POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 29-30.10.201626.10.2016


Rozgrywki na krajowych boiskach nadal trwają na wszystkich poziomach ligi i we wszystkich kategoriach wiekowych. W najbliższy weekend zostaną rozegrane ostatnie spotkania rundy zasadniczej Ekstraligi i I ligi natomiast w II lidze odbędą się mecze półfinałowe. Młodzież będzie rywalizować w eliminacjach Mistrzostw Polski juniorów i kadetów, zostanie też rozegrany przedostatni zgłoszony Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.
 
29-30.10.2016 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka VI
Grupa A
Master Pharm Budowlani SA Łódź v MKS Pogoń Siedlce (sobota, godz. 14.00; Reks, Kościelniak, Piotrowicz)
KS Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia (niedziela, godz. 15.00; Jasiński, Jastrzębski, Piotrowicz)
Grupa B
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 17.00; Kasperek, Szostek, Jastrzębski)
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot (niedziela, godz. 14.00; Bedyński, Wilk, Pantoł)
 
29.10.2016 - I Liga - Runda I - Kolejka VI  
KS Budowlani Łódź v Arka Rumia (sobota, godz. 12.00; Szczepański, Marciniak)
Biało-Czarni Nowy Sącz v Skra Warszawa (sobota, godz. 14.00; Bedyński, Wilk)
 
29.10.2016 - II Liga - Półfinały
KS Posnania Poznań v AZS AWF Warszawa (sobota, godz. 15.00; Giroud)
KS Rugby Ruda Śląska v RC Częstochowa (sobota, godz. 17.00; Rogowski)
Mecz transmitowany na stronie slaskie.tv [kliknij]  
 
29.10.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków (sobota, godz. 14.00; Michalik)
Budowlani Lublin v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 13.00; Pantoł)
 
29-30.10.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
BBRC Łódź v Arka Gdynia (sobota, godz. 14.00; Marciniak)
Legia Warszawa v Orkan Sochaczew (niedziela, godz. 15.30; Michalik)
 
30.10.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Częstochowa
godz. 10.00, Stadionie przy ul. Kopalnianej 4A
 
Zapraszamy na obchody 60-lecia klubu RTDiM: Zaproszenie do Gdyni
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0