POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.445.335 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 27-29.03.201526.03.2015

 
Po dłuuuuugiej zimowej przerwie czeka nas emocjonujący weekend z rugby, w sobotę w cyklu obchodów „Międzynarodowego Dnia Rugby” obejrzymy komplet spotkań Ekstraligi, zaległy mecz I ligi, a także najważniejszy dla nas ćwierćfinałowy mecz z Niemcami w Mistrzostwach Europy U18. Zaś w niedzielę dwa zaległe mecze zostaną rozegrane w II lidze.
 
Z innych boisk warto odnotować udział Biało-Zielonych Ladies Gdańsk w turnieju Tambusoro Valhall Sevens 2015 w Oslo w piątek i sobotę oraz sobotni piknik rodzinny przygotowany przez Barbarian Polska w Sopocie. W godzinach 11.00-13.30 u zbiegu ulic Bitwy pod Płowcami i Polnej dzieci i młodzież zagrają w Rugby Tag, a dorośli w Turbo Rugby.
 
Mistrzostwa Europy U18, Ramonville 28.03.2015
Polska v Niemcy (ćwierćfinał, sobota, godz. 16.00)
 
Ekstraliga Faza II – runda V – 28.03.2015
Grupa mistrzowska
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz.14.30; Kacper Michałkiewicz, Adrian Pawlik, Dariusz Marciniak)
Budowlani Łódź S.A. v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz.16.00; Dariusz Reks, Leszek Kościelniak, Grzegorz Michalik)
Grupa spadkowa
MKS Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 15.00; Tomasz Jarowicz, Łukasz Jasiński, Grzegorz Szostek)
RzKS Juvenia Kraków v KS Posnania Poznań (sobota, godz.15.00; Mirosław Szczepański, Andrzej Pantoł, Mirosław Janeczko)
 
I liga – runda VI (mecz zaległy) – 28.03.2014
RC Legia Warszawa - KS Budowlani Lublin (sobota, godz.19.00; Maciej Sienkiewicz, Grzegorz Piaskowski)
 
II liga – runda VI (mecze zaległe) – 29.03.2015 
Biało-Czarni Nowy Sącz v KS Rugby Wrocław (niedziela, godz.13.00; Janusz Wilk)
AZS UZ RC Zielona Góra - KS Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz.13.00;  Hubert Bedyński)
 
OOM - przypomnienie o terminie składania wniosków Zaproszenie na "Warsaw Rugby Festival" dla żeńskich drużyn!

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.445.335 liczba odwiedzin od
01.01.2014