POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.243 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Zaproszenie na turniej "Nadzieje Olimpijskie" - Aktualizacja26.08.2017


W dniu 26 sierpnia br. w Krakowie odbędzie się Turniej Rugby 7 "Olimpijskie Nadzieje", rozegrany on będzie w 4 kategoriach:
- U16 dziewczat
- U18 kobiet
- U16 chłopców
- U18 mężczyzn 
W turnieju wezmą udział reprezentacje Niemiec, Czech, Łotwy, Węgier i oczywiście Polski.
 
Poniżej aktualny harmonogram turnieju:
Mężczyźni, boisko A
10.30: Germany - Poland II (U16)
10.50: Poland I - Hungary (U16)
11.10: Poland I - Poland II (U18)
11.30: Germany - Czech (U18)
11.50: Poland II - Poland I (U16)
12.10: Czech - Germany (U16)
12.30: Poland II - Czech (U18)
12.50: Poland I - Germany (U18)
13.10: Hungary - Poland II (U16)
13.30: Poland I - Czech (U16)
13.50: Germany - Poland II (U18)
14.10: Czech - Hungary (U16)
14.30: Czech - Poland I (U18)
14.50: Hungary - Germany (U16)
15.10: 3rd place (3-4) (U18)
16.30: Final (1-2) (U18)
16.50: Poland II - Czech (U16)
17.10: Germany - Poland I (U16)
17.30: Official Ceremony
 
Kobiety, boisko B
10.30: Germany - Hungary (U18)
10.50: Germany - Czech (U16)
11.10: Poland - Latvia (U18)
11.30: Poland - Germany (U16)
11.50: Hungary - Poland (U18)
12.10: Czech - Poland (U16)
12.30: Czech - Germany (U18)
12,50: Czech - Germany (U16)
13.10: Poland - Czech (U18)
13.30: Germany - Poland (U16)
13.50: Latvia - Hungary (U18)
14.10: Poland - Czech (U16)
14.30: Czech - Latvia (U18)
15.00: Germany - Poland (U18)
15.30: Hungary - Czech (U18)
16.00: Latvia - Germany (U18)
17.30: Official Ceremony
 
Maciej Misiak

Weekend z rugby 25-27.08.2017 - Aktualizacja MPS7: Zaproszenie do Poznania - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.243 liczba odwiedzin od
01.01.2014