Wielki charakter rugbisty!18.12.2017

Wielki charakter rugbisty! Powstrzymywał rywali bez koszulki przez 2 minuty

Do nietypowej sytuacji doszło w meczu European Rugby Champions Cup między Clermont a Saracens. Jeden z zawodników gości w samej końcówce był tak zaangażowany w walkę w młynie, że musiał zrzucić z siebie rwącą się koszulkę. "Nie było czasu! Musiał wziąć udział w akcji".

Francuskie Clermont ograło angielski klub Saracens w ramach 4. kolejki European Rugby Champions Cup 24:21. Goście zawalili końcówkę, bowiem jeszcze do przerwy nieznacznie prowadzili.

W 74. minucie doszło do nietypowej sytuacji, w której jeden z zawodników gości, Vincent Koch... stracił koszulkę. Ferwor walki nie pozwolił mu jednak jej jednak na spokojnie włożyć ponownie, więc rzucił ją na murawę i ruszył do boju.

Po kilkudziesięciu sekundach i koniec końców - efektownej obronie sędziowie przerwali grę, a Koch mógł spokojnie zakryć umięśniony tors.

Europejska Liga Mistrzów - III-IV runda Eric Liddell w "Na skrzydłach orłów"