POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.540.766 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7: GPS Gdynia - dzień pierwszy16.07.2016



Reprezentacja Polski w Rugby 7 uczestniczy w trzecim, ostatnim turnieju Mistrzostw Europy rozgrywanym w dniach 16-17 lipca br. w Gdyni, startuje dwanaście drużyn w tym dwie reprezentujące Wielką Brytanię. 
 
Pierwszego dnia turnieju, w fazie grupowej drużyny zostały podzielone na trzy grupy, nasza reprezentacja rozstawiona w grupie B spotkała się z Francją, Wielką Brytanią 2 czyli GB Lions i Gruzją. 
Przed meczem z Francją minutą ciszy uczczono ofiary z Nicei. Mecz rozpoczął się od prowadzenia Polaków, ale następnie punktowali Francuzi, po zmianie stron gospodarze zagrali dużo lepiej i mecz się wyrównał, najlepiej podkreśla to jej wynik 14:14. W następnym meczu z GB Lions reprezentacja Polski remisowała do przerwy 14:14, tym razem doświadczony przeciwnik wygrał drugą odsłonę i mecz zakończył się wynikiem 14:34. W ostatnim, najsłabszym występie w eliminacjach Biało-Czerwoni przegrali z Gruzją.
 
Eliminacje
Polska v Francja 19:40 (5:26)
Punkty: Robert Bosiacki 5 (P), Radosław Rakowski 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Dawid Plichta 2 (pd), Daniel Gdula 2 (pd).
Polska v GB Lions 34:14 (14:14)
Punkty: Szymon Sirocki 5 (P), Marek Przychocki 5 (P), Mateusz Plichta 4 (2pd).
Polska v Gruzja 0:45 (0:14)
Kolejność w grupie B: 1.GB Lions; 2.Francja; 3.Gruzja; 4.Polska.
 
Nasza reprezentacja zajęła czwarte miejsce w grupie B i drugi dzień turnieju rozpocznie od spotkania półfinałowego Bowl z Belgią.
 
Reprezentacja Polski występowała w Gdyni w następującym składzie: Mateusz Bartoszek, Robert Bosiacki, Kevin Bracik, Daniel Gdula, Michał Kępa, Dawid Plichta, Mateusz Plichta, Marek Przychocki, Radosław Rakowski, Szymon Sirocki, Grzegorz Szczepański, Piotr Wiśniewski. Trener Blikkies Groenewald.


Bilety na GPS7 Gdynia: Ostateczna lista odbiorców wejściówek 7: GPS Gdynia - dzień drugi

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.540.766 liczba odwiedzin od
01.01.2014