POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.583 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 24-25.09.201621.09.2016


Największym wydarzeniem nadchodzącego weekendu będzie sobotni mecz Rugby Europe Trophy Polska v Ukraina, który rozpocznie rozgrywki w sezonie 2016-2017. Imprezy towarzyszące to mecz weteranów Polska v Ukraina, sparing Budowlanych Lublin z Rugby Klub Chmielnicki i Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.
 
W niedzielę w Siedlcach zostanie rozegrany II turniej Mistrzostw Polski Seniorów Rugby 7, a w sobotę i niedzielę odbędą się rozgrywki we wszystkich grupach II ligi. Dopełnieniem weekendu będą mecze eliminacyjne Mistrzostw Polski Juniorów i Mistrzostw Polski Kadetów, a oprócz Lublina Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży zaplanowano w Chojnicach.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
24.09.2016 : Rugby Europe Trophy, Lublin
godz. 19.30, Polska v Ukraina, Stadion Arena Lublin, ul. Stadionowa 1, (Daniel Jones - główny, Simon Mills i Ellgan Williams- liniowy /wszyscy Walia/, George Bargaunas- komisarz /Rumunia/, Kacper Michałkiewicz i Dariusz Reks - techniczni)
 
24.09.2016 : Międzynarodowy mecz weteranów, Lublin
godz. 15.00, Polska v Ukraina, boisko boczne Arena Lublin
 
24.09.2016 : Towarzyski mecz seniorów, Lublin
godz. 16.00, Budowlani Lublin v RK Chmielnicki (Ukraina), boisko boczne Arena Lublin
 
25.09.2016 : II Turniej MPS7, Siedlce
godz. 11.00, Stadion ARM, ul. Jana Pawła II 6. Sędzia główny- Piotrowicz; sędziowie turniejowi- Michałkiewicz, Reks, Giroud, Jasiński, Szczepański, Jastrzębski.
 
25.09.2016 : II Liga - Runda I - Kolejka I
Grupa Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Posnania Poznań (niedziela, godz. 11.00, Marciniak)
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra (niedziela, godz. 14.00, Rogowski)
 
24-25.09.2016 : II Liga - Runda I - Kolejka II
Grupa Wschodnia
Legia Warszawa v Frogs Warszawa (sobota, godz. 13.00, Michalik)
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok (sobota, godz. 12.00, Giroud) 
Grupa Południowa
Miedziowi Lubin v Rugby Wrocław (niedziela, godz. 15.00, Wilk)
RC Częstochowa v KS Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz. 16.00, Bejm) 
 
24-25.09.2016 : Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
Legia Warszawa v Pogoń Siedlce (sobota, godz. 11.30, Reks)
KS Budowlani Łódź v BBRC Łódź (niedziela, godz. 12.15, Pantoł) 
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew (niedziela, godz. 15.00, Pawlik)

25.09.2016 : Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów/ OOM
KS Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew (niedziela, godz. 11.00 Pantoł)
Juvenia Kraków v Posnania Poznań (niedziela, godz. 13.30, Pawlik)
 
24.09.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice
godz. 10.00, boisko przy Parku Wodnym, ul. Wagnera 1
24.09.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lublin
godz. 11.00, boisko KS Budowlani, ul. Krasińskiego 11
 
Bezpłatne bilety na mecz Polska v Ukraina PPR7: Zaproszenie do Zduńskiej Woli

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.583 liczba odwiedzin od
01.01.2014