POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.472.832 liczba odwiedzin od
01.01.2014

XV: Powołania na zgrupowanie do Spały03.08.2017

 
W dniach 28.08 – 2.09.2017 w Spale odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej Rugby 
 
Informacje inne:
-stawiennictwo 28.08.2017 do godziny 18:00 w COS Spała , Al. Prezydenta I. Mościckiego 6
-obowiązek zabrania sprzętu kadrowego/ sprzęt treningowy (obuwie) do treningu na sztucznej i naturalnej murawie/siłowni/hali
-obowiązek posiadania ważnych badań lekarskich
-potwierdzenie przybycia do 10.08.2017 r. do Stanisław Więciorek  tel: 507056049
 
Budowlani  Łódż SA
1. Kujawa Łukasz;
2. Ignaczak Adrian;
3. Mchedlidze Toma;
4. Karpiński Piotr I;
5. Karpiński Piotr II;
6. Mirosz Michał;
7. Plichta Dawid;
8. Kubalewski Bartosz;
9. Reksulak Patryk;
10. Bosiacki Robert;
11. Pogorzelski Krystian
 
MKS Ogniwo Sopot-
12. Wilczuk Marcin;
13. Zeszutek Piotr;
14. Powała-Niedźwiecki Stanisław;
15. Szablewski Łukasz;
16. Piotrowicz Wojciech;
17. Szczepański Grzegorz
 
RC Arka Gdynia-
18. Bysewski Radosław;
19. Perzak Karol;
20. Banaszek Dawid;
21. Rakowski Radosław;
22. Sirocki Szymon
 
Pogoń Siedlce-
23. Chróściel Adrian;
24. Grabski Paweł;
25. Tokarski Paweł;
26. Panasiuk Maciej;
27. Trybus Daniel;
28. Gdula Daniel;
29. Lament Mateusz
 
RC Lechia Gdańsk-
30. Kacprzak Sebastian;
31. Płonka Marek Jr;
32. Bracik Kewin;
33. Wójtowicz Robert
 
KS Budowlani Lublin-
34. Klberashvili Robinson;
35. Król Wojciech;
36. Wiśniewski Piotr;
37. Bobruk Jakub;
38. Szrejber Rafał
 
KS Budowlani Łódż-
39. Poniatowski Paweł
 
RC Orkan Sochaczew-
40. Gasik Tomasz;
41. Kempa Michał
 
OKS Skra Warszawa-
42. Kostałkowski Sebastian
 
Stanisław Więciorek
 
U18 7: Powołania do Zakopanego Junior Sopot Beach Rugby

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.472.832 liczba odwiedzin od
01.01.2014