POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

XV: Powołania na Polska v Holandia26.03.2017

 
Kadra na mecz z Holandią
 
ZAWODNICY
 
OGNIWO SOPOT
Wilczuk Marcin, 
Zeszutek Piotr,
Powała-Niedzwiedzki Stanisław,
Szczepański Grzegorz,
Plichta Mateusz,
Piotrowicz Wojciech.
 
BUDOWLANI SA ŁÓDŹ
Karpiński I Piotr,
Karpiński II Piotr,
Plichta Dawid,
Reksulak Patryk,
Pogorzelski Krystian,
Mirosz Michał.
 
LECHIA GDAŃSK
Kacprzak Sebastian,
Płonka Marek Jr.
 
ARKA GDYNIA
Bysewski Radosław, 
Sirocki Szymon.
 
POGOŃ SIEDLCE
Gdula Daniel,
Lament Mateusz.
 
BUDOWLANI LUBLIN
Wiśniewski Piotr.
 
KS BUDOWLANI ŁÓDŻ
Poniatowski Paweł.
 
SKRA WARSZAWA
Kostałkowski Sebastian.
 
ZAWODNICY GRAJĄCY W KLUBACH FRANCUSKICH
Michalak Jonathan - USG Rugby Genlis
Siepielski Bastien - Montlucon Rugby-Dijon
Bartoszek Mateusz - SMRC Saint Medard
Charlat Andrzej - USON-Nevers Rugby 
Bobryk Kamil - CS Vienne
 
SZTAB SZKOLENIOWY

Groenewald Blikkies Johannes,
Więciorek Stanisław,
Kozak Andrzej,
Krzywicki Krzysztof,
Domański Marcin,
Witczak Grzegorz,
Lemiesz Grzegorz.

 
Plan zgrupowania Ossa
 
03.04.2017 (poniedziałek)
19.00-kolacja
20.00-spotkanie z zawodnikami
 
04.04.2017 (wtorek)
7.00-trening
8.30-śniadanie
10.30-trening
13.00-obiad
16.00-trening
18.30-kolacja
19.30-spotkanie
 
05.04.2017 (środa)
7.00-trening
8.30-śniadanie
10.30-trening
13.00-obiad
16.00-trening
18.30-kolacja
 
06.04.2017 (czwartek)
8.30-śniadanie
10.30-trening
13.00-obiad
16.30-trening
18.30-kolacja
 
07.04.2017 (piątek)
8.00-śniadanie
10.30-przejazd do hotelu w Łodzi
 
Opracował na podstawie powołań
Blikkies Groenewald - Stanisław Więciorek 
 
Maciej Misiak
Kierownik Wyszkolenia PZR
 
Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka I Przed ligą: Posnania v Orkan
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0