POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 118

10.580.594 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 30.09-01.10.201727.09.2017

 
W tym tygodniu rywalizację kontynuują panie, II turniej Mistrzostwa Polski Kobiet zostanie rozegrany w Warszawie na boisku Akademii Wychowania Fizycznego.
 
Ekstraliga przyniesie ciekawe pojedynki w Sopocie i Lublinie, które będą miały wpływ na ustalenie drużyn walczących o złote i brązowe medale. W I lidze przesunięty debiut nowej drużyny "Rugby Pomorze" (aktualna nazwa projektu "Gryf Pomorski") złożonej z młodzieży z Wybrzeża, której będą pomagać starsi zawodnicy.
 
W Lubinie III edycja Biegu Rugbysty, na trasie na zawodników czekać będzie wiele przeszkód i niespodzianek, których pokonanie pomoże znajomość podstaw rugby.
 
Kolejne mecze eliminacji do Mistrzostw Polski rozegrają juniorzy i kadeci, a w Krakowie i Chojnicach odbędą się kolejne turnieje z cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży.
 
Serdecznie zapraszamy!

 
30.09.2017 : II Turniej Mistrzostw Polski Kobiet, Warszawa
godz. 10.00 (Bejm- sędzia główny; Michałkiewicz, Giroud - sędziowie turniejowi)
 
30.09-01.10.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka XII
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Awenta Siedlce (sobota, godz. 15.00; Jasiński, Kościelniak L., Szczepański)
Master Pharm Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 15.00; Reks, Bedyński, Kościelniak P.)
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz.14.00; Kasperek, Jastrzębski, Pantoł)
KS Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia (niedziela, godz. 14.00; Bedyński, Michałkiewicz, Janeczko)
 
30.09.2017 - I liga - Runda I - Kolejka III
Rugby Pomorze v Orkan Sochaczew (godz. 17.30; Jastrzębski, Szczepański)
 
30.09.2017 : III Bieg Rugbysty, Miedziowi Lubin
godz.11:00, tereny zielone za PKS w Lubinie
 
30.09-01.10.2017 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów
Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew (sobota, godz. 12.00; Pantoł)
BBRC Łódź v Arka Gdynia (sobota, godz. 12.15; Bedyński)
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 17.00)
Legia Warszawa v Juvenia Kraków (niedziela, 14.00; Giroud)
 
30.09-01.10.2017 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
BBRC Łódź v Ogniwo Sopot (sobota, godz. 11.00; Kościelniak P.)
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 16.00)
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce (niedziela, godz. 10.00; Janeczko)
Legia Warszawa v Juvenia Kraków (niedziela, godz. 13.00; Giroud) 
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia (niedziela, godz. 14.00; Reks)
 
30.09.2017 : Nowa Huta 7s RTDiM +M, Nowa Huta Rugby Klub Kraków
 
01.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rugby Tur Chojnice
 
Zaproszenie na Old-Prague Ham 2018 U7-U17: Zaproszenie na turniej do Krakowa

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 118

10.580.594 liczba odwiedzin od
01.01.2014