POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.577.553 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Zaproszenie na VII Międzynarodowe MP Weteranów27.05.2017

 
VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Rugby odbędą się w sobotę, 03 czerwca 2017 w Krakowie, impreza będzie miała po raz pierwszy międzynarodowy charakter z względu na udział francuskiego zespołu Les Z'Arsouilles z Champs sur Marne
 
Turniej będzie rozgrywany zgodnie z regulaminem (w załączniku) i przepisami Polskiego Związku Rugby z modyfikacjami dla weteranów zatwierdzonymi przez European Veteran Rugby Association.
Turniej rozpocznie się o godz. 12.00 na boisku Narodowego Centrum Rugby 7, ul. Karola Darwina 49a, Kraków Nowa Huta, odprawa techniczna o godz. 11.30. 
Sześć drużyn, które zgłosiły się do turnieju rozlosowano do dwóch grup rozstawiając Lechię i Orkana, mistrza oraz wicemistrza z ubiegłego sezonu.
Grupa A: Lechia Gdańsk/Old Blacks Pruszcz Gdański; WFS Siedlce & Friends (Budowlani Łódź, ROC Poznań, AZS AWF Warszawa, Mazovia Mińsk Mazowiecki); Ogniwo Sopot.
Grupa B: Rugby Veterans Orkan Sochaczew; Les Z'Arsouilles Champs sur Marne; Juvenia Kraków Veterans. 
 
Harmonogram imprezy
11.30 : Konferencja techniczna
12.00 : Rozpoczęcie turnieju
12.05 : Juvenia Kraków v Les Z'Arsouilles
12.30 : Lechia/Old Blacks v WFS Siedlce & Friends
12.55 : Les Z'Arsouilles v Orkan Sochaczew
13.20 : Ogniwo Sopot v Lechia/Old Blacks
13.45 : Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków
14.10 : WFS Siedlce & Friends v Ogniwo Sopot
14.40 : Mecz o V miejsce
15.05 : Mecz o III miejsce
15.30 : Mecz o I miejsce
16.00 : Zakończenie turnieju
17.00 : Spotkanie integracyjne
 
MPK7: Zaproszenie na finały MPS7: Zaproszenie do Poznania - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.577.553 liczba odwiedzin od
01.01.2014