POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.038.285 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 24-27.06.201622.06.2016


- W piątek, 24 czerwca br. o godz. 18:30 w Łodzi wielkie święto naszego rugby, finał Ekstraligi w którym na Stadionie Miejskim przy al. Unii Lubelskiej 2 zmierzą się Master Pharm Budowlani SA Łódź i RC Lechia Gdańsk. Bezpośrednią transmisję pokaże telewizja Polsat na kanale Polsat Sport News
- Nieco mniejsze emocje czekają na kibiców rugby w Sopocie gdzie w sobotę, 25 czerwca br. o godz. 18.00 na Stadionie im. Edwarda Hodury przy ul. Jana z Kolna 18 w meczu o III miejsce zmierzą się MKS Ogniwo Sopot i RC Arka Gdynia.
- Panie sezon klubowych rozgrywek zakończą Pucharem Polski 7 rozgrywanym w Gietrzwałdzie.
- W Łodzi dzień po finale Ekstraligi o Mistrzostwo Polski w Rugby XV powalczą kadeci U16, turniej potrwa trzy dni.
- Olsztyn zaprasza na imprezę z okazji Dnia Ojca, będzie m.in. turniej rugby na plaży.
 
24.06.2016 - Ekstraliga - Finał
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk (piątek, godz. 18.30), Sędzia główny: Dariusz Reks; Sędziowie liniowi: Francis Giroud, Grzegorz Michalik; Sędziowie pola punktowego: Leszek Kościelniak, Mirosław Janeczko; Sędzia techniczny: Wiesław Piotrowicz.
 
25.06.2016 - Ekstraliga - Mecz o III miejsce
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia (sobota godz. 18.00), Sędzia główny: Kacper Michałkiewicz; Sędziowie liniowi: Łukasz Jasiński, Hubert Bedyński; Sędziowie pola punktowego: Leszek Kościelniak, Dariusz Marciniak; Sędzia techniczny: Grzegorz Szostek.
 
25.06.2016 - Puchar Polski 7 Kobiet - Gietrzwałd
(sobota, godz.10.00), Sędzia główny: Grzegorz Michalik; Sędziowie turniejowi: Monika Baniewicz, Mariusz Kasperek, Maciej Sienkiewicz.
 
25-27.06.2016 - Mistrzostwa Polski Kadetów U16 - Łódź 
Sędzia Główny: Wiesław Piotrowicz; Sędziowie turniejowi: Adrian Pawlik, Grzegorz Piaskowski, Dariusz Reks, Michał Rogowski, Mirosław Szczepański, Janusz Wilk.

25.06.2016 - Dzień Ojca na sportowo - Olsztyn
sobota, godz. 10.00, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiej 
 
Konferencje Trenerskie, lato - Aktualizacja 03 Zaproszenie na Prague Youth Rugby Festival

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.038.285 liczba odwiedzin od
01.01.2014