POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.294.838 liczba odwiedzin od
01.01.2014

XV: Powołania na zgrupowanie do Rovigo31.07.2018

 
Termin: 5-12 sierpnia 2018 r.
Miejsce: Monselice/ Rovigo
Zbiórka w Gdańsku: 5 sierpnia br. (niedziela) do godz. 13.00, Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej, aleja Grunwaldzka 244. 
Zbiórka w Łodzi: 5 sierpnia br. (niedziela) godzina 17:00, KS Budowlani Łódź, ul. Górnicza 5.
Wyjazd do Polski w sobotę, 11 sierpnia br. w godzinach wieczornych.
 
Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku
- odzież kadrową
- kartę EKUZ
- paszport lub dowód osobisty
 
W razie niemożliwości stawienia się na zgrupowaniu proszę o informację na adres mailowy: poczta@pzrugby.pl i telefonicznie Karol Czyż +48 792322634, Stanisław Więciorek +48 507056049
 
01    Marcin Wilczuk    MKS Ogniwo Sopot
02    George Pollock    Derby RFC (Anglia)
03    Craig Bachurzewski    Coney Hill RFC (Anglia)/ Ogniwo Sopot
04    Łukasz Kujawa    Budowlani Łódź SA
05    Adrian Chróściel    MKS Pogoń Siedlce
06    Grzegorz Buczek    RC Lechia Gdańsk
07    Robinzon Kelberashvilli    KS Budowlani Lublin
08    Sebastian Kostałkowski    OKS Skra Warszawa
09    Adam Piotrowski    MKS Ogniwo Sopot
10    Piotr Karpinski II    Budowlani Łódź SA
11    Adrian Ignaczak    Budowlani Łódź SA
12    Dawid Dybowski    MKS Pogoń Siedlce
13    Ronan Seydak    Edinburgh Accies (Szkocja)
14    Hugo Mazur    Olympique Marcquois Rugby
15    Krzysztof Justynski    Budowlani Łódź SA
16    Piotr Wiśniewski    KS Budowlani Lublin
17    Marek Płonka    RC Lechia Gdańsk
18    Stanisław Niedźwiecki    MKS Ogniwo Sopot
19    Flavio Romualdi    Arvalia Villa Pamphili Rugby Roma (Włochy)
20    Piotr Zeszutek    MKS Ogniwo Sopot
21    Lawie Seydak    Edinburgh Accies (Szkocja)
22    Dawid Plichta    Budowlani Łódź SA
23    Matuesz Plichta    MKS Ogniwo Sopot
24    Dawid Banaszek    RC Arka Gdynia
25    Wojciech Piotrowicz    MKS Ogniwo Sopot
26    Patryk Reksulak    Budowlani Łódź SA
27    Bartosz Kubalewski    Budowlani Łódź SA
28    Daniel Gdula    MKS Pogoń Siedlce
29    Grzegorz Szczepański    MKS Ogniwo Sopot
30    Kewin Bracik    RC Lechia Gdańsk
31    Mateusz Matyjak    Budowlani Łódź SA
32    Robert Bosiacki    Budowlani Łódź SA
33    Tomasz Rokicki    RC Lechia Gdańsk
34    Jakub Kamiński    KS Budowlani Lublin
35    Przemysław Rajewski    MKS Pogoń Siedlce
36    Krystian Pogorzelski    Budowlani Łódź SA
37    Agustin Slowik     Jersey Reds RFC (Anglia)
 
Sztab Szkoleniowy:
Duaine Lindsay
Karol Czyż
Stanisław Więciorek
Grzegorz Witczak
 
Klubowy Puchar Europy 2018/2019 Okno transferowe - Informacja PZR

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.294.838 liczba odwiedzin od
01.01.2014