POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.726.141 liczba odwiedzin od
01.01.2014

XXII Memoriał Feliksa Mikiciuka07.07.2014

W dniach 5-6 lipca w Sosnowcu-Niwce rozegrano Międzynarodowy  Turniej Rugby XXII Memoriału imienia Feliksa Mikiciuka. 
Po pierwszym dniu turnieju kierownictwo ekipy Gwent Blaneu wycofało z turnieju drugą drużynę młodzików, natomiast sędzia główny z uwagi na uchybienia regulaminowe przesunął ekipę młodzików z Suczawy na ostatnie miejsce turnieju.
 
Kategoria żak
 
Wyniki eliminacji: Darnica - Tur  6:1 (4:0); Moskwa - Morawy  3:2 (3:0); Orkan - Koliber  7:0 (4:0); Darnica - Moskwa  0:5 (0:3); Tur - Koliber  3:2 (2:0); Morawy - Orkan  2:2 (2:1); Moskwa - Tur  7:0 (3:0); Orkan - Darnica  3:2 (2:0); Koliber - Morawy  0:8 (0:4); Moskwa - Orkan  2:2 (1:1); Morawy - Tur  8:0 (4:0); Darnica - Koliber  12:0 (7:0); Orkan - Tur  6:3 (4:0); Koliber - Moskwa  0:12 (0:6); Morawy - Darnica  3:2 (3:1). 
 
Półfinały: Orkan - Darnica  3:2 (2:1); Moskwa - Morawy  3:2 (2:2).
 
Finały:
o V miejsce Tur - Koliber  3:2 (1:2)
o III miejsce Darnica - Morawy  3:2 (1:1) 
o I miejsce Moskwa - Orkan  5:1 (2:0)
 
Klasyfikacja: 1.Dowierie Zielonograd Moskwa (Rosja); 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Darnica Kijów (Ukraina); 4.Reprezentacja Moraw (Czechy); 5.Tur Chojnice; 6.Koliber Sosnowiec.
 
Kategoria młodzik
 
Wyniki eliminacji: Gwent I - Koliber  70:0 (29:0); Moskwa - Suczawa  5:28 (0:28); Darnica - Morawy  45:7 (17:0); Gwent II - Orkan  63:0 (33:0); Koliber - Darnica  0:25; Orkan - Suczawa  7:38 (19:7); Gwent I - Morawy  55:0 (28:8); Moskwa - Gwent II  0:66 (0:26); Morawy - Koliber  22:14 (7:7); Gwent II- Suczawa  19:5 (14:5); Darnica - Gwent I  0:52 (0:28); Moskwa - Orkan  8:14 (5:7).
 
Finały: 
o V miejsce Koliber - Moskwa  7:22 (0:12)
o III miejsce Orkan - Morawy  28:5 (14:0)
o I miejsce Gwent - Darnica  24:3 (7:3)
 
Klasyfikacja: 1.Gwent Blaneu (Walia); 2.Darnica Kijów (Ukraina); 3.RC Orkan Sochaczew; 4.Reprezentacja Moraw (Czechy); 5.Dowiwrie Zielonograd Moskwa (Rosja); 6.Koliber Sosnowiec; 7.Suczawa (Rumunia).
 
Lechia obroniła tytuł mistrzowski! Najskuteczniejsi rugbiści ligi

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.726.141 liczba odwiedzin od
01.01.2014