petersburgu. 

Grupa Biała czyli zawodnicy, którzy mają obowiązek stawić się na obozie.

RC Lechia Gdańsk: Bracik Miłosz, Popławski Miłosz
Budowlani Łódź SA: Reksulak Patryk  
KS Budowlani Łódź: Krześniak Marcin, Pustkowski Bartosz 
RC Orkan Sochaczew: Plichta Dawid, Plichta Mateusz  
MKS Ogniwo Sopot: Przychocki Marek, Hodura Sławosz, Szczepański Grzegorz  
Tytan Gniezno: Bosiacki Robert  
KS Posnania Poznań: Nitschke Mateusz, Najdul Dawid, Trybus Daniel  
RC Arka Gdynia: Sirocki Szymon, Rakowski Radosław  
RC Białystok: Twarowski Wojciech

Grupa Czerwona (rezerwa - zawodnicy nie przyjeżdżają, ale powinni być gotowi do stawienia się na zgrupowaniu po powiadomieniu przez szefa wyszkolenia, jeśli nie będą do dyspozycji powinni to zgłosić do dnia 16 maja do szefa wyszkolenia PZR Macieja Misiaka).  
MKS Ogniwo Sopot: Łukasz Szablewski, Wojciech Piotrowicz
KS Posnania Poznań: Gdula Daniel
RC Lechia Gdańsk: Zajkowski Mateusz, Wójtowicz Robert, Kevin Bracik, Kwiatkowski Robert
Budowlani Łódź SA: Pogorzelski Krystian, Grabowski Marek                
RC Orkan Sochaczew: Kępa Michał, Gasik Tomasz                                                             
RC Arka Gdynia: Rafał Szrejber 
MKS Pogoń Siedlce: Lament Mateusz, Bobruk Jakub     

 Powołania na zgrupowanie przed GPS Moskwa

Grupa Biała (zawodnicy mają obowiązek stawić się na zgrupowaniu)
RC Lechia Gdańsk: Bracik Miłosz, Kwiatkowski Robert, Bracik Kevin, Wójtowicz Robert        
Budowlani Łódź SA: Pogorzelski  Krystian, Grabowski Marek, Reksulak Patryk
KS Budowlani Łódź: Krześniak Marcin, Pustkowski Bartosz  
RC Orkan Sochaczew: Plichta Dawid, Plichta Mateusz, Kępa Michał, Gasik Tomasz
MKS Ogniwo Sopot: Przychocki Marek, Hodura Sławosz, Szczepański Grzegorz  
Tytan Gniezno: Bosiacki Robert  
KS Posnania Poznań: Nitschke Mateusz, Najdul Dawid, Trybus Daniel  
RC Arka Gdynia: Sirocki Szymon, Rakowski Radosław  
RC Białystok: Twarowski Wojciech
MKS Pogoń Siedlce: Bobruk Jakub    

Grupa Czerwona (rezerwa – zawodnicy nie przyjeżdżają, ale powinni być gotowi do stawienia się na zgrupowaniu po powiadomieniu przez szefa wyszkolenia, jeśli nie będą do dyspozycji powinni to zgłosić do dnia 16 maja do szefa wyszkolenia PZR Macieja Misiaka)
MKS Ogniwo Sopot: Szablewski Łukasz, Piotrowicz Wojciech
KS Posnania Poznań: Gdula Daniel
RC Lechia Gdańsk: Miłosz Popławski
RC Arka Gdynia: Szrejber Rafał
MKS Pogoń Siedlce: Lament Mateusz
Lechia Gdańsk: Zajkowski Mateusz

Powołania do kadry Rugby 7 Zostań wolontariuszem podczas Mistrzostw Europy

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 325

7.743.032 liczba odwiedzin od
01.01.2014