POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.459.691 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 24-25.09.201621.09.2016


Największym wydarzeniem nadchodzącego weekendu będzie sobotni mecz Rugby Europe Trophy Polska v Ukraina, który rozpocznie rozgrywki w sezonie 2016-2017. Imprezy towarzyszące to mecz weteranów Polska v Ukraina, sparing Budowlanych Lublin z Rugby Klub Chmielnicki i Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.
 
W niedzielę w Siedlcach zostanie rozegrany II turniej Mistrzostw Polski Seniorów Rugby 7, a w sobotę i niedzielę odbędą się rozgrywki we wszystkich grupach II ligi. Dopełnieniem weekendu będą mecze eliminacyjne Mistrzostw Polski Juniorów i Mistrzostw Polski Kadetów, a oprócz Lublina Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży zaplanowano w Chojnicach.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
24.09.2016 : Rugby Europe Trophy, Lublin
godz. 19.30, Polska v Ukraina, Stadion Arena Lublin, ul. Stadionowa 1, (Daniel Jones - główny, Simon Mills i Ellgan Williams- liniowy /wszyscy Walia/, George Bargaunas- komisarz /Rumunia/, Kacper Michałkiewicz i Dariusz Reks - techniczni)
 
24.09.2016 : Międzynarodowy mecz weteranów, Lublin
godz. 15.00, Polska v Ukraina, boisko boczne Arena Lublin
 
24.09.2016 : Towarzyski mecz seniorów, Lublin
godz. 16.00, Budowlani Lublin v RK Chmielnicki (Ukraina), boisko boczne Arena Lublin
 
25.09.2016 : II Turniej MPS7, Siedlce
godz. 11.00, Stadion ARM, ul. Jana Pawła II 6. Sędzia główny- Piotrowicz; sędziowie turniejowi- Michałkiewicz, Reks, Giroud, Jasiński, Szczepański, Jastrzębski.
 
25.09.2016 : II Liga - Runda I - Kolejka I
Grupa Zachodnia
Alfa Bydgoszcz v Posnania Poznań (niedziela, godz. 11.00, Marciniak)
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra (niedziela, godz. 14.00, Rogowski)
 
24-25.09.2016 : II Liga - Runda I - Kolejka II
Grupa Wschodnia
Legia Warszawa v Frogs Warszawa (sobota, godz. 13.00, Michalik)
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok (sobota, godz. 12.00, Giroud) 
Grupa Południowa
Miedziowi Lubin v Rugby Wrocław (niedziela, godz. 15.00, Wilk)
RC Częstochowa v KS Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz. 16.00, Bejm) 
 
24-25.09.2016 : Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
Legia Warszawa v Pogoń Siedlce (sobota, godz. 11.30, Reks)
KS Budowlani Łódź v BBRC Łódź (niedziela, godz. 12.15, Pantoł) 
Juvenia Kraków v Orkan Sochaczew (niedziela, godz. 15.00, Pawlik)

25.09.2016 : Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów/ OOM
KS Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew (niedziela, godz. 11.00 Pantoł)
Juvenia Kraków v Posnania Poznań (niedziela, godz. 13.30, Pawlik)
 
24.09.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice
godz. 10.00, boisko przy Parku Wodnym, ul. Wagnera 1
24.09.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lublin
godz. 11.00, boisko KS Budowlani, ul. Krasińskiego 11
 
Bezpłatne bilety na mecz Polska v Ukraina PPR7: Zaproszenie do Zduńskiej Woli

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.459.691 liczba odwiedzin od
01.01.2014