POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.325.227 liczba odwiedzin od
01.01.2014

XV: Powołania na zgrupowanie do Spały03.08.2017

 
W dniach 28.08 – 2.09.2017 w Spale odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej Rugby 
 
Informacje inne:
-stawiennictwo 28.08.2017 do godziny 18:00 w COS Spała , Al. Prezydenta I. Mościckiego 6
-obowiązek zabrania sprzętu kadrowego/ sprzęt treningowy (obuwie) do treningu na sztucznej i naturalnej murawie/siłowni/hali
-obowiązek posiadania ważnych badań lekarskich
-potwierdzenie przybycia do 10.08.2017 r. do Stanisław Więciorek  tel: 507056049
 
Budowlani  Łódż SA
1. Kujawa Łukasz;
2. Ignaczak Adrian;
3. Mchedlidze Toma;
4. Karpiński Piotr I;
5. Karpiński Piotr II;
6. Mirosz Michał;
7. Plichta Dawid;
8. Kubalewski Bartosz;
9. Reksulak Patryk;
10. Bosiacki Robert;
11. Pogorzelski Krystian
 
MKS Ogniwo Sopot-
12. Wilczuk Marcin;
13. Zeszutek Piotr;
14. Powała-Niedźwiecki Stanisław;
15. Szablewski Łukasz;
16. Piotrowicz Wojciech;
17. Szczepański Grzegorz
 
RC Arka Gdynia-
18. Bysewski Radosław;
19. Perzak Karol;
20. Banaszek Dawid;
21. Rakowski Radosław;
22. Sirocki Szymon
 
Pogoń Siedlce-
23. Chróściel Adrian;
24. Grabski Paweł;
25. Tokarski Paweł;
26. Panasiuk Maciej;
27. Trybus Daniel;
28. Gdula Daniel;
29. Lament Mateusz
 
RC Lechia Gdańsk-
30. Kacprzak Sebastian;
31. Płonka Marek Jr;
32. Bracik Kewin;
33. Wójtowicz Robert
 
KS Budowlani Lublin-
34. Klberashvili Robinson;
35. Król Wojciech;
36. Wiśniewski Piotr;
37. Bobruk Jakub;
38. Szrejber Rafał
 
KS Budowlani Łódż-
39. Poniatowski Paweł
 
RC Orkan Sochaczew-
40. Gasik Tomasz;
41. Kempa Michał
 
OKS Skra Warszawa-
42. Kostałkowski Sebastian
 
Stanisław Więciorek
 
U18 7: Powołania do Zakopanego Junior Sopot Beach Rugby

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.325.227 liczba odwiedzin od
01.01.2014