POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.718.798 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Zaproszenie na "Zaufanie w kontakcie w rugby" - Aktualizacja05.09.2016

Konferencja dla Trenerów i instruktorów - „Zaufanie w kontakcie w rugby”
 
W dniach 10.09 oraz 11.09.2016 w Warszawie w siedzibie Polskiego Związku Rugby w Sali Konferencyjnej oraz na obiektach AWF Warszawa (Warszawa, ul. Marymoncka 34) odbędą się jednodniowe konferencje licencyjne "Zaufanie i bezpieczeństwo w kontakcie w rugby". Szkolenie jest obowiązkowe dla wszystkich chcących uzyskać przedłużenie licencji na 2017 rok. Głównym prowadzącym konferencje będzie Trener Blikkies Johannes Groenewald.
 
Przyjazd uczestników do godz. 10.00
Plan zajęć (na sobotę i niedzielę)
10.00 - rejestracja uczestników
10.30 - 11.15 - Wprowadzenie, zajęcia teoretyczne (sala konferencyjna budynek PZR)
11.30 - 13.30 - zajęcia praktyczne mata (AWF, Pawilon sportów walki)
14.00 - obiad (Bar AWF "Pod zegarem")
15.00 - 17.00 - zajęcia praktyczne boisko 
17.15 - 18.00 - zajęcia teoretyczne (sala konferencyjna budynek PZR)
 
Proszę ewentualne o pilne zgłaszanie absencji w konferencji (na mail:silver@rugby.info.pl)
 
Lista uczestników
Termin I: 10.09.2016
  1. Głogowski Dariusz
  2. Cymerman Mariusz
  3. Stasiński Tomasz
  4. Gąsiorowski Łukasz
  5. Długołęcki Adam
  6. Szczygłowski Damian
  7. Grzegorczyk Jakub
  8. Dobros Krzysztof
  9. Borowski Paweł
  10. Kościelniak Łukasz
  11. Sławecki Mateusz
  12. Formela Tomasz
  13. Śliwiński Grzegorz
  14. Pietryk Michał
  15. Kachlicki Paweł
  16. Lipkowski Paweł
  17. Marciniak Dariusz
  18. Nowak Paweł
  19. Andrzejewski Przemysław
  20. Goliński Tomasz
  21. Świerczyński Mariusz
  22. Urynowicz Wojciech
  23. Sulima Artur
  24. Prokopowicz Paweł
  25. Wielgosz Filip
  26. Krause Dariusz
  27. Polak Krzysztof
  28. Rusinek Krzysztof
  29. Bator Jarosław
  30. Konieczny Paweł
  31. Wróbel Bogdan
  32. Malesa Tomasz
  33. Włodarek Bartosz
  34. Mrowicki Artur
  35. Stopano Przemysław
  36. Knap Tomasz
  37. Okapa Krzysztof
  38. Biskupski Roman
  39. Kuśnierek Krzysztof
  40. Jurkowski Paweł
  41. Godek Łukasz
  42. Odoliński Marek
  43. Skrzyński Arkadiusz
  44. Krzewicki Krzysztof
  45. Wojciechowski Rafał
  46. Matwiejczuk Jerzy
  47. Nowak Mateusz
  48. Wachelka Tomasz
  49. Krzypkowski Michał
  50. Jakubczak Jakub
  51. Więciorek Stanisław
  52. Pustkowski Przemysław
  53. Samel Leszek
  54. Choduń Piotr
  55. Jadach Rafał
  56. Ciechoński Robert
  57. Zalejarz Jacek
  58. Stencel Marcin
  59. Wedziuk Piotr
  60. Zbigniew Grądys
  61. Szymon Walczak
  62. Marta Jarecka
  63. Michał Walczak
  64. Matusewicz Witold
  65. Jasiński Jacek
  66. Leniart Piotr
  67. Mąkina Arkadiusz
  68. Smukała Maciej
  69. Chodenionek Robert
  70. Twardowski Kamil
  71. Zybert Andrzej
  72. Kisieliński Krzysztof
  73. Pustkowski Przemysław
  74. Maciejewski Marek
  75. Ingarden Mateusz
  76. Mąkina Arkadiusz
 
Termin II: 11.09.2016 
  1. Piaskowski Grzegorz
  2. Liedel Mariusz
  3. Kuligowski Paweł
  4. Narojek Paweł
  5. Grabski Tomasz
  6. Machlik Dominik
  7. Tkaczuk Anna
  8. Grabski Paweł
  9. Bors Leszek
  10. Lewkowicz Karol
  11. Wypych Igor
  12. Pliszka Grzegorz
  13. Plichta Wojciech
  14. Wierzbicki Jacek
  15. Borowski Tomasz
  16. Zielaskowski Jędrzej
  17. Szostek Łukasz
  18. Stachura Maciej
  19. Dąbrowski Paweł
  20. Szczybelski Zdzisław
  21. Folc Krzysztof
  22. Jabłoński Augustyn
  23. Kopyt Andrzej
  24. Kapustka Tomasz
  25. Przemysław Pietrzak
  26. Wielgosz Filip
  27. Lewandowski Bogdan
  28. Maciejewski Marek
  29. Szczepański Mirosław
  30. Seklecki Jakub
  31. Oleszczuk Aleksander
  32. Stempin Michał
  33. Rybak Bogusław
  34. Łętowski Paweł
  35. Jastrzębski Dominik
  36. Dąbek Maciej
  37. Tomczuk Paweł
  38. Kozak Andrzej
  39. Seklecki Jakub
  40. Weżgowiec Patryk
  41. Komoń Leszek
  42. Urbanowicz Janusz
  43. Skindel  Marek
  44. Komisarczuk Dariusz
  45. Klimek Damian
  46. Cichacz Krzysztof
  47. Kalka Jacek
  48. Bosiacki Robert
  49. Arkadiusz Stach
  50. Wróbel Dariusz
  51. Górniewicz Zbigniew
  52. Ślusarczyk Łukasz
  53. Zentel Szczepan
  54. Żelaziński Marcin
  55. Kopczyński Leszek
  56. Kopczyński Krystian
  57. Gołowicz Jacek
  58. Cackowski Filip
  59. Berestek Sebastian
  60. Kocimski Adam
  61. Krawczyk Agnieszka
  62. Żórawski Mirosław
  63. Szyburski Przemysław
  64. Szulc Krzysztof
  65. Piotrowicz Wojciech
  66. Zeszutek Piotr
  67. Szablewski Łukasz
  68. Michałowski Piotr
 
Maciej Sylwester Misiak

Orkan zaprasza na 45-lecie drużyny rugby Rumia: Zaproszenie na Festyn Charytatywny - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.718.798 liczba odwiedzin od
01.01.2014