POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Zawodnicy z Łodzi w meczach reprezentacji w tym mieście08.04.2017


Przy promocji meczu Polska v Holandia, który zostanie rozegrany 08 kwietnia 2017 o godz. 18.00 w Łodzi często pojawia się zestawienie meczów reprezentacji seniorów rozgrywanych wcześniej w tym mieście. Tym razem do zestawienia zostali dodani zawodnicy (reprezentujący w tym czasie barwy klubu z Łodzi) i trener z Łodzi, którzy w tych meczach uczestniczyli. 
 
15.05.1980 r.   Polska - Francja   0:42 (0:22)   Puchar FIRA
Zawodnicy: Ryszard Justyński, Kazimierz Matczak
Trener: Ryszard Wiejski
 
28.04.1982 r.   Polska - Portugalia   38:13 (20:0)   Puchar FIRA
Zawodnicy: Ryszard Justyński, Zbigniew Kiciński, Bolesław Malarczyk, Kazimierz Matczak
Zdobywcy punktów: Kazimierz Matczak 16, Zbigniew Kiciński 6, Bolesław Malarczyk 4, Ryszard Justyński 4
Trener: Ryszard Wiejski
 
28.10.1995 r.   Polska - Belgia   30:10 (14:7)   Puchar FIRA
Zawodnicy: Przemysław Pustkowski, Krzysztof Serafin, Piotr Serafin, Mirosław Szczepański 
Trenerzy: Maciej Powała-Niedźwiecki i Ryszard Wiejski
 
14.03.1998 r.   Polska - Czechy   28:27 (8:13)   Towarzyski
Zawodnik: Przemysław Pustkowski 
 
25.10.2003 r.   Polska - Ukraina   13:24 (10:7)   Puchar FIRA
Zawodnicy: Krzysztof Hotowski, Michał Królikowski, Maciej Maciejewski, Adam Prach, Krzysztof Serafin 
 
07.05.2005 r.   Polska - Serbia i Czarnogóra   18:11 (3:3)   Eliminacje do PŚ
Zawodnicy: Dominik Fortuna, Tomasz Grodecki, Krzysztof Hotowski, Michał Królikowski, Łukasz Wieczorek
 
11.10.2008 r.   Polska - Ukraina   12:13 (9:3)   PNE
Zawodnicy: Krzysztof Hotowski, Michał Królikowski

Groenewald: Nie znam drugiej takiej drużyny na świecie Lubin Rugby 7's w pigułce
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11