POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 105

10.328.791 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 27-29.03.201526.03.2015

 
Po dłuuuuugiej zimowej przerwie czeka nas emocjonujący weekend z rugby, w sobotę w cyklu obchodów „Międzynarodowego Dnia Rugby” obejrzymy komplet spotkań Ekstraligi, zaległy mecz I ligi, a także najważniejszy dla nas ćwierćfinałowy mecz z Niemcami w Mistrzostwach Europy U18. Zaś w niedzielę dwa zaległe mecze zostaną rozegrane w II lidze.
 
Z innych boisk warto odnotować udział Biało-Zielonych Ladies Gdańsk w turnieju Tambusoro Valhall Sevens 2015 w Oslo w piątek i sobotę oraz sobotni piknik rodzinny przygotowany przez Barbarian Polska w Sopocie. W godzinach 11.00-13.30 u zbiegu ulic Bitwy pod Płowcami i Polnej dzieci i młodzież zagrają w Rugby Tag, a dorośli w Turbo Rugby.
 
Mistrzostwa Europy U18, Ramonville 28.03.2015
Polska v Niemcy (ćwierćfinał, sobota, godz. 16.00)
 
Ekstraliga Faza II – runda V – 28.03.2015
Grupa mistrzowska
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz.14.30; Kacper Michałkiewicz, Adrian Pawlik, Dariusz Marciniak)
Budowlani Łódź S.A. v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz.16.00; Dariusz Reks, Leszek Kościelniak, Grzegorz Michalik)
Grupa spadkowa
MKS Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 15.00; Tomasz Jarowicz, Łukasz Jasiński, Grzegorz Szostek)
RzKS Juvenia Kraków v KS Posnania Poznań (sobota, godz.15.00; Mirosław Szczepański, Andrzej Pantoł, Mirosław Janeczko)
 
I liga – runda VI (mecz zaległy) – 28.03.2014
RC Legia Warszawa - KS Budowlani Lublin (sobota, godz.19.00; Maciej Sienkiewicz, Grzegorz Piaskowski)
 
II liga – runda VI (mecze zaległe) – 29.03.2015 
Biało-Czarni Nowy Sącz v KS Rugby Wrocław (niedziela, godz.13.00; Janusz Wilk)
AZS UZ RC Zielona Góra - KS Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz.13.00;  Hubert Bedyński)
 
OOM - przypomnienie o terminie składania wniosków Zaproszenie na "Warsaw Rugby Festival" dla żeńskich drużyn!

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 105

10.328.791 liczba odwiedzin od
01.01.2014