POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.014.510 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 25-27.08.2017 - Aktualizacja23.08.2017

 
25-27.08.2017 : VII Piotrowice Nyskie International Rugby Festival
Siódmej edycja kultowego turnieju, kto choć raz zawitał w mury piotrowickiego zamku i poczuł atmosferę turnieju organizowanego przez Jima Partona, wraca tam co roku. Rywalizują zespoły siedmioosobowe żeńskie i męskie, rozgrywany jest też tradycyjnie mecz Rugby XV pomiędzy dwoma zespołami złożonymi z zawodników drużyn uczestniczących w imprezie. 
W piątek, 25 sierpnia br. zaplanowana jest impreza powitalna, w sobotę, 26 sierpnia rywalizacja i oficjalne zakończenie zawodów, a w niedzielę, 27 sierpnia chill out i spokojny powrót do domów.
 

26.08.2017 : Turniej Nadziei Olimpijskich Kobiet i Mężczyzn - Kraków
godz. 10.00; sędzia główny- Reks, sędziowie turniejowi- Michałkiewicz, Pantoł, Pawlik 
Konsultacje Kadry Kobiet U18 i U16 oraz Kadry Mężczyzn U18 i U16 zakończy Turniej Nadziei Olimpijskich z udziałem reprezentacji Czech, Łotwy, Niemiec i Węgier, mecze zostaną rozegrane na boisku Juvenii, ul. Na Błoniach 7. Poniżej program imprezy:

Mężczyźni, boisko A
10.30: Germany - Poland II (U16)
10.50: Poland I - Hungary (U16)
11.10: Poland I - Poland II (U18)
11.30: Germany - Czech (U18)
11.50: Poland II - Poland I (U16)
12.10: Czech - Germany (U16)
12.30: Poland II - Czech (U18)
12.50: Poland I - Germany (U18)
13.10: Hungary - Poland II (U16)
13.30: Poland I - Czech (U16)
13.50: Germany - Poland II (U18)
14.10: Czech - Hungary (U16)
14.30: Czech - Poland I (U18)
14.50: Hungary - Germany (U16)
15.10: 3rd place (3-4) (U18)
16.30: Final (1-2) (U18)
16.50: Poland II - Czech (U16)
17.10: Germany - Poland I (U16)
17.30: Official Ceremony
 
Kobiety, boisko B
10.30: Germany - Hungary (U18)
10.50: Germany - Czech (U16)
11.10: Poland - Latvia (U18)
11.30: Poland - Germany (U16)
11.50: Hungary - Poland (U18)
12.10: Czech - Poland (U16)
12.30: Czech - Germany (U18)
12,50: Czech - Germany (U16)
13.10: Poland - Czech (U18)
13.30: Germany - Poland (U16)
13.50: Latvia - Hungary (U18)
14.10: Poland - Czech (U16)
14.30: Czech - Latvia (U18)
15.00: Germany - Poland (U18)
15.30: Hungary - Czech (U18)
16.00: Latvia - Germany (U18)
17.30: Official Ceremony


26-27.08.2017 : Ekstraliga - IX kolejka
KS Budowlani Łódź - Juvenia Kraków - przełożony 
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia - przełożony
Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin - przełożony na 04-05.11.2017
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź SA - przełożony na 04-05.11.2017
Mecze przełożone ze względu na udział zawodników w Mistrzostwach Europy U20.
 
MPS7: Zaproszenie do Łodzi Zaproszenie na turniej "Nadzieje Olimpijskie" - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.014.510 liczba odwiedzin od
01.01.2014