POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

XV: Powołania na konsultację do Gdańska14.02.2018

 
Konsultacja kadry Rugby XV - 17-18.02.2018
 
Termin: Gdańsk 17-18.02.2018 r. zbiórka do godziny 12.30.
Miejsce: Boisko MKS Ogniwo Sopot ul. Jana z Kolna 18.
WAŻNE: Zawodnicy muszą potwierdzić swoją obecność/nieobecność pocztą elektroniczną na adres poczta@pzrugby.pl do godziny 22.00 w dniu 15 lutego 2018.
 
Budowlani Łódź SA
01. Łukasz Kujawa
02. Dawid Plichta
03. Patryk Reksulak
04. Bartosz Kubalewski
Rezerwa - Hugon Noszczyk
Tytan Gniezno
05. Robert Bosiacki
Skra Warszawa
06. Sebastian Kostałkowski
Pogoń Siedlce
07. Daniel Trybus
08. Marek Mirosz
09. Przemysław Rajewski
10. Daniel Gdula
11. Tomasz Rokicki
Rezerwa - Paweł Tokarski
Budowlani Lublin
12. Piotr Wiśniewski 
13. Wojciech Król
14. Robizon Kelberashvili
Ogniwo Sopot
15. Stanisław Powała-Niedźwiecki
16. Mateusz Nitschke
17. Piotr Zeszutek
18. Grzegorz Szczepański
19. Robert Graban
20. Łukasz Szablewski
21. Mateusz Plichta
Juvenia Kraków
22. Artur Fursenko
23. Marcin Siemaszko
Arka Gdynia
24. Dawid Banaszek
25. Radosław Rakowski
Lechia Gdańsk
26. Sebastian Kacprzak
27. Marek Płonka
28. Rafał Janeczko
29. Grzegorz Buczek
Posnania Poznań
30. Sebastian Gruszczyński
 
Sztab:
Trener: Duaine Linsday
Trener asystent: Karol Czyż, Stanisław Więciorek
Kierownik: Marcin Stolarz
Fizjo/trener przygotowania motorycznego: Karol Grablowski
 
Zakończenie konsultacji przewidziano w niedzielę około godziny 12.00.
 
Karol Czyż
 
Konferencja Licencyjna S - Sprawozdanie KNK7 U18: Powołania na konsultację do Będzina
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11