POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 105

10.328.770 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 23-24.09.201720.09.2017

 
W tym tygodniu wszystkie mecze Ekstraligi zostaną rozegrane w niedzielę (oprócz meczu w Krakowie, który został przełożony), a na drugim froncie kolejne mecze „o miejsca”. Ligowe sporkania Arki Gdynia z KS Budowlani Łódź i Arki Rumia z Rugby Ruda Śląska odbędą się na stadionie w Rumi w ramach „Festynu Rugby”. W I lidze debiut nowej drużyny - Gryf Pomorski został przesunięty.
 
W sobotę na boisku Juvenii Kraków zostanie rozegrany towarzyski turniej z udziałem weteranów ze Szwecji, Ukrainy i Krakowa. Spotkanie drużyn o godz. 13.00, początek rozgrywek około godz. 14.00.
 
W Sosnowcu odbędzie się Międzynarodowy Turniej w Rugby 7 o Puchar Śląska w kategorii U18. Kolejne mecze eliminacji do Mistrzostw Polski rozegrają też juniorzy i kadeci, w Jarocinie odbędzie się Turniej Nadziei Olimpijskich w cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, a na „Festynie Rugby” w Rumi Turniej Dzieci i Młodzieży.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
24.09.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka XI
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Lechia Gdańsk (godz. 13.00; Reks, Kościelniak L., Pantoł)
KS Budowlani Lublin v MKS Pogoń Siedlce (godz. 14.00; Michałkiewicz, Giroud, Janeczko,
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot - przełożony na 7/8 października br.
RC Arka Gdynia - KS Budowlani Łódź (godz. 15.00; Kasperek, Kościelniak P., Jastrzębski), mecz zostanie rozegrany na boisku w Rumii
 
23.09.2017 - I liga - Runda jesienna - Kolejka II
Skra Warszawa v Gryf Pomorski - przełożony na 28 października br.
 
23-24.09.2017 II liga - Runda II - Kolejka III
O I miejsce
Arka Rumia v Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz. 13.00; Jasiński) 
O IV miejsce
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra (sobota; godz. 15.00; Bedyński)
O VII miejsce
Alfa Bydgoszcz v RC Częstochowa (sobota; godz. 16.30; Jastrzębski)
O X miejsce
Chaos Poznań v Miedziowi Lubin (sobota; godz. 13.00; Szczepański)
 
23.09.2017 - Turniej weteranów - Kraków
 
23.09.2017 - Międzynarodowy Turniej w Rugby 7 U18 o Puchar Śląska - Sosnowiec
 
24.09.2017 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów
Budowlani Lublin v Legia Warszawa (niedziela, godz. 17.00; Janeczko)
 
24.09.2017 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
Budowlani Lublin v Legia Warszawa (niedziela, godz. 16.00; Giroud)
 
24.09.2017 : Turniej Nadziei Olimpijskich, RTDiM, Sparta Jarocin
 
24.09.2017 : Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia
 
Zaproszenie na Puchar Śląska 7 RTDiM: Zaproszenie do Łodzi

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 105

10.328.770 liczba odwiedzin od
01.01.2014