POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.312.947 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kadra 7 w Warszawie od 24 maja!18.05.2016


Najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski w rugby 7, która w dniach 28-29 maja zagra na turnieju w Petersburgu, odbędzie się w Warszawie. Podopieczni Blikkiesa Groenewalda zamieszkają w hotelu Partner, który jak zwykle wspiera PZR oferując wyjątkowo preferencyjne ceny pobytu (nieosiągalne w żadnym innym obiekcie tej klasy w Warszawie i okolicach). 
Hotel już nie raz gościł naszą „siódemkową” kadrę, organizowano w nim także kursy i szkolenia dla trenerów PZR. 
Kadra będzie trenować na obiektach AWF Warszawa. 
Pierwsze treningi w środę 25 maja, ale trener Groenewald chce, by zawodnicy zjawili się w Warszawie dzień wcześniej tj. 24 maja do godziny 16. 
Już na godz. 20 zaplanował bowiem pierwszą sesję wideo. Kolejne dwa dni to już bardzo intensywna praca od 6.30 rano do wieczora. W piątek kadra odleci do St. Petersburga. Powrót w poniedziałek. 

Plan zgrupowania:
Wtorek 24 maja:
16h00:   Przyjazd zawodników, meldunek w hotelu Partner (Marywilska 16, 03-228 Warszawa)

19h00:   Kolacja
20h00:   Spotkanie zawodników i sztabu reprezentacji połączone z pierwszą sesją video

Środa 25 maja 
6h30: Trening – stałe fragmenty gry: młyn i aut
8h00:  Śniadanie
10h30: Spotkanie zawodników i sztabu reprezentacji
11h00: Trening: 
- Obrona indywidulana 
- Gra po stałych fragmenmtach 
13h30:  Obiad
16h30:  Spotkanie zawodników i sztabu reprezentacji
17h00:  Trening
- Wzór gry w defensywie 
- Gra po stałych fragmentach
19h00:  Kolacja 
20h00:  Video
- Analiza gry reprezentacji Polski
- Budowa playbooka dla reprezentacji

Czwartek 26 maja

6h30:   Trening 
- Stałe fragmenty
- Rozpoczęcia  
8h00:   Śniadanie
10h30: Spotkanie trenerów i zawodników 
11h00:   Trening 
- Rozpoczęcia
- Obrona                  
- Struktura 
13h30:   Obiad
16h30:   Spotkanie zawodników i sztabu 
17h00:   Trening
- Strategia po stałych fragmentach gry 
- Atak 
- Obrona 
19h00:   Kolacja
20h00:   Spotkanie zawodników i trenerów

Piątek 27 maja
11.00 Wylot do St. Petersburga   

13.55 Przylot do St. Petersburga 
Sobota 28 maja 
I dzień turnieju 
Niedziela 29 maja 
II dzień turnieju
Poniedziałek 30 maja
14.40 Przylot na lotnisko Okęcie w Warszawie

Przypominamy listę powołanych na zgrupowania przed turniejami w St. Petersburgu i Moskwie.  

Powołania na zgrupowanie przed turniejem w St. Petersburgu. 

Grupa Biała czyli zawodnicy, którzy mają obowiązek stawić się na obozie.

RC Lechia Gdańsk: Bracik Miłosz, Popławski Miłosz
Budowlani Łódź SA: Reksulak Patryk  
KS Budowlani Łódź: Krześniak Marcin, Pustkowski Bartosz 
RC Orkan Sochaczew: Plichta Dawid, Plichta Mateusz  
MKS Ogniwo Sopot: Przychocki Marek, Hodura Sławosz, Szczepański Grzegorz  
Tytan Gniezno: Bosiacki Robert  
KS Posnania Poznań: Nitschke Mateusz, Najdul Dawid, Trybus Daniel  
RC Arka Gdynia: Sirocki Szymon, Rakowski Radosław  
RC Białystok: Twarowski Wojciech

Grupa Czerwona (rezerwa - zawodnicy nie przyjeżdżają, ale powinni być gotowi do stawienia się na zgrupowaniu po powiadomieniu przez szefa wyszkolenia, jeśli nie będą do dyspozycji powinni to zgłosić do dnia 16 maja do szefa wyszkolenia PZR Macieja Misiaka).  
MKS Ogniwo Sopot: Łukasz Szablewski, Wojciech Piotrowicz
KS Posnania Poznań: Gdula Daniel
RC Lechia Gdańsk: Zajkowski Mateusz, Wójtowicz Robert, Kevin Bracik, Kwiatkowski Robert
Budowlani Łódź SA: Pogorzelski Krystian, Grabowski Marek                
RC Orkan Sochaczew: Kępa Michał, Gasik Tomasz                                                             
RC Arka Gdynia: Rafał Szrejber 
MKS Pogoń Siedlce: Lament Mateusz, Bobruk Jakub     

 Powołania na zgrupowanie przed GPS Moskwa

Grupa Biała (zawodnicy mają obowiązek stawić się na zgrupowaniu)
RC Lechia Gdańsk: Bracik Miłosz, Kwiatkowski Robert, Bracik Kevin, Wójtowicz Robert        
Budowlani Łódź SA: Pogorzelski  Krystian, Grabowski Marek, Reksulak Patryk
KS Budowlani Łódź: Krześniak Marcin, Pustkowski Bartosz  
RC Orkan Sochaczew: Plichta Dawid, Plichta Mateusz, Kępa Michał, Gasik Tomasz
MKS Ogniwo Sopot: Przychocki Marek, Hodura Sławosz, Szczepański Grzegorz  
Tytan Gniezno: Bosiacki Robert  
KS Posnania Poznań: Nitschke Mateusz, Najdul Dawid, Trybus Daniel  
RC Arka Gdynia: Sirocki Szymon, Rakowski Radosław  
RC Białystok: Twarowski Wojciech
MKS Pogoń Siedlce: Bobruk Jakub    

Grupa Czerwona (rezerwa – zawodnicy nie przyjeżdżają, ale powinni być gotowi do stawienia się na zgrupowaniu po powiadomieniu przez szefa wyszkolenia, jeśli nie będą do dyspozycji powinni to zgłosić do dnia 16 maja do szefa wyszkolenia PZR Macieja Misiaka)
MKS Ogniwo Sopot: Szablewski Łukasz, Piotrowicz Wojciech
KS Posnania Poznań: Gdula Daniel
RC Lechia Gdańsk: Miłosz Popławski
RC Arka Gdynia: Szrejber Rafał
MKS Pogoń Siedlce: Lament Mateusz
Lechia Gdańsk: Zajkowski Mateusz

Powołania do kadry Rugby 7 Zostań wolontariuszem podczas Mistrzostw Europy

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.312.947 liczba odwiedzin od
01.01.2014