banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.781.881 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 25.05-01.06.201625.05.2016


- Reprezentacja kobiet w Rugby 7 zagra w 45 turnieju Amsterdam 7’s w Holandii, w fazie grupowej spotka się z drużynami Susies Saloon (Holandia), Old Albanian Saints (Anglia)i MO Sistas (międzynarodowa). Natomiast reprezentacja mężczyzn w Rugby 7 zagra w Pucharze Europejskich Mistrzów w rosyjskim Petersburgu.
 
- Hotel Ossa Congress & Spa, partner Polskiego Zwiazku Rugby po raz kolejny organizuje weekend charytatywny! W tym wydarzeniu wezmą udział również rugbiści reprezentacji Polski. 
 
- Jedyne rozgrywki ligowe w ten weekend to pierwszy finałowy mecz I ligi pomiędzy lubelskimi Budowlanymi i krakowską Juvenią, mecz rewanżowy za dwa tygodnie w Krakowie.
 
- Ostatni, już X turniej Pucharu Polski Rugby 7 zostanie rozegrany w Stawigudzie koło Olsztyna. Dziewięć najlepszych drużyn ze wszystkich turniejów zakwalifikuje się do Mistrzostw Polski Rugby 7 sezonu 2015/2016. W dwunastce finalistów zapewnione miejsca mają już ubiegłoroczni medaliści Lechia Gdańsk, Ogniwo Sopot i Orkan Sochaczew jeżeli zagrali w minimum pięciu turniejach PPR7.
 
- Stołeczny zespół Frogs organizuje tradycyjny Warsaw Rugby Festival, w weekend miasto przejmą we władanie zespoły 10-osobowe z całej Europy. W 20 edycji imprezy wezmą udział drużyny mężczyzn, kobiet i juniorów, poza Frogsami zagrają: Arabian Potbellies (Dudaj), Attila Stockholm (Szwecja), Forrester RC (Szkocja), Haringey Rhinos (Anglia), Honey Badgers (Irlandia), Kalmar Sodra (Szwecja), Not Racing Metro Londyn (Anglia), Rugby de Vincennes (Francja), Tecnico Tinos (Portugalia) oraz AZS AWF Warszawa i Rugby Wrocław. Będzie też zespół Barbarians, w którym mogą zagrać wszyscy chętni.
 
- Budowlani Łódź SA przerwę w Ekstralidze wykorzystują na towarzyski mecz z irlandzkim zespołem Greystones RFC, natomiast sopoccy weterani wsparci przez zawodników z innych klubów zagrają z angielskim zespołem BEC Old Boys Rugby Club z Londynu.
 
- W Siedlcach, Jarocinie i Sopocie odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Rugby 7, w dwóch pierwszych miastach towarzyszyć im będą rozgrywki mini żaków i żaków. W Jarocinie wystąpi też reprezentacja Polski kobiet U16. Pierwszy w historii Turniej Rugby Dzieci i Młodzieży odbędzie się w Szczecinie, zagrają drużyny klubów, UKS-ów, reprezentacje szkół i klas.
 
28-29.05.2016 : 45th Amsterdam 7’s Rugby Festival, Amsterdam
Reprezentacja Polski 7 Kobiet
 
28-29.05.2016 : Puchar Europejskich Mistrzów Rugby 7, St. Petersburg
Reprezentacja Polski 7 Mężczyzn
 
25-29.05.2016 : Festyn Chartatywny w Hotelu Ossa, Rawa Mazowiecka
Reprezentacja Polski
 
28.05.2016 : I Liga - I mecz finałowy, Lublin 
KS Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 15.00; sędziowie: Giroud, Michalik, Reks)
Boisko KS Budowlani, ul. Krasińskiego 11
 
28.05.2016 : X Turniej Pucharu Polski Rugby 7, Stawiguda k/Olsztyna
godz. 10.00, Boisko ul. Olsztyńska 13 (Szostek - sędzia główny Baniewicz, Jastrzębski, Kasperek - sędziowie turniejowi)
 
27-29.05.2015 : Warsaw Rugby Festival, Warszawa
9:30 (sobota) i 9.30 (niedziela), boisko AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34
 
28.05.2016 : Budowlani Łódź SA v Greystones RFC (Irlandia)
godz. 12.00, Stadion SMS im. Kazimierza Górskiego, ul. Milionowa 12, Łódź

28.05.2016 : Ogniwo Sopot Veterans v BEC Old Boys RC Londyn (Anglia)
godz. 17.30, Stadion im. Edwarda Hodury, ul. Jana z Kolna 18, Sopot
 
26.04.2016 : Eliminacje do MPJ, Łódź
godz. 13.00, KS Budowlani Łódź v Pogoń Siedlce (sędzia: Szczepański)
Boisko KS Budowlani, ul. Górnicza 5
 
28.05.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Siedlce
28.05.2016 : Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7, Siedlce
godz. 11.00, Stadion ARM, ul. Jana Pawła II 6 (sędzia: Pantoł)
 
29.05.2016 : Puchar Wielkopolski, RTDiM, Jarocin
29.05.2016 : Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7, Jarocin
godz. 10.00, boisko do rugby ul. Maratońska (sędziowie: Bedyński, Rogowski)
 
29.05.2016 : Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7, Sopot
godz. 14.00, Stadion im. Edwarda Hodury, ul. Jana z Kolna 18
 
01.06.2016 : Piknik Rugby, Szczecin
godz. 9.00, Boisko MOSRiR, ul. Witkiewicza 72
 
7: Dla powołanych na GPS Moskwa MPS7: Przed nami turnieje finałowe
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.781.881 liczba odwiedzin od
01.01.2014