POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 118

10.580.584 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Grand Prix Sevens Moskwa05.06.2016


W dniach 04-05 czerwca br. w Moskwie rozegrano pierwszy z cyklu trzech turniejów Mistrzostw Europy 7 Grand Prix Series. Poniżej komplet wyników z imprezy.
 
Dzień pierwszy - 04.06.2016
 
Grupa A: Francja v Polska 29:12, GB Lions v Portugalia 14:7, Francja v GB Lions 7:36, Portugalia v Polska 14:7, Francja v Portugalia 14:12, GB Lions v Polska 28:7.Kolejność: 1.GB Lions; 2.Francja; 3.Portugalia; 4.Polska.
Grupa B: Hiszpania v Włochy 35:0, Niemcy v Belgia 33:14, Hiszpania v Belgia 19:0, Niemcy v Włochy 19:0, Niemcy v Hiszpania 5:0, Belgia v Włochy 29:7. Kolejność:1.Niemcy; 2.Hiszpania; 3.Belgia; 4.Włochy.
Grupa C: GB Royals v Gruzja 17:7, Rosja v Litwa 40:0, GB Royals v Litwa 42:0, Rosja v Gruzja 12:5, GB Royals v Rosja 17:12, Litwa v Gruzja 0:7. Kolejność: 1.GB Royale; 2.Rosja; 3.Gruzja; 4.Litwa.
 
Dzień drugi - 05.06.2016
 
Ćwierćfinały Cup + Plate: GB Lions v Gruzja 36:0; Niemcy v Portugalia 21:0; GB Royals v Francja 15:17; Hiszpania v Rosja 12:26
 
Półfinały Bowl: Belgia v Litwa 38:5; Polska v Włochy 12:21
Półfinały Plate: Gruzja v Hiszpania 10:7; Portugalia v GB Royals 5:34
Półfinały Cup: GB Lions v Rosja 10:17; Niemcy v Francja 14:19
 
Finał o XI miejsce: Litwa v Polska 12:29
Finał Bowl: Belgia v Włochy 12:14
Finał o VII miejsce: Hiszpania v Portugalia 19:7
Finał Plate: Gruzja v GB Royals 12:15
Finał o III miejsce: GB Lions v Niemcy 28:5
Finał Cup: Rosja v Francja 24:7
 
Klasyfikacja GPS Moskwa: 1.Rosja; 2.Francja; 3.GB Lions; 4.Niemcy; 5.GB Royals; 6.Gruzja; 7.Hiszpania; 8.Portugalia; 9.Włochy; 10.Belgia; 11.Polska; 12.Litwa.

7: GPS Moskwa - dzień drugi Zaproszenie na konferencję prasową przed ME7 w Gdyni

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 118

10.580.584 liczba odwiedzin od
01.01.2014