POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.769.886 liczba odwiedzin od
01.01.2014

XV/7: Posiedzenie Komisji Konkursowej20.12.2017

 
W dniu 19 grudnia br. w biurze Polskiego Związku Rugby obyło się posiedzenie Komisji Konkursowej powołanej do rozstrzygnięcia konkursu na trenera głównego kadry narodowej seniorów w Rugby XV i 7.

Komisja Konkursowa, pod przewodnictwem Andrzeja Kucia - wiceprezesa ds. sportu, zweryfikowała, pod względem formalnym, wszystkie złożone oferty.
 
Do II etapu zakwalifikowano: 12 z 21 kandydatur na stanowisko trenera głównego kadry XV oraz 6 z 14 kandydatur na stanowisko trenera głównego kadry 7. Nazwiska kandydatów zakwalifikowanych do II etapu publikujemy poniżej:

Kandydaci na trenera Rugby XV: 
Boshoff Conrad, RPA
Buckland James, Wielka Brytania
Cholewa Lee, Wielka Brytania
Donnart William, Francja
Hopkins Phil, Austalia
Lindsay Duaine, Irlandia
Otarola Braulio, Chile
Putra Tomasz, Polska
Sothern Keith, Irlandia
Więciorek Stanisław, Polska
Williams Richie, Wielka Brytania
van Rensburg Shawn, Wielka Brytania
 
Kandydaci na trenera Rugby 7: 
Boshoff Conrad, RPA
Buckland James, Wielka Brytania
Donnart William, Francja
Kozak Andrzej, Polska
Neill Chris, Nowa Zelandia
Williams Richie, Wielka Brytania

Do w/w trenerów, którzy zostali zakwalifikowani do II etapu, wysłana zostanie prośba o udzielenie dodatkowych informacji niezbędnych do przeprowadzenia kolejnego etapu rekrutacji.
 
Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, a zarazem konieczność rzetelnej oceny ofert pod względem merytorycznym, komisja przedłuża termin rozstrzygnięcia konkursu do 5 stycznia 2018 r.
 
Kolejne posiedzenie komisji konkursowej odbędzie się 28 grudnia br.
 
Andrzej Kopyt trenerem Pogoni KNK7: Przed Brisbane Super 7's Rugby

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.769.886 liczba odwiedzin od
01.01.2014