POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

XV/7: Posiedzenie Komisji Konkursowej20.12.2017

 
W dniu 19 grudnia br. w biurze Polskiego Związku Rugby obyło się posiedzenie Komisji Konkursowej powołanej do rozstrzygnięcia konkursu na trenera głównego kadry narodowej seniorów w Rugby XV i 7.

Komisja Konkursowa, pod przewodnictwem Andrzeja Kucia - wiceprezesa ds. sportu, zweryfikowała, pod względem formalnym, wszystkie złożone oferty.
 
Do II etapu zakwalifikowano: 12 z 21 kandydatur na stanowisko trenera głównego kadry XV oraz 6 z 14 kandydatur na stanowisko trenera głównego kadry 7. Nazwiska kandydatów zakwalifikowanych do II etapu publikujemy poniżej:

Kandydaci na trenera Rugby XV: 
Boshoff Conrad, RPA
Buckland James, Wielka Brytania
Cholewa Lee, Wielka Brytania
Donnart William, Francja
Hopkins Phil, Austalia
Lindsay Duaine, Irlandia
Otarola Braulio, Chile
Putra Tomasz, Polska
Sothern Keith, Irlandia
Więciorek Stanisław, Polska
Williams Richie, Wielka Brytania
van Rensburg Shawn, Wielka Brytania
 
Kandydaci na trenera Rugby 7: 
Boshoff Conrad, RPA
Buckland James, Wielka Brytania
Donnart William, Francja
Kozak Andrzej, Polska
Neill Chris, Nowa Zelandia
Williams Richie, Wielka Brytania

Do w/w trenerów, którzy zostali zakwalifikowani do II etapu, wysłana zostanie prośba o udzielenie dodatkowych informacji niezbędnych do przeprowadzenia kolejnego etapu rekrutacji.
 
Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, a zarazem konieczność rzetelnej oceny ofert pod względem merytorycznym, komisja przedłuża termin rozstrzygnięcia konkursu do 5 stycznia 2018 r.
 
Kolejne posiedzenie komisji konkursowej odbędzie się 28 grudnia br.
 
Andrzej Kopyt trenerem Pogoni KNK7: Przed Brisbane Super 7's Rugby
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11