POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.572.129 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 30.04-03.05.201627.04.2016


- Ostatni mecz Pucharu Narodów Europy sezonu 2014-16 z udziałem reprezentacji Polski zostanie rozegrany w Amsterdamie, naszym przeciwnikiem będzie zespół Holandii, który pokonaliśmy w Warszawie 9:8 (6:3), a trener Marek Płonka nie ukrywa, że chciałby wygrać także drugie spotkanie. 
- O „Puchar Konstytucji” będą rywalizowały drużyny w Zduńskiej Woli, będzie to już VIII turniej Pucharu Polski w Rugby 7. 
- W Krakowie i Unisławiu zostaną rozegrane półfinały Mistrzostw Polski Kadetów 7. 
- Weekend dopełnią dwa mecze towarzyskie, w Rudzie Śląskiej Gryfy będą podejmowały londyńczyków z Old Streetonians RFC, a w Toruniu Toruński Klub Rugby zagra z Rugby Werewolves Wąbrzeźno, będzie to pierwszy po pięciu latach przerwy mecz Rugby XV w tym mieście.
 
30.04.2016 : PNE HOLANDIA v POLSKA
godz. 15.00, NRCA Sportpark de Eendracht, Amsterdam 
(Frank Himmer - sędzia główny; Volker Himmer - komisarz, Niemcy)
transmisja w internecie na www.rugbyeurope.tv, początek 14.45 
 
30.04.2016 : Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Kadetów 7, gr. Północ
godz. 12.00, Unisław, ul. Chełmińska 67A
(Baniewicz - sędzia główny; Jastrzębski - sędzia turniejowy)
 
30.04.2016 : Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Kadetów 7, gr. Południe
godz. 13.00, Narodowe Centrum Rugby 7 Kraków, Nowa Huta ul. Darwina 49 
(Piotrowicz - sędzia główny; Wilk, Pantoł, Sienkiewicz - sędziowie turniejowi)
 
01.05.2016 : Mecz towarzyski
godz. 12.00 : Toruński Klub Rugby v Rugby Werewolves Wąbrzeźno
Stadion Pomorzanina, Toruń, ul. Szosa Chełmińska 75
 
01.05.2016 : Towarzyski mecz międzynarodowy
godz. 17.00 : KS Rugby Ruda Śląska v Old Streetonians RFC London (Wilk)
Burloch Arena, Ruda Śląska-Orzegów, ul. Bytomska 15  
 
03.05.2016 : „Puchar Konstytucji, VII Turniej Pucharu Polski Rugby 7
godz. 11.00, Zduńska Wola, Stadion Miejski, ul. Łaska 90
(Piotrowicz - sędzia główny; Bejm, Michałkiewicz, Pawlik - sędziowie turniejowi)
 
PPR7: Zaproszenie do Zduńskiej Woli - Aktualizacja TDiM: Zaproszenie do Siedlec

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.572.129 liczba odwiedzin od
01.01.2014