POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.567.041 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 24-27.06.201622.06.2016


- W piątek, 24 czerwca br. o godz. 18:30 w Łodzi wielkie święto naszego rugby, finał Ekstraligi w którym na Stadionie Miejskim przy al. Unii Lubelskiej 2 zmierzą się Master Pharm Budowlani SA Łódź i RC Lechia Gdańsk. Bezpośrednią transmisję pokaże telewizja Polsat na kanale Polsat Sport News
- Nieco mniejsze emocje czekają na kibiców rugby w Sopocie gdzie w sobotę, 25 czerwca br. o godz. 18.00 na Stadionie im. Edwarda Hodury przy ul. Jana z Kolna 18 w meczu o III miejsce zmierzą się MKS Ogniwo Sopot i RC Arka Gdynia.
- Panie sezon klubowych rozgrywek zakończą Pucharem Polski 7 rozgrywanym w Gietrzwałdzie.
- W Łodzi dzień po finale Ekstraligi o Mistrzostwo Polski w Rugby XV powalczą kadeci U16, turniej potrwa trzy dni.
- Olsztyn zaprasza na imprezę z okazji Dnia Ojca, będzie m.in. turniej rugby na plaży.
 
24.06.2016 - Ekstraliga - Finał
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk (piątek, godz. 18.30), Sędzia główny: Dariusz Reks; Sędziowie liniowi: Francis Giroud, Grzegorz Michalik; Sędziowie pola punktowego: Leszek Kościelniak, Mirosław Janeczko; Sędzia techniczny: Wiesław Piotrowicz.
 
25.06.2016 - Ekstraliga - Mecz o III miejsce
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia (sobota godz. 18.00), Sędzia główny: Kacper Michałkiewicz; Sędziowie liniowi: Łukasz Jasiński, Hubert Bedyński; Sędziowie pola punktowego: Leszek Kościelniak, Dariusz Marciniak; Sędzia techniczny: Grzegorz Szostek.
 
25.06.2016 - Puchar Polski 7 Kobiet - Gietrzwałd
(sobota, godz.10.00), Sędzia główny: Grzegorz Michalik; Sędziowie turniejowi: Monika Baniewicz, Mariusz Kasperek, Maciej Sienkiewicz.
 
25-27.06.2016 - Mistrzostwa Polski Kadetów U16 - Łódź 
Sędzia Główny: Wiesław Piotrowicz; Sędziowie turniejowi: Adrian Pawlik, Grzegorz Piaskowski, Dariusz Reks, Michał Rogowski, Mirosław Szczepański, Janusz Wilk.

25.06.2016 - Dzień Ojca na sportowo - Olsztyn
sobota, godz. 10.00, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiej 
 
Konferencje Trenerskie, lato - Aktualizacja 03 Zaproszenie na Prague Youth Rugby Festival

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.567.041 liczba odwiedzin od
01.01.2014