POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.356 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 21-22.05.201620.05.2016


Na krajowych boiskach trwają rozgrywki na wszystkich poziomach ligowych, w najbliższy weekend zobaczymy mecze Ekstraligi, półfinały i mecz o V miejsce w I lidze oraz mecze obu grup II ligi. W Szczecinku zostanie rozegrany 3 Turniej Rugby 7, a w Rudzie Śląskiej i Chojnicach Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży. Serdecznie zapraszamy!
 
W dniu 19 maja klub Arka Gdynia poinformował, że nie przyjedzie na mecz do Łodzi, decyzję w tej sprawie podejmie KGiD.
 
Ekstraliga Faza II - runda XVIII/IV - 21.05.2016
Grupa 1-4
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 17.30; Jasiński, Piotrowicz, Szostek)
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 17.35; Bedyński, Janeczko, Pawlik)
Grupa 5-8
RKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 14.00; Szczepański, Marciniak, Sienkiewicz)
 
I Liga
Półfinały - 21-22.05.2016 
RzKS Juvenia Kraków v RC Legia Warszawa (sobota, godz. 14.00; Giroud, Wilk, Pantoł)
RC Czarni Pruszcz Gdański v Budowlani Lublin (niedziela, godz. 15.00; Sienkiewicz, Szostek, Piotrowicz)
Mecz o 5 miejsce - 21.05.2016 
KS Budowlani Łódź v KS Rugby Ruda Śląska (sobota, godz. 14.00; Kasperek, Michalik, Michałkiewicz)
 
II liga, Gr. MIstrzowska - runda XII/VI - 21-22.05.2016
Alfa Bydgoszcz v Frogs Warszawa (sobota, godz. 20.00; Baniewicz, Rogowski)
Arka Rumia v Biało-Czarni Nowy Sącz (niedziela, godz. 12.00; Rogowski, Kasperek)

II liga, Gr. Pocieszenia - runda XIII/VII - 22.05.2016
Rugby Białystok v Wataha Zielona Góra (niedziela, godz. 11.00; Michalik)
AZS AWF Warszawa v Chaos Poznań (niedziela, godz. 14.00; Marciniak)
 
22.05.2016 : 3 Turniej Rugby 7, Szczecinek
godz. 11.00, Stadion Miejski OSiR, ul. Piłsudskiego 3
 
21.05.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Śląska
godz. 10.00, Burloch Arena, ul. Bytomska 13-15 (Piaskowski)
 
21.05.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Chojnice
godz. 9.30, Stadion Miejski, ul. Mickiewicza 12

TDiM: Zaproszenie do Łodzi PPR7: Zaproszenie do Olsztyna - Aktualizacja 2

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.356 liczba odwiedzin od
01.01.2014